Sign in to follow this  
Followers 0
leon86

New Holland

15 posts in this topic

witam mam takie zapytanie zastanawiam się nad zakupem ciagnika new holland td80d plus. i interesują mnie wszelkie wiadomości na temat tego ciągnika + i - cenia mi go 100tys.

Bardzo serdecznie nie polecam ciągnik słabo wykonany i awaryjny słabe sprzęgło cieknący układ hamulcowy i inne złośliwe drobne usterki radził bym troszke dołożyć i zakupić johnn deere 5620 całkowicie inna lepsza klasa

Mój kolega ma już drugiego NH i mówi że na nic innego by nie zamienił.

John Deere może solidniejszy, ale chyba i sporo droższy.

Z częściami raczej nie będzisz miał problemu. U Korbanków znajdziesz wszystko. Oni mają jeszcze swoje punkty na terenie kraju.

A jakie modele masz na myśli? Miałem okazję przejechać się MF-em 3625 (68 KM). Jest to raczej prosty ciągnik, ale ma co trzeba: rewers mechaniczny, ale ma nadbieg włączany przyciskiem. Muszę przyznać, że robi wrażenie bardzo przyzwoitego. Uwagę zwraca od razu bardzo dobra skrętność.

Może niedługo wrzucę kilka fotek, to dam linka. :(

Tutaj masz artykuł, może coś Ci pomoże

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zamiast_60_tki,ec948c5835f6a9357640.html

Witam,

czy ktoś może podać numer katalogowy filtra oleju hydrauliki, jaki idzie do NH T6050 Plus 2009r? Podobno były 2 wersje...

Od półtora roku mam NH 6050 Plus, ale nigdy się nie zasnawiałem do czego służyć może drugi kluczyk - mniejszy. Może podpowiecie?

28c1d08973c9.jpg

Kupiłeś ciągnik używany i może komuś się zapodział kluczyk od czegoś innego (garażu, piwnicy itp.)?

P.S. Zajrzyj na temat ASF, pytałem jak tam nastroje w niebieskiej