radiosso

Agregaty uprawowo-siewne

219 postów w tym temacie

Witam wszstkich potrzebuje wiadomości na temat brony wirnikowej MASCHIO. Jakiej jest produkcji, io czy jest dobra cz nie bo mam zamiar zakupić taką bronę wirnikową.i nie wiem czy części do niej dostanę w polsce a jak tak to gdzie. Wszystkie posty będą milie widziane.Pozdrawiam i czekam pilnie na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam/www.agromasar.pl/

Z jakim ciągnikiem pracuje u Ciebie taki agregat?

Jak wygląda wytrzymałość ramy i innych podzespołów?

 

Amazonki są dobre,ale ciężko znaleźć w idealnym stanie. Narazie to mam plany poszerzyć poznaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodzi z maxxumem 5120 też mam poznaniaka poszerzonego.mam z packerem wiec trochę waży.ale widziałem 914 który też to ciąga.maszyna konkretniejsza niż wyrób uni.nie do pogięcia ani do połamania.szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@radiosso

części są do kupienia bez problemu noże, łożyska, uszczelniacze gorzej może być z trybami do skrzyni

Edytowano przez jarki
radiosso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem użytkownikiem agregatu agro masz niestety agregat to jedna wielka pomyłka łamie sie pęka krzywi a serwis olewa klijęta dopiero po solidnym wzmocnieniu ramy da sie jakoś tym pracować jeśli możecie to omijajcie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć ja jestem użytkownikem Agro- Masz AS25 i powiem szczerze, że jestem zadowolony.

 

a w pierwszej wersji nie było jeszcze że serwis taki i taki jest cudowny, klarowny i robi wszystko za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie mi jaki kupić agergat uprawowo siewny o szerokości 2.7m z hydropakiem do 7000 zł ? bo tych firm tyle jest że aż się w głowie kręci którą wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc te z pierwszego linku interesujące ale to drugie to chyba ktoś se żarty robi nazwywając to "coś" uprawowo siewnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ja bym kupił albo 2.5 albo 3m bo jak tu sciezki robic w 2.7 sam szukam siewnika 3m najlepiej uzywanej amazonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek

jak miałem poznaniaka 2,7m i w tym czasie opryskiwacz pilmet 400 robiłem ścieżki z czterech siewników

a opryskiwacz przerobiłem na 11m. dodając po jednej końcówce z każdej strony tak pryskałem ponad 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój opryskiwacz ma belkę 12 metrów więc chyba nie będzie pasować.... ale wychodzić co kilka przejazdów i zatykać zastawki to za długo schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Temat już trochę przestarzały, ale nawiąże do niego. Zakupiłem w kwietniu tego roku siewnik zbożowy Ursusa. W połączeniu z agregatem uprawowym całkiem fajna maszyna, dobrze sieje, dość głęboko. Ogólnie byłem zadowolony, aż do momentu jak 3 tygodnie temu zepsuł się i to przed rozpoczęciem siewu. Oczywiście był jeszcze na gwarancji, więc zgłosiłem awarię dilerowi, a on przesłał części (główna skrzynia) do serwisu... I tu zaczeły się "szopki". Z łaską uznali gwarancję, bo niby pierwsza skrzynia im strzeliła po takim krótkim czasie eksploatacji, po czym zaczeli ściągać część do tej skrzyni (nie całą skrzynię) z Włoch. Później okazało się, że ta część jest w Polsce, tylko nie do końca wiadomo gdzie, więc zaczeli lokalizować. Jak już znaleźli to wysłali przez pocztę Polską (zamiast kurierem - bo mała paczka) i części do dnia dzisiejszego ni widu ni słychu... A żytko jakoś samo na pole nie chce wyskoczyć ;) Siewnik super, ale strzeżcie się serwisu Ursusa!!! Niedbaluchy i cwaniaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego jak wygląda ten siewnik z ursusa bo jakoś nie kojarzę

na stronie firmy też nie znalazłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę doradzić, to nie kupujcie agregatu z wałem pełnym typu paker, na moich glebach często się obkleja wilgotną ziemią, przez co potrafi go zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się