ROOL

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ROOL

 • Ranga
  Boss
 1. Niektórzy rolnicy zamiast zony szukają lansu i polityki. Na podstawie znanego programu.
 2. U mnie pada :(
 3. Po ostatnich wypadkach widać, że rolnicy nadal popełniają błędy przy pracach polowych, w gospodarstwie, gdzie tracą życie, zostają kalekami. Jak to wygląda w waszym gospodarstwie?
 4. Uważam, że brakuje wątki, w stylu pomoc w zakupie maszyn rolniczych i innych urządzeń. Mam pytanie, używał ktoś rębaka do gałęzi do ciągnikaTak wyglądają na ogłoszeniach.
 5. Nad czym się zastanawiać, ja bym wracał do kraju, bo robota w UE to najczęściej tymczasowa, a socjal znacznie ograniczają.
 6. OSP

  Dodam newsa, u mnie jest OSP, nie ma sprawnego samochodu, ale remizę im odremontowali, mają gdzie robić prywatne bale, sylwestra i spotkania. W OSP robi się dobre kampanie wyborczą.
 7. Ja również, czas teraz na europuchary, na razie 1 z 4 naszych drużyn odstrzelona.
 8. Ile przed świętami płacą?
 9. U nas na szczęście sarny tylko się wylegują, strat duzych nie ma, ale na terenach zalesionych to wspólczuję, można się wkurzyć. Jeszcze wilki się przyłączają.http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121017/SANOK/121019567 tak było w tamtym roku.
 10. Świece dymne do dziury.
 11. Było nie żle, chociaż malina dała dobry zysk, przynajmniej kolega planuje powiększenie areału upraw.
 12. Obcych do interesu nie wpuszczą ;)
 13. Próbował ktoś uprawiać drzewko cytryny ? Co sądzicie o takiej uprawie i owocach.?Tak na zasadzie przyjemne z pożytecznym.
 14. Oglądacie jeszcze skoki narciarskie?
 15. OSP

  OSP to już raczej relikt przeszłości, w akcji ich nie widzę.