krzysztofagriculture

Użytkownicy
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About krzysztofagriculture

 • Rank
  Forumowicz

Recent Profile Visitors

5,696 profile views
 1. Jak kształtują się ceny kukurydzy? Podobno w USA mają znowu paść rekordowe zbiory, które wpłyną na ceny kukurydzy, ale także kiszonki z kukurydzy. Czytałem artykuł, że ma to się odbić również na Polskim rynku.
 2. Gdzieś czytałem o tym, że asf kiedyś już miało miejsce, tylko w mediach wtedy o tym nie mówiono...
 3. a nawóz siarkowy AgroSupra S? stosuje ktoś?
 4. ASF

  Państwowy Instytut Weterynaryjny potwierdził wystąpienie drugiego ogniska afrykańskiego pomoru świń w gminie Gródek. Ognisko choroby zlokalizowane jest w odległości ok. 13 km na północ od gospodarstwa, w którym stwierdzono ostatnie zachorowanie świń na ASF. Za każde zwierze z budżetu państwa zostaje wypłacone odszkodowanie. Co o tym sądzicie, czy jest się czego obawiać?
 5. Eee tam... zbiory dobre, nie można ciągle narzekać tylko :D
 6. A jak ze zbytem soi? Jest zapotrzebowanie ze strony odbiorców?
 7. Nie kupiłbym raczej leków przez internet z jakiegoś nieznanego mi portalu
 8. Wielkopolska :)
 9. OSP

  Na terytorium mojego miejsca zamieszkania również działa w mniejszych miasteczkach OSP. Ludzie chętnie uczestniczą w niej i często pomagają. Jeżeli jest jakaś niebezpieczna sytuacja to w informacjach przedstawiane jest, że "na miejscu zdarzenia pojawiła się PSP, a także OSP z pobliskich miast"
 10. Kukurydza wyrosła piękna i dorodna z jeszcze ładniejszymi kolbami :) nikt nie narzeka :D
 11. "Piję polski cydr, jem polskie jabłka" akcji internautom można pogratulować!! Trzeba się przyłączyć, bo tylko razem damy radę :)
 12. Mojemu koledze udało się nawet w domu w doniczce wyhodować małe drzewko ananasa i arbuza! A nasionka włożył tak dla zabawy :D
 13. Ogólnie nie jest zalecane sianie marchwi po burakach cukrowych, bardziej po kapuście, kukurydzy, zbożu, kalafiorze.
 14. Myślę, że warto! Zwłaszcza jeżeli ciągnie Ciebie do tego, a sam chciałbyś wrócić już do ojczystego kraju. Wiadomo, start nie będzie łatwy, ale wszystko się ułoży, a kto wie, może staną przed Tobą również nowe możliwości rozwoju swojej gospodarki?
 15. Tutaj masz fajny artykuł do poczytania na temat przechowywania ziemniaków http://www.gospodarz.pl/encyklopedia-rolnicza/p/przechowalnictwo-ziemniakow.html Pozdrawiam ;)