agromatik

Użytkownicy
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

agromatik wygrał w ostatnim dniu 29 Styczeń 2018

agromatik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Good

1 obserwujący

O agromatik

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  zachodniopomorskie

Ostatnio na profilu byli

2895 wyświetleń profilu
 1. @ar pamiętasz zbiegów Romka? Prawie roczek się z nimi bujał by je wyłapać, nawet usypanie nie pomagało. U mnie ze 4 razy były w nocy, grasowały na połowie gminy.
 2. Pod którym pomnikiem msza i apel poległych?
 3. Ten numer z szacowaniem odwoławczym przez nadleśniczego to jakiś niesmaczny żart. KPA i KPC jasno ustalają. że osoba zainteresowana nie może być sędzią we własnej sprawie. Przecież większość leśników należy do PZŁ. Nietrudno będzie o sytuację gdzie nadleśniczy będzie rozpatrywał sprawę odwołania na szacowanie w kole łowieckim, będąc jego szeregowym członkiem lub co gorsza w jego zarządzie. Trudno w tej sytuacji o zachowanie bezstronności. Powstaje kolejny gniot prawny, chyba tylko po to by zaliczyć kolejny temat, niekoniecznie skutecznie. Przy tym rozwiązaniu brać łowiecka dalej będzie nas dymać na szacowaniu i tak naprawdę nie będzie się do kogo odwołać. Po drugie czy naprawdę nie ma lepszych i bardziej zorientowanych fachowców, leśnicy to tacy wszechstronni fachowcy że i na produkcji rolnej też się znają? Przygotowanie merytoryczne i praktyczne maja pracownicy doradztwa rolniczego. Jakoś to oni, nie leśnicy czy inni kominiarze, zajmują się szacowaniem klęskowym. Czym się różni take szacowanie od szacowania szkód łowieckich? W jednym i drugim występuje ubytek plonu, tylko sprawca jest inny. Żeby znowu nie było, że chcieliśmy dobrze, a wyszła kupa.
 4. No to ja starą pe-lotkę po dziadku A. wyciągam, tylko dajta chopy czas na przesmarowanie antyka.
 5. Czyli przechodzisz z BEBIKO na normalne żywienie. Łatwiej jakieś zawody kajakowe na zalewach śródpolnych i od razu będzie jakaś sałatka na zagrychę z resztek rapsa czy innej pszenicy.
 6. Kałuże przekroczyły stan alarmowy, pierwsza fala powodziowa zabrała karpie i siano, renifery odmówiły współpracy i kazały Mikołajowi szukać bardziej odpowiedniego środka lokomocji. Mimo wszystko życzę Wam wesołych świąt, oraz wszystkiego co można sobie zamarzyć , a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.
 7. Daje głosy, bierze kasę?
 8. Co do premiera to się zgadza, prezydentowi może tylko reki nie podać i na nowogrodzką herbatkę nie zaprosić
 9. Raczej ogon, oraz żwirek z zawartością.
 10. A czy wiesz na pewno że go do tego nie zmuszają, ktoś musi kontrolować oszołoma.
 11. Ale @Marecki co tobie kot zawinił? mruuu mruuu mruuu.
 12. Taki z katalogu SIKU, a w najlepszym wypadku ogrodniczego dzika
 13. Trzeba zacząć od pytania marszałka przed głosowaniem, zawsze zaczyna od negacji: czy jesteś za odrzuceniem.......... Tych 49 to wybrańcy narodu i wody sodowej.