forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

Mi tam nie spieszno , oby nie było gorzej , nastana jeszcze lepsze czsy do rolnictwa , Ty masz zapierdal cały rok to sie nie dziwie, ale to Twój wybór, byle było zdrowie jako takie chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dostanie migrantów do obsługi przedsiębiorstwa?W co Wy wierzycie, że będzie lepiej!?...premier się sprzedaje,jak studentka pierwszego roku. :D

Dobrze, że dotąd namiastkę pisowskiego socjalu zostawili.Wszystko zaczyna być ustawione.Nawet mój Dr.inż.się rozczarował i nie chce że mną gadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy w życiu obejrzałem dziś wiadomości w:

Polsacie, tvn, tvp i Trwam wszędzie ton był bardzo podobny 

Wszyscy doskonale :P rozumieją postulaty rolników baju baju :(

Co innego mnie zastanawia tvn CIEKAWIE pokazał MINI-stra :D :D 

Powolny AUT ?? 

 

@Pałuczanin1981 czy Ty przeczytałeś co napisałeś ;) ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki coś nie tak napisałem?

Czego się nie tkną nic się nie różni od poprzednich rządów.Niewiele z obietnic zmian zostaje...a już ułaskawienie jest przehandlowane z Prezydentem na budżet albo co inne? Coś to gładko poszło???Jedzie na Ukrainę i deklaracja ułatwienia wstąpienia do UE...

choć pobieżnie przeglądam wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Pałuczanin1981 napisał:

W co Wy wierzycie, że będzie lepiej!?...premier się sprzedaje,jak studentka pierwszego roku. :D

Bardzo dobrze napisałeś 

Mnie właśnie o to chodziło że bardzo szybko się wyleczyłeś ze złudzeń 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiem lat tej bandy złodziei i nieudaczników , dziś rolnicy boją się o przyszłość i wszyscy winni tylko ni ci co się do tego przyczynili 

drzewo które popiera siekierę to ewenement

bycie pisowcem to jednak stan umysłu

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, barts napisał:

Osiem lat tej bandy złodziei i nieudaczników , dziś rolnicy boją się o przyszłość i wszyscy winni tylko ni ci co się do tego przyczynili 

drzewo które popiera siekierę to ewenement

bycie pisowcem to jednak stan umysłu

Według ciebie przed pisem rudy rządził dobrze, bo coś nie kumam

Edytowano przez ikcomas
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jak byście  ostatnich osiem lat spędzili w kuprze kaczora

tyle policzków od nierządu który wielce dbał o rolników a oni zapatrzeni w zbawców rolnictwa jak gdyby nigdy nic

brzydko mówiąc narobili by wam na głowę to byśta tuska wyzywali

 

To nie wasz ukochany  niemiaszek narobił problemów

ponad rok temu jak mówiłem co czeka z dopłatami to się barany śmieli gupio 

że to nie prawda i pis załatwił dopłaty jak u niemca takie twarde byli w negocjacjach i mamy komisarze z pisu też będzie dobrze

 

Jeszcze zapomniałem o podatku od samochodu który morawiecki (nie oddam nawet guzika) podpisał w Brukseli

tutaj tez będą niewinni bo tak walczyli że to nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, barts napisał:

Osiem lat tej bandy złodziei i nieudaczników(...)

bycie pisowcem to jednak stan umysłu

Złodziei owszem,ale gdzie ty masz nieudaczników??? Nieudacznik wnioskuje o przedterminowe wybory!Większych cwaniaków to przy korycie nie było:haki, jałmużna,zadłużenia, napuszczanie jednych obywateli na drugich...i ta perfekcyjna propaganda,że Kim brałby przykład.(sam głosowałem na Dudę że strachu,ale trza wstać z kolan.)Dużo za dużo mnie się po 13grudnia nie podoba.Nie takich nadziei Tusk narobił...to macie w postach powyżej.

Teraz jeszcze bezprecedensowe "wyrywanie władzy"siłą.

Mam krótką pamięć,ale przed 2015 jakoś źle się nie żyło? Jakoś tyle nie zależało od rządowych jałmużnych,czy się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle było, masz jednak krótką pamięć. Mało brakowało do wykończenia naszego państwa, euro chcieli wprowadzić.

Teraz zamiast zająć się robotą to jakimiś dyrdymałami się zajmują. Bo (*kobieta uprawiająca najstarszy zawód świata*) ważniejsza jest tabletka dzień po niż upadek polskiego rolnictwa. Ruchanie jest priorytetem a nie przyszłość naszego kraju. Zresztą to było do przewidzenia bo to już widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby rudy rządził ostatnie 8 lat,  to nic polskiego by już nie było, lasy , kolej , lot, wszystkie banki były by niemieckie, naprawde Barts, tak kiepską masz pamięć

 A przegrać pis musiał , bo zapanaszoli się jak na swoim folwarku, dopóki nie nastał covid i wojna, było w miare OK

Edytowano przez ikcomas
2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tą nienawiść jest mi trudno uwierzyć, wmówiono im że są mądrzejsi 

Dlaczego syn obraża ojca wnuk dziadka sąsiad sąsiada bo jest za pisem !!

Ludzie myślą że głośniej przeklinają (***** ***) to mają rację ? 

Tu żadne argumenty nie pomogą KROPKA 

 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z boku widać nienawiść jednych na drugich. Po co? To ta sama klika - patrz AWS. Zjednoczmy się niezależnie od poglądów politycznych. Dziel i rzadź znana doktryna. Razem możemy więcej. Podzieleni nie możemy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A od kogo/kiedy zaczelo sie glownie propagowanie ten dobry, ten zly? albo lepszy i gorszy sort?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki przecież to wina Tuska.

Chociaż wszyscy "eksperci" z tik-toka to faktycznie mają zasób słownictwa.

Niestety na FB od zwolenników PiSu zamiast argumentów dostaję np.fotkę Tuska w hitlerowskim mundurze.itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak na zmianę głosujecie od 20 lat na Tuska albo Kaczynskiego. Czy Braun na mównicy niewyraźnie mówi że nie wiedziecie na kogo głosować? 

Prawda jest taka że Morawiecki mimo medialnego oporu i zarzekania podpisał wszystko co Unia podsuwala. Tusk tez by to podpisał ale przedstawialiby to jak coś dobrego ale PiSowcy przedstawiali to jako samo zło a to jednak podpisywali. 

Tusk od dłuższego czasu jest populista, uznal ze na tym najlepiej wyjdzie (jak Lepper byl u szczytu kariery to Tusk i Kaczynski oskarzali go o populizm). Mysle ze stad Tusk zaczerpnął pomysl na populizm. Kiedys Tusk miał chociaż jakieś poglądy (na tamte czasy nie do wyobrazania) jak chociazby prywatyzacja służby zdrowia a dziś jakie ma poglądy?

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytacie moich postów. Nie rozumiecie idei znanej od wieków? Jeśli brat bratu będzie wilkiem to dobrze nie będzie nigdy. Każdy rząd boi się jedności w narodzie bo to prosty cel do rewolucji. Najlepiej sobie siedzieć na ciepłych stołkach i patrzeć jak zawistnie lud sobie skacze do gardeł. Tak to wygląda z góry a ciemny lud to kupuje. Proszę Was o jedność we wspólnych sprawach a nazbierało się tego ostatnio trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Przecież 24.01. pokazaliśmy, że się da niezależnie od poglądów politycznych i organizacyjnych. Polityka została odłożona na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się