ROOL

Użytkownicy
 • Content count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ROOL

 1. OSP

  Co śądzicie o wiejskim OSP?
 2. Nie wszystkie żelastwo da się zawieść bezpiecznie na złom.
 3. Szczęśliwego Nowego Roku :)
 4. Niektórzy rolnicy zamiast zony szukają lansu i polityki. Na podstawie znanego programu.
 5. U mnie pada :(
 6. Po ostatnich wypadkach widać, że rolnicy nadal popełniają błędy przy pracach polowych, w gospodarstwie, gdzie tracą życie, zostają kalekami. Jak to wygląda w waszym gospodarstwie?
 7. Nad czym się zastanawiać, ja bym wracał do kraju, bo robota w UE to najczęściej tymczasowa, a socjal znacznie ograniczają.
 8. OSP

  Dodam newsa, u mnie jest OSP, nie ma sprawnego samochodu, ale remizę im odremontowali, mają gdzie robić prywatne bale, sylwestra i spotkania. W OSP robi się dobre kampanie wyborczą.
 9. Ja również, czas teraz na europuchary, na razie 1 z 4 naszych drużyn odstrzelona.
 10. Ile przed świętami płacą?
 11. U nas na szczęście sarny tylko się wylegują, strat duzych nie ma, ale na terenach zalesionych to wspólczuję, można się wkurzyć. Jeszcze wilki się przyłączają.http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121017/SANOK/121019567 tak było w tamtym roku.
 12. Świece dymne do dziury.
 13. Było nie żle, chociaż malina dała dobry zysk, przynajmniej kolega planuje powiększenie areału upraw.
 14. Obcych do interesu nie wpuszczą ;)
 15. Próbował ktoś uprawiać drzewko cytryny ? Co sądzicie o takiej uprawie i owocach.?Tak na zasadzie przyjemne z pożytecznym.
 16. Oglądacie jeszcze skoki narciarskie?
 17. OSP

  OSP to już raczej relikt przeszłości, w akcji ich nie widzę.
 18. Syn wraca do domu nad ranem. W ten ojciec od progu wyskakuje z pytaniem: - Gdzie byłeś? - Tato! Miałem swój pierwszy raz!- odpowiada zadowolony syn. - Aaa, to co innego, siadaj, napij się whisky, zapal sobie... - odpowiada równie podniecony ojciec - Whisky chętnie, papierosa też, ale usiąść za cholerę z 3 dni nie usiądę...
 19. Narobił strat, kto nie miał generatora to dawaj udoje ręcze :)
 20. Ile płacicie za ręczny wiosenny zbiór kamieni, jeszcze nie sezon, ale warto wiedzieć.
 21. Myślę, że przyda sie wątek o starych maszynach, pamiątkach, narzedziach, przedmiotach użytkowych, wyposażeniach... wszystko takiego rodzaju, jak przykładowo na tym ogłoszeniu Napiszcie co macie po babci, pradziadku, poprzednim włascicielu gospodarstwa. Co warto zachować dla potomnych, darzycie to szczególnym sentymentem, nawet gdy nie ma wartości historycznej.
 22. Dokładnie, za zbanie próbki świniaka 15 zł na poczekaj
 23. Kończy się wreszcie zima, juz nie mogę się doczekać kwietników.
 24. A jaka okolica na pieczarkarnię najlepsza?
 25. czerwona Ribes-rubrum http://www.swiatkwia...brum-id315.html czarnr ben hope, ben tirran ten gat sprzedają pk 0,15 za szt.