ikcomas

Moderatorzy
 • Content count

  3,290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  136

Posts posted by ikcomas


 1. Bo tamci już nie żyją. A każdy żyd uważa, że jest lepszy od innych (patrz Hitler - też był żydem), dla nich reszta to goje i mają pracować na nich. Nie chcę żyć w takim świecie. No i nie rozumiem, że słowo "żyd" wszyscy piszą z wiekiej litery. Niby lepszy? A czemu chrześcijanin piszemy z małej? Bo co? Gorszy?


 2. Tak, serio. Jeśli nasi przodkowie z narażeniem życia ukrywali tych jebanych śmierdzących nierobów a potem tamci wydawali nazwiska i adresy gdzie byli ukrywani a szkopy rozstrzeliwali całą rodzinę to w pale się nie mieści. No a na koniec jeszcze obarczają Polskę o holocaust? Jebać żydów!!!


 3. No następny, chyba wiem o kim piszesz. Znam osoby które przeszły i które mają. Czego Wy się kurwa boicie? Śmierci? Każdy umrze. Weźcie się zaszczepcie wszyscy w imię reżimu i dajcie żyć innym. Ja węch i smak tracę zawsze gdy jestem chory. To znaczy, że przeszedłem wielokrotnie? Jeśli ten wirus jest taki mały to przed czym ta jebana maseczka chroni? Reżimu ciąg dalszy niebawem, zamkną kurwa Was wszystkich w chałupach i grzecznie jak potulne baranki będziecie wykonywać rozkazy. Jebie mnie to i pierdolę wszystko. Możecie mnie wyjebać z tego forum, mam to w dupie


 4. Czekałem na Ciebie, już prawie wypisałem się z tego forum za hejt na mnie. Twoje wypowiedzi są zawsze rzeczowe i przemyślane, jesteś bardzo mądrym człowiekiem. Zawsze bardzo Cię ceniłem. Wirus jest, oczywiście, ja tego nie kwestionuję. Jest wiele wirusów, nie chorujecie wcale? Nikt? Jeden to lepiej przechodzi inny gorzej. Jak miałem naście lat to miałem taką grypę, że straciłem przytomność, prawie 41 stopni gorączki, karetka przyjechała i co? No i nic. Zbili gorączkę, popatrzyli, pobadali i pojechali. A teraz, hmmm nadal mnie ten mięsień w nodze boli. To na pewno COVID, żegnajcie jutro umrę. Zapraszam myślących cofnąć się o jendną stronę tutaj i zobaczyć zamieszczony przeze mnie link. Jak się podoba to poproszę o kliknięcie "lubię to"

  1 person likes this

 5. Ja też mam pewną wadę. Bardzo prosty zabieg chirurgiczny, który trwa maks godzinę. Najgorsze jest się nastawić, pomyślałem że jak zrobi się ciut cieplej, na wiosnę szybciej się goi no i co? Dobra, odłożyłem. No trudno, może na jesieni w takim razie jak będzie mniej roboty, no i co? Teraz nie wiem, czy kiedykolwiek się zdecyduję bo przecież teraz jak lekarz coś spierdoli to nie odpowiada. Takie mamy prawo od 22 października tego roku, tak samo przymusowe szczepienia


 6. Tak? A co będzie jak doznam wypadku i z braku miejsc będą mnie wozić od szpitala do szpitala albo wcale mnie nie przyjmą bo nie ma miejsc. No przecież są, w TV mówią że jest tyle wolnych łóżek, no ale nie dla tych z wypadków. Nie przesadzam, włączcie myślenie proszę


 7. No i co? Zabrakło argumetów? Jak tramwaj upierdoli komuś nogę to sorry, nie możemy przyjąć bo nie mamy miejsc, tylko dla tych z covidem. Niech zdycha w męczarniach bo to i tak jednostka aspołeczna, będzie trzeba mu wypłacać rentę. Tak samo jak dla innych nie nadających się do pracy, starych i schorowanych. Są niepotrzebni dla kapitalistycznego świata


 8. Do Korwina mi daleko a Ty jak zobaczyłeś koloratkę to nawet nie raczyłeś wysłuchać tylko wolisz szmer ogólnoświatowy. Zamknęli mi szpital powiatowy, przekształcili go na covidowy i pierdolą ile to wolnych łóżek jest. Ale te łóżka są potrzebne dla innych (wypadki, operacje, udary, zawały itd.). W innych miejscowościach zabraknie miejsc ale huk tam, mamy 500 wolnych łóżek tylko nie możemy przyjąć bo nie masz covida. Matka ma wizytę u kardiologa - telefonicznie. Jak można zrobić EKG telefonicznie? Wybiją nas ale nie covidem tylko brakiem opieki medycznej bo mamy milion wolnych łóżek przecież. Jak można blokować łóżka dla ciężko chorych pacjentów? W czym te osoby z covidem są lepsze od innych? Przecież to choroba wysoce śmiertelna to po co leczyć?


 9. Wywal telewizor, dobrze radzę. Jak będą kazać skoczyć z mostu to też tak zrobisz? Próbują ograniczyć wolną wolę i na razie sprawdzają jak społeczeństwo może być posłuszne władzy. Zakaz zgromadzeń już jest, zrobią co zechcą z "piątką" i wiele innych rzeczy

  1 person likes this

 10. Zmarła babka kolegi, leczona onkologicznie 1,5 roku. Rak kości najgorszy. Na koniec zaatakowało mózg, była w śpiączce przez kilka dni. Chyba nie muszę pisać jaką przyczynę zgonu wpisali?

  @jarki maseczka może zaszkodzić bardziej jak jej brak. Wdychasz wszystkie zarazki z niej, super pomysł.


 11. Można zgodnie z art. Art.57. Ustawy z dnia 29 czerwca 1995r.o statystyce publicznej Dz. U. 1995 Nr 88 poz. 439 "Kto  wbrew  obowiązkowi  odmawia  wykonania  obowiązku statystycznego albo udzielenia informacji w spisie powszechnym lub innym badaniu statystycznym, podlega grzywnie"

  Z tym, że wiąże się to ukaraniem przez Sąd


 12. A przeszkadza mi taki spis. Zatrzymałem się na numerze telefonu, podałem domowy (niech będzie) potem e-mail ale moje gospodarstwo nie posiada adresu e-mail. Dalej mnie nie puszcza, popatrzyłem w ustawie jakie będą pytania to nie podoba mi się wypytywanie o majątek, może jeszcze login i PIN podać do banku?

  Spis rolny gdyby był anonimowy to OK ale nie w takiej formie, że trzeba podać pełne dane z adresami i numerami telefonów włącznie. A RODO to gdzie?