Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
cupone

Doradztwo - nowy na polu

35 postów w tym temacie

Kolega @lokizom  chciał się dowiedzieć na jakiej uczelni uczyli cię jednostek ziemi ?

Edytowano przez jarki
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem pisze sie 7 ha

KOWR musi się zgodzić na zakup tej ziemi, dziwna sytacja mój syn ma ziemie i jak chce dokupić to musi sie pytać o zgode, gospodarstwo rodzinne od 3 pokoleń,syn jest czwartym pokoleniem

Najważniejsze pół miliona to musisz mieć żeby się pobudować i zaczać ,tak skromnie licząc , jak na poziomie to milion, 

Zostań w mieście i tam działaj ,taka moja dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7h to znaczy slownie: siedem godzin.

Skoro wiesz ze nie mozesz poddzierzawic w ciagu 5 lat to po co pytasz? Chcesz jakos oszukac system?

Piszesz ze zdobedziesz dotacje a teraz juz piszesz ze na dotacje nie liczysz bo marne pieniadze.

Uwazam ze ziemia powinna byc dla ROLNIKOW, czy Ty nim jestes? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Planuję zakupić sobie łąkę i stąd moje pytanie. Czy będę mógł ją zaorać żeby później coś na niej uprawiać? Jak to wygląda prawnie? Do tej pory wyczytałem że jeżeli danego roku współczynnik trwałych użytków zielonych nie spadnie o więcej niż 5% to na spokojnie można zaorać. Czy tak to wygląda i czy będę mógł później uprawiać tam cokolwiek zechcę? Chodzi mi o stronę prawną tego problemu. Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użytki zielone by spadły poniżej 5 % to ARIMR może nakazać odtworzenie łąki , raczej to niegrozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz post kolegi wyżej. Najlepiej po prostu zapytać w lokalnym oddziale ARiMR. Tam dowiesz się szczegółowych informacji w Twojej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0