biedron

dopłaty bezpośrednie

210 postów w tym temacie

a co wy na to??? http://www.farmer.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/senat-nie-zglosil-poprawek-do-noweli-o-doplatach-bezposrednich,34166.html

Do tytoniu dopłata papierosy do gory to gdzie te pieniadze ida??? wszystko do gory to wiecej pieniedzy maja a w prakrtyce cosraz mniej. moze sejm i senat powinien zaczac wprowadzac obnizki ale W SWOICH POBORACH I DODATKACH. Wtedy wszyscy byli by zadowoleni. I w koncu minister rolnictwa wziol sie do roboty i załatwił te 150 euro do hektara co tusk obiecywał przed wybiorami. czekam.

Tadeusz nie tyle ze mało jestesmy w unii to niech nas traktuja po unijnemu! wszystkie panstwa niby sa traktowane rowno a tu grecja 500 euro do ha holandia 400 euro a w polsce jedwo 250 euro i spójrz na ceny paliw w innych krajach i nawozow. przypomnijmy ze w holandii jest paliwo rolnicze zwolnione z opłaty drogowej itp jest tylko barwione na czerwono. i jaka tu sprawiedliwosc w tej unii????

Zgadzam się. I do tego ciągle opowiadają, że u nas koszty produkcji są niższe.

Kama, tak Ci się fryzura spodobała, a ja ciągle mam w pamięci kabaret o tym, jak się premier spotkał z delegatkami z Åodzi, którym podczas kampanii obiecał rozmowę. Teraz jak tylko zaczynają mówić, jak to się premier spotyka z kolejnymi grupami kobiet w sprawie wieku emerytalnego, to mi to staje przed oczami. I jakoś ciągle mi wraca ta dawna piosenka: "Kryzys mogę znieść, ja nie muszę jeść, lecz niech przestaną truć". Szkoda gadać, końca nie ma temu wszystkiemu.I wszystko już było, niestety.

zgadzam sie znam ten kabaret ale wydaje mi sie ze politycy zrobia z polski druga grecje i bedzie koniec nam takim małym gospodarzom. trudno. szkoda gadac mozemy jedynie protestowac oile to cos da. a mysle ze da bo w francji dało.

no i potaniało mamy 4.10 a mielismy 4.40 ubiegłego roku. zaskakujace spadki a zawsze czytam miedzy wierszami ze to sprawa UE.

zgadzam się z Tobą Tomku, powinna być średnia z...., tym bardziej, że dziwny ten wzrost wartości złotego akurat tego dnia, przecież już 1 października podawali że wskażnik dotyczący przedsiębiorstw w Polsce - mówiący o ich kondycji etc., - jest zły, niech to szlak, ktoś tym steruje, jak Boga kocham!, szkoda rolników no i kasy, ile maszyn można by za to kupić,miliard w złotówkach, ale co tam, znowu powiedzą, wolny rynek,..., co o tym myślicie, ja się wkurzam i tyle, a poza tym Tomku, odejmij jeszcze modulację, wyjdzie grubo powyżej miliarda złotych!

KASA UCIEKA

Co trzeba zrobic zeby dostac decyzje o wysokosci doplaty bo cos slyszalem ze nie dostaniemy ich w tym roku ?

Czy sa jakies wiesci o wyplacaniu ONW ???

dostałem onw już jakiś czas temu, płacą tylko maluchom, bambrom ;) jeszcze nie. na onw miałem jakieś 4 ha.

a jak mi przyjdą dopłaty to se kupię kombajn, o taki

i usługi będę świadczył!

A co...

Fajny kombajn. O mnie zapomnieli jak na razie ale przed swietami beda pieniazki na koncie z reszta jak co roku.

strona o niemieckich dopłatach, kwot jeszcze nie znalazłem

http://www.agrar-fis...erderung_2.html

austria cena dopłaty do krowy tłumaczona za google chrome

Premia mleczna

Premia z tytułu krów mlecznych może odzwierciedlać rolników produkujących na 31/03/2012 posiadania indywidualnej kwoty mlecznej (i / lub D-ratio). Nagrody kwalifikowalne zwierzęta krowy każda rasa, oprócz żubrów, bawołów, jaka, zebu i Bison. Krowy ocieliła przynajmniej raz do wniosku i nie może dostać mamek. premii dla krów mlecznych jest zaprojektowany tak, że więcej niż 30 krów mlecznych na farmie i promować ma też trójwarstwowej premii. Pierwsze dziesięć krów otrzymasz 100% premii z 11 aż 20 Zwierzęta, 65% z premii i 21 do 30 Animal wypłacane 48% premii za zwierzę.Dokładna kwota premii za krowę widać dopiero, gdy liczba wymaganych kwalifikowalnych krów wiadomo każdy poziom nagród. Pre-szacunkowa premia wynosi 63 EUR, - za krowa na pierwszych dziesięciu operacji krów."

63 eur za pierwszych 10 szt

źródło :

http://www.agrarnet....649165%2C%2C%2C

link od kissme`go

http://ec.europa.eu/...riefs/02_en.pdf

Witam, ciekaw jestem jak w Waszych regionach jest z dopłatami w tym roku, jestem z Lubelszczyzny i w naszej gminie Markuszów, wpływa 2 do 3 dopłat w tygodniu, ludzie są zbulwersowani tym faktem, nigdy tak nie było, ciekaw jestem gdzie rząd załatał dziurę pieniędzmi z Unii na nasze dopłaty.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się