-
Zawartość
704 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
23
Typ zawartości
Profile
Fora
Galeria
Wszystko napisane przez maslak88
-
Braki to już są
-
Kukurydzę ktoś kontraktuje? Jaka cena u was? U mnie cena na dzisiaj 430 netto za mokrą
-
Lepiej jest go hamować niż później gonić
-
@lokizom To jednak zdecydowałeś się na Horscha, dlaczego taki wybór?
-
Rzepak wykoszony, plon 3,76 t/ha wilg. 8,9 %
-
Tu jęczmienie jare kosza i powoli zaczynają rzepaki. Jęczmień jary z tego co widzę na razie koło 5 się kręci, rzepak koło 3
-
Piątek 4, sobota 6, w lipcu już 143 mm, już dawno nie pamiętam tak ładnej kukurydzy, jęczmień ozimy stoi bo prawie codziennie pada
-
Dzisiaj dwie ulewy, pierwsza 15 mm, druga 21 mm, to daje w lipcu już 101 mm, o dziwo większość zbóż stoi
-
40 z nocy i jeszcze przepaduje, takiej błyskawicy już dawno nie widziałem
-
Wczoraj po południu 4 mm i późnym wieczorem kolejne 4
-
ja akurat kupowałem w punkcie u mnie w okolicy, który sprzedaje materiał Wronkowskiego, na stronie Wronkowskiego masz adresy punktów które to rozprowadzają
-
Mam w tym roku Corado to wygląda świetnie
-
we wtorek 20 mm, dzisiaj już 4 mm
-
Jak za dużo to też nie dobrze, bo może spływać, do fungicydów to zawsze zalecali mniejszą dawkę cieczy
-
możesz
- 1115 odpowiedzi
-
- dopłaty po 2013 r.
- dotacje rolnictwo
- (i %d więcej)
-
To u mnie 20 na kilka dni wystarczy
-
Tylko w pszenicy musisz uważać na chlorotoluron bo nie każda odmiana toleruje
-
Można jechać z grzybówką jak zboże kwitnie, wiem że żyto nie, a inne?
-
Piątek 7 i tak w maju uzbierało się 103 mm