maslak88

Użytkownicy
  • Zawartość

    704
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    23

Wszystko napisane przez maslak88

  1. Braki to już są
  2. Kukurydzę ktoś kontraktuje? Jaka cena u was? U mnie cena na dzisiaj 430 netto za mokrą
  3. Lepiej jest go hamować niż później gonić
  4. @lokizom To jednak zdecydowałeś się na Horscha, dlaczego taki wybór?
  5. @Pałuczanin81 Corado jeszcze stoi
  6. Rzepak wykoszony, plon 3,76 t/ha wilg. 8,9 %
  7. wczoraj wjazd w rzepak ale 12,5 %
  8. Tu jęczmienie jare kosza i powoli zaczynają rzepaki. Jęczmień jary z tego co widzę na razie koło 5 się kręci, rzepak koło 3
  9. Jęczmień wykoszony, plon koło 8
  10. Piątek 4, sobota 6, w lipcu już 143 mm, już dawno nie pamiętam tak ładnej kukurydzy, jęczmień ozimy stoi bo prawie codziennie pada
  11. U mnie kolejne 32 mm
  12. Dzisiaj dwie ulewy, pierwsza 15 mm, druga 21 mm, to daje w lipcu już 101 mm, o dziwo większość zbóż stoi
  13. No i dzisiaj jeszcze 15
  14. 40 z nocy i jeszcze przepaduje, takiej błyskawicy już dawno nie widziałem
  15. Wczoraj po południu 4 mm i późnym wieczorem kolejne 4
  16. Wczoraj tylko 2 litry
  17. ja akurat kupowałem w punkcie u mnie w okolicy, który sprzedaje materiał Wronkowskiego, na stronie Wronkowskiego masz adresy punktów które to rozprowadzają
  18. Mam w tym roku Corado to wygląda świetnie
  19. we wtorek 20 mm, dzisiaj już 4 mm
  20. Jak za dużo to też nie dobrze, bo może spływać, do fungicydów to zawsze zalecali mniejszą dawkę cieczy
  21. To u mnie 20 na kilka dni wystarczy
  22. Tylko w pszenicy musisz uważać na chlorotoluron bo nie każda odmiana toleruje
  23. Można jechać z grzybówką jak zboże kwitnie, wiem że żyto nie, a inne?
  24. Piątek 7 i tak w maju uzbierało się 103 mm