imen

Użytkownicy
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

imen wygrał w ostatnim dniu 27 Kwiecień 2018

imen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O imen

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  zachodniopomorskie

Ostatnio na profilu byli

4474 wyświetleń profilu
 1. @miwigos śmiem twierdzić że tak dochodowy interes jak sianie rzepaku więc jak zaryzykuje 1/10 gospodarstwa to nie zbankrutuje.
 2. W tym roku posiałem na próbę 3,5 ha na Efie na V klasie na razie bardzo ładnie wygląda nie wyschła , zobaczymy po żniwach jak da 1,5 tony z ha to w przyszłym roku 10ha . Odmiana Aligator siana 25 kwiecień można było jeszcze tydzień wcześniej siać.
 3. Panowie nie wiem komu zależy na tym żeby Polska była skansenem . Nie można doprowadzić do tego żeby rolnictwo było hobby bo zaczniemy dopłacać do produkcji , jest duża grupa ludzi która tylko z tego utrzymuje rodzinę . Pracujesz w mieście czy gdzie indziej i uprawiasz dla relaksu masz takie chęci to się baw i miej rozrywkę ale nie mów że jesteś rolnikiem .
 4. No właśnie chodzi o to kto ustala takie limity 2000 tucznika na rusztach ? Czy ta produkcja 2000 jest w stanie zapewnić spłatę chlewni w której to trzeba produkować? Bo gospodarstwo 150ha nie jest wstanie się spłacić nawet nie jest wstanie zapracować na nowy sprzęt który umożliwi 1 osobie obsługę tego gospodarstwa.
 5. Właśnie chciałem @lokizom zadać to pytanie ile ha ma uprawiać jedna osoba ? osobiście uważam że na dzień dzisiejszy jest to max 150ha produkcji roślinnej po prostu fizycznie jedna osoba nie jest w stanie więcej ogarnąć .
 6. Pracować tylko na złom i ziemie to jak chodzić pracować w biurze dla krzesła i komputera który tam stoi. Praca może sprawiać satysfakcję i cieszyć ale musi dawać też pieniądze .Rolnictwo to nie hobby do którego mamy dokładać .
 7. Ostatni wjazd był z borem w niedzielę
 8. Z albumu rzepak

 9. Z albumu rzepak

 10. Z albumu rzepak

  stan plantacji 24 04 2018 odmiana exor
 11. Z albumu rzepak

 12. Dziś poszło mikro + bor i na robaka bo 200 chowaczy w naczynu w jeden dzień
 13. Z albumu rzepak

 14. U
 15. Z albumu rzepak

  29 03 2018 rzepak wyglądał tak.