56 postów w tym temacie

Znalezienie dobrego specjalisty graniczy z cudem. najlepiej nauczyć się tego robić samemu. Po źle wykonanej korekcji mój mąż postanowił robić to sam. Zainwestował w dobre preparaty oraz sprzęt. Kupował wszystko w sklepi internetowym . Polecam /usunięto - użytkownik zablokowany/

Wszedlem na ten link jw i wirusa złapałem. A mowili ze mają maści przeciwzapalne :)

Jarki, czyscicielu drogi, zrob to samo co zrobiono z Palikotem

Jeśli chodzi o szlifierkę to uwierzcie mi da się zrobić całe stado ( u nas 200 sztuk) tylko przy użyciu noża, krowy się mniej stresują, spadek mleka niewielki, albo żaden a efekty fenomenalne w porównaniu z poprzednią korekcją. U nas korektor racic stosuje metodę holenderską, mierzy racicę a nie tnie szlifierą na pałę wg fantazji. koszt całkowity 35 zł, ale nie bierze nic za opatrunki to wychodzi mniej niż u poprzedników którzy brali 20 zł za sztukę i 35 zł za opatrunek. Chłopaki są z kujawsko-pomorskiego, ale dojadą wszędzie. Ja pracuję w warmińsko-mazurskim i co ważne dla większych stad wprowadzają korekcję krów 100-150 dzień laktacji i zasuszenie oraz problemowe raz w miesiącu. efekty bardzo dobre.

z tym nożem to się zgodzę, ale pod warunkiem, że racice są zadbane i regularnie podlegają korekcji, ale w wielu przypadkach gdzie racice są mocno wyrośnięte, to z samym nożem wiele się nie powojuje

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się