imen

Użytkownicy
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

imen wygrał w ostatnim dniu 18 Maj 2017

imen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2 Neutral

O imen

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  zachodniopomorskie

Ostatnio na profilu byli

3276 wyświetleń profilu
 1. A ja myślałem że oxytree
 2. @przem napisałem jak prognozy pogody pokażą +8 nie jak będzie +8 a to trochę różnica i pisałem o azocie , na razie prognozy pokazują u mnie -4 +2, na 2 marca więc zima . Na razie to nawet we Francji nie sieją ale u nas mądrzejsi eksperci.
 3. Osobiście czekam aż prognozy pogody pokażą +8 ,+10 w dzień ale na najbliższe 14 dni zima , duże gospodarstwa niemieckie leją już rsm ale robią to raczej z braku czasu ,po prostu w tydzień nie są w stanie ogarnąć tak dużych powierzchni.
 4. Póki co to mamy zimę , uważam że nie ma sensu podawać azotu i nawet nie wolno bo jest ziemia zamrożona.
 5. Cena na gospodarstwie
 6. Pojawiają się propozycje kontraktów na nowe zbiory 2018 pszenica 12.5% 650 zł rzepak 1450 . Jak nazwać takie propozycje?
 7. Z KOWRU to do Pyrzyc ;) Z kukurydzą żaden gorzej z dzikami.
 8. Pałuczanin81 są tutaj lepsze propozycje te Chłopowo od roku chyba albo dłużej nie mogą sprzedać .A tak na marginesie to kukurydzy tu nawet już Niemcy nie sieją .
 9. Klasa IV w większości trochę III
 10. U mnie we wsi podobno 10ha się sprzedało po 35 ale jeszcze 190ha na sprzedaż .
 11. U mnie we wsi pełno ziemi na sprzedaż bańka już pękła . Znaczy sąsiedzi pękają
 12. No i było pospolite ruszenie na wsi ale osobiście jeszcze czekam co najmniej tydzień z nawozami jest 9 luty jeszcze wiosny nie widać .
 13. U mnie najniżej tej zimy to -8 stopni i na razie ma być coraz cieplej .
 14. Sieję bezorkowo co 24 w zeszłym roku nawet 20roślin m2 dla porównania miałem orkowy w rozstawie 12 cm i obsadzie 50 -60 roślin na m2 i reszta agrotechniki taka sama przy tej samej agrotechnice i nawożeniu plon z orkowej wyższy o 10 %,
 15. Podobno bardzo dochodowa produkcja ale pracochłonna zbiór trzech pokosów , podobno można uzyskać 12 tys z ha tylko trudno rolników przekonać do uprawy ;)