maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. @miwigos musisz iść do gminy żeby Ci wydali protokół roboczy czyli bez podpisów i złożyć wniosek a potem agencja będzie Cię wzywać do uzupełnienia o oryginał
  2. ale w kwietniu będziesz mógł powiedzieć, że jeszcze masz a inni już dawno o niej zapomną
  3. tak, sprzedaję od czasu do czasu bydło
  4. kiedyś czytałem wyniki badań z poplonem pod ziemniaki i najlepiej plonowały po polonie z facelii
  5. Do końca października
  6. Ogólnie do wszystkiego: pług, ciężka talerzówka, rozsiewacz, opryskiwacz, a co masz na myśli: znajomy chciał zaoszczędzić i zaorał szosę?
  7. Muszę kupić łącznik centralny i doradźcie czy kupić z kulką czy z przegubem? Który jest lepszy?
  8. jak zasiejesz wcześniej to możesz jeszcze zgłosić i wtedy od daty zasiewu 8 tygodni
  9. Nie ma obowiązku siania ozimin po ścierniskowym
  10. Jest np. Helion 300 SL i ma rejestrację w pszenicy i stosowałem go w tym roku bo mi zostało z rzepaku i nic się pszenicy nie działo
  11. Toledo też ładnie wygląda i też podobno dobrze sypie
  12. No Konarski dzisiaj daje czadu
  13. Ja bym to zrobił tak: jęczmień ozimy --> rzepak --> pszenica, poplon --> kukurydza --> groch
  14. 5 litrów dziś
  15. tylko ten co za Tobą jedzie albo z naprzeciwka to już niekoniecznie :P
  16. @jarki przyganiał kocioł garnkowi, po niektórych twoich postach też trzeba się domyślać co chciałeś napisać
  17. na dzień dzisiejszy nie mają prawa żądać dowodu zakupu, tylko ewidencja jest najważniejsza
  18. sobota 5 mm, wczoraj i dziś 15 mm, @lokizom najpierw narzekasz że nie pada, teraz troszkę popadało i już masz za mokro - to ja już Ciebie nie rozumię
  19. no i jeszcze dolożyło 3, te 3,5 to nie wiem czy doleci w ogóle do nasion
  20. dzisiaj spadło 5 mm
  21. u mnie też burza ale 3 mm
  22. Mam problem, ciągnie mi powietrze zaworami ssawnymi takimi jak na zdjęciu przy zasysaniu gnojówki, a jak naciągnę beczkę to leci tymi zaworami i mam pytanie czy da się je uszczelnić, jeśli tak to jak to zrobić? Nieszczelności są na zasuwach
  23. piątek 3mm, z nocy dzisiaj 6mm, no i @miwigos wykrakałeś raczej deszczu do końca miesiąca nie ma się co spodziewać
  24. przecież tak bardzo chciałeś deszczu
  25. i kolejne 5 mm