-
Zawartość
704 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
23
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez maslak88
-
@miwigos musisz iść do gminy żeby Ci wydali protokół roboczy czyli bez podpisów i złożyć wniosek a potem agencja będzie Cię wzywać do uzupełnienia o oryginał
-
ale w kwietniu będziesz mógł powiedzieć, że jeszcze masz a inni już dawno o niej zapomną
-
tak, sprzedaję od czasu do czasu bydło
-
kiedyś czytałem wyniki badań z poplonem pod ziemniaki i najlepiej plonowały po polonie z facelii
-
Do końca października
-
Ogólnie do wszystkiego: pług, ciężka talerzówka, rozsiewacz, opryskiwacz, a co masz na myśli: znajomy chciał zaoszczędzić i zaorał szosę?
-
Muszę kupić łącznik centralny i doradźcie czy kupić z kulką czy z przegubem? Który jest lepszy?
-
jak zasiejesz wcześniej to możesz jeszcze zgłosić i wtedy od daty zasiewu 8 tygodni
-
Nie ma obowiązku siania ozimin po ścierniskowym
-
Jest np. Helion 300 SL i ma rejestrację w pszenicy i stosowałem go w tym roku bo mi zostało z rzepaku i nic się pszenicy nie działo
-
Toledo też ładnie wygląda i też podobno dobrze sypie
-
Ja bym to zrobił tak: jęczmień ozimy --> rzepak --> pszenica, poplon --> kukurydza --> groch
- 354 odpowiedzi
-
- nastepstwo
- på‚odozmian
-
(i %d więcej)
Tagi:
-
tylko ten co za Tobą jedzie albo z naprzeciwka to już niekoniecznie :P
-
@jarki przyganiał kocioł garnkowi, po niektórych twoich postach też trzeba się domyślać co chciałeś napisać
-
na dzień dzisiejszy nie mają prawa żądać dowodu zakupu, tylko ewidencja jest najważniejsza
-
sobota 5 mm, wczoraj i dziś 15 mm, @lokizom najpierw narzekasz że nie pada, teraz troszkę popadało i już masz za mokro - to ja już Ciebie nie rozumię
-
no i jeszcze dolożyło 3, te 3,5 to nie wiem czy doleci w ogóle do nasion
-
Mam problem, ciągnie mi powietrze zaworami ssawnymi takimi jak na zdjęciu przy zasysaniu gnojówki, a jak naciągnę beczkę to leci tymi zaworami i mam pytanie czy da się je uszczelnić, jeśli tak to jak to zrobić? Nieszczelności są na zasuwach
- 8 odpowiedzi
-
- szambiarka
- beczkowóz
- (i %d więcej)
-
piątek 3mm, z nocy dzisiaj 6mm, no i @miwigos wykrakałeś raczej deszczu do końca miesiąca nie ma się co spodziewać
-
przecież tak bardzo chciałeś deszczu