imen

Użytkownicy
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

imen last won the day on April 27 2018

imen had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About imen

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  zachodniopomorskie

Recent Profile Visitors

6,539 profile views
 1. @miwigos śmiem twierdzić że tak dochodowy interes jak sianie rzepaku więc jak zaryzykuje 1/10 gospodarstwa to nie zbankrutuje.
 2. W tym roku posiałem na próbę 3,5 ha na Efie na V klasie na razie bardzo ładnie wygląda nie wyschła , zobaczymy po żniwach jak da 1,5 tony z ha to w przyszłym roku 10ha . Odmiana Aligator siana 25 kwiecień można było jeszcze tydzień wcześniej siać.
 3. Panowie nie wiem komu zależy na tym żeby Polska była skansenem . Nie można doprowadzić do tego żeby rolnictwo było hobby bo zaczniemy dopłacać do produkcji , jest duża grupa ludzi która tylko z tego utrzymuje rodzinę . Pracujesz w mieście czy gdzie indziej i uprawiasz dla relaksu masz takie chęci to się baw i miej rozrywkę ale nie mów że jesteś rolnikiem .
 4. No właśnie chodzi o to kto ustala takie limity 2000 tucznika na rusztach ? Czy ta produkcja 2000 jest w stanie zapewnić spłatę chlewni w której to trzeba produkować? Bo gospodarstwo 150ha nie jest wstanie się spłacić nawet nie jest wstanie zapracować na nowy sprzęt który umożliwi 1 osobie obsługę tego gospodarstwa.
 5. Właśnie chciałem @lokizom zadać to pytanie ile ha ma uprawiać jedna osoba ? osobiście uważam że na dzień dzisiejszy jest to max 150ha produkcji roślinnej po prostu fizycznie jedna osoba nie jest w stanie więcej ogarnąć .
 6. Pracować tylko na złom i ziemie to jak chodzić pracować w biurze dla krzesła i komputera który tam stoi. Praca może sprawiać satysfakcję i cieszyć ale musi dawać też pieniądze .Rolnictwo to nie hobby do którego mamy dokładać .
 7. Ostatni wjazd był z borem w niedzielę
 8. From the album rzepak

 9. From the album rzepak

 10. From the album rzepak

  stan plantacji 24 04 2018 odmiana exor
 11. From the album rzepak

 12. Dziś poszło mikro + bor i na robaka bo 200 chowaczy w naczynu w jeden dzień
 13. From the album rzepak

 14. U
 15. From the album rzepak

  29 03 2018 rzepak wyglądał tak.