Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ppp197

Protest weterynarzy

7 postów w tym temacie

A kto powiedział że w ogóle lekarz weterynarii świnie ogląda , świadectwo wystawia  w trybie pilnym zatrudniona sekretarka ( może nawet i Szparka) a sam lekarz bije kasę gdzie indziej .Więc może ktoś wyjaśni narodowi co te świadectwa  zaświadczają czy aby nie o  zde .... urzędników.I może ustalmy szanowni internauci jakie to choroby świńskie można zdiagnozować na odległość?

 

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/zdrowie-i-higiena-zwierzat/decyzja_lekarza_a_nie_swiadectwo_,fd4426b7194d44c6133d.html

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być takim weterynarzem to niezła fucha. Wogóle mam wrażenie, że weterynarze "obrabiający" wieś mają lepszą robotę niż ci miejscy. Wystarczy zaocznie postawić stempel gdzie trzeba, a na nową furę samo się zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się z Panami zgodzę. Jestem technikiem weterynarii i jest jak Panowie piszą. Niestety, ceny są zbyt wysokie, a wszelkie dokumenty podbijane są często bez obecności zwierząt, że tak powiem na sucho. Podobnie jest ze szczepieniami i innymi obowiązkowymi procedurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być takim weterynarzem to niezła fucha. Wogóle mam wrażenie, że weterynarze "obrabiający" wieś mają lepszą robotę niż ci miejscy. Wystarczy zaocznie postawić stempel gdzie trzeba, a na nową furę samo się zbiera.

 

Dokładnie, za zbanie próbki świniaka 15 zł na poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0