dagmarka

Użytkownicy
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by dagmarka

 1. witam :) ozdabiacie podwórka roślinkami,surfinie,pelargonie? jakie macie doświadczenie odnośnie ziemi,nawozów,chorób?jakie się sprawdzają? myśle że pelargonie są niezawodne :)
 2. chętnie podziele się swoją wiedzą na temat hodowli królików,doborze ras,chorobach itd. Do tuczu polecam nowozelandzki biały ew.kalifornijski bardzo dobrze rożnie krzyżówka tych ras.
 3. chciałabym jałóweczką usunąć rogi,czym to zrobić?widziałam coś kiedyś na allegro
 4. u mnie tak było w zeszłym roku :-\cały lipiec grzało a jak w sierpniu przyszło kosić to padało, tony dobrej pszenicy w okolicy nie było >:o
 5. raczej nieszczęsny :o
 6. ale tak jak czytam fora to 50 km ode mnie rzepaki śnieg położył :'(
 7. śniegu trochę było na szczęście mnie intensywne opady omineły,mróz -2 ale mrozu to nie koniec!
 8. TVR na platformie cyfrowej "n" kanał 156
 9. u mnie znów jest wielu obszarowców co dzierżawią od agencji i teraz musza kupić nawet 500 ha w canie 14-15 tyś,mają nóż na gardle nierzadko ;D
 10. a ja wiedziałam że będę na wsi,pochodze z rodziny rolniczej, rodzice od zawsze mieli bydło i hektary oczywiście o wiele mniej niż teraz,z krowami to ja się wychowałam ;)ale doje dopiero od 2 lat myślałam nad skorzystaniem z młodego rolnika(teraz już za późno) ale mieliśmy zastrzyk finansowy sprzedając 30arów pod inwestycje państwową za 4 premie MR 8)więc śpie spokojnie,żadnych zobowiązań ani kredytów bo sen z powiek by mi spędzały na pewno!
 11. ja w swoim imieniu bardzo Wam dziękuje :) :) ;D
 12. no tak,moja metoda to raczej na oswojone krówki :) lasso,koń i heja :)
 13. za ogon i do góry na grzbiet równolegle do kręgosłupa,koniec ogona ma dotykać o kręgosłup ,oczywiście nie przesadzić i nie złamać ogonka :) krowa będzie stała,nawet największa wariatka :) można szyć,doić itp.
 14. http://mistrzowie.org/196036/Sie-narobilo
 15. mój rzepak też późno siany a pszenżytko ma dwa listki :-\tak nas ten ostatni rok przytrzymał jak nigdy
 16. nie wiem czy mój post trafił w temat :) parę lat temu ojciec kupił chińskie łożyska do bizona(bo blisko akurat był sklep)i dętke też chińską i też do bizona i za dwa dni mąż ganiał za nim z widłami :) :) :) bo wszystko trzeba było od nowa robić :) jest takie przysłowie:tanie mięso psy jedzą chociaż aż takiej różnicy w cenie nie było chyba nie ma rzeczy której by chińczyk nie zrobił ;D
 17. wybaczam :) :) ;D filmik super tylko że trzeba mieć konto na yt
 18. ja nie mam nic a decyzja z początku grudnia :) przytrzymają "chłopków" żeby zboże sprzedawali
 19. przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba :)
 20. a śnieg macie?
 21. ja też mam leciutko ponad zeta a dokładnie 1,08 >:)
 22. turki?nie wiem które to?kwitnące?
 23. czy to tylko moja obsesja ;)ale nie wierze wetowi!inseminując może oszukać,skąd ja mam wiedzieć czy w tej pipecie jest w ogóle nasienie!tak mnie naszło ostatnio bo mam strasznie dużo powtórek,nawet po 4-razy,co o tym myślicie?