agromatik

Użytkownicy
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

agromatik last won the day on January 29 2018

agromatik had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

1 Follower

About agromatik

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  zachodniopomorskie

Recent Profile Visitors

4,417 profile views
 1. Stolicami polityka niezależnie od opcji jest Mamona i Koneksje i w zależności od potrzeb (zawsze olbrzymich) udają się do odpowiedniej. Media są zależne od kapitału, więc trąbią taki rytm jaki właśnie ów wystukuje Jakoś o niemieckiej ubojni nasze media (wszystkie niemalże) cichutko i niemrawo poinformowały, a o francuskiej spółce gdzie bracia mieli ubojnię i zakład utylizacyjny i razem przerabiali co lepsze kąski, to już praktycznie zero informacji. Czechy przepchnięte tak jakoś bokiem pod dywanem. Mając kontakt i styczność z lekarzami IW wiem, że w takich przypadkach, nie ma litości i zmiłowania, wręcz jest brutalna egzekucja, no ale media ........toż to już nie jest news dnia, a szara rzeczywistość. A polski klient i tak nie uwierzy i sięgnie po wieprza z Barbadosu lub Sri-lanki.
 2. @jarki a co mamy pisać? Polacy to dziwny naród, jak na półce będą stały obok siebie nasz i zachodni produkt, to sięgnie po ten drugi bo zdecydowanie lepszy, a poza tym "nie będę dorabiał darmozjada". Zresztą widać to po komentarzach pod artykułami. Jak by można było (regulamin) , to bym napisał, że mnie to już dupa boli od tego wstawania z kolan.
 3. a tak japę darli http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-28/nielegalny-uboj-w-stolicy-czech-zabezpieczono-ponad-tone-miesa/
 4. @ar pamiętasz zbiegów Romka? Prawie roczek się z nimi bujał by je wyłapać, nawet usypanie nie pomagało. U mnie ze 4 razy były w nocy, grasowały na połowie gminy.
 5. Pod którym pomnikiem msza i apel poległych?
 6. Ten numer z szacowaniem odwoławczym przez nadleśniczego to jakiś niesmaczny żart. KPA i KPC jasno ustalają. że osoba zainteresowana nie może być sędzią we własnej sprawie. Przecież większość leśników należy do PZŁ. Nietrudno będzie o sytuację gdzie nadleśniczy będzie rozpatrywał sprawę odwołania na szacowanie w kole łowieckim, będąc jego szeregowym członkiem lub co gorsza w jego zarządzie. Trudno w tej sytuacji o zachowanie bezstronności. Powstaje kolejny gniot prawny, chyba tylko po to by zaliczyć kolejny temat, niekoniecznie skutecznie. Przy tym rozwiązaniu brać łowiecka dalej będzie nas dymać na szacowaniu i tak naprawdę nie będzie się do kogo odwołać. Po drugie czy naprawdę nie ma lepszych i bardziej zorientowanych fachowców, leśnicy to tacy wszechstronni fachowcy że i na produkcji rolnej też się znają? Przygotowanie merytoryczne i praktyczne maja pracownicy doradztwa rolniczego. Jakoś to oni, nie leśnicy czy inni kominiarze, zajmują się szacowaniem klęskowym. Czym się różni take szacowanie od szacowania szkód łowieckich? W jednym i drugim występuje ubytek plonu, tylko sprawca jest inny. Żeby znowu nie było, że chcieliśmy dobrze, a wyszła kupa.
 7. No to ja starą pe-lotkę po dziadku A. wyciągam, tylko dajta chopy czas na przesmarowanie antyka.
 8. Czyli przechodzisz z BEBIKO na normalne żywienie. Łatwiej jakieś zawody kajakowe na zalewach śródpolnych i od razu będzie jakaś sałatka na zagrychę z resztek rapsa czy innej pszenicy.
 9. Kałuże przekroczyły stan alarmowy, pierwsza fala powodziowa zabrała karpie i siano, renifery odmówiły współpracy i kazały Mikołajowi szukać bardziej odpowiedniego środka lokomocji. Mimo wszystko życzę Wam wesołych świąt, oraz wszystkiego co można sobie zamarzyć , a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.
 10. Daje głosy, bierze kasę?
 11. Co do premiera to się zgadza, prezydentowi może tylko reki nie podać i na nowogrodzką herbatkę nie zaprosić
 12. Raczej ogon, oraz żwirek z zawartością.
 13. A czy wiesz na pewno że go do tego nie zmuszają, ktoś musi kontrolować oszołoma.
 14. Ale @Marecki co tobie kot zawinił? mruuu mruuu mruuu.