forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

W Sejmie trwa debata nt. legalizacji aborcji. Jestem przerażony ile kobiet forsuje ten temat. Na kogo my głosujemy? Do czego ta nasza Polska zmierza? Posłanki mówią, że kobiety mają prawo decydować o swoim życiu ale już nie wspominają o tym z kim i kiedy decydują się pójść do łóżka. Przecież nikt nie zmusza a jeśli tak to prawo do aborcji jest legalne bo zaistniało w wyniku przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tutaj akurat Holownia ma rację - referendum i temat zamknięty a tak ciągle wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zwolennicy aborcji nie chcą bo przecież wiadomy wynik będzie ale czy to teraz aż takie ważne i niezbędne dla Polski żeby takie koszty ponosić? Gdyby zrobili referendum w sprawie Zielonego Ładu to byłoby coś ale też tego nie zrobią bo przecież ruchanie małolat po krzakach ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To referendum mogło być zrobione razem z eurowyborami ale wtedy prawica dostałaby pewnie zbyt duzo glosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSL po połączeniu z 2050 powinien na wsi zaginąć a jest odwrotnie 

Kłótnia o dupie maryni zawsze była i jest tematem zastępczym 

Do europarlamentu też uważam że konfederacja to dobry wybór 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do powiatu Trzecia Droga u mnie mizernie chociaż bazowała na ludziach z PSL więc może zanikają na wsi.

Natomiast do sejmiku to już im sie udalo bo dochodzą większe miasta, m.in. trojmiasto

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się