Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ikcomas

Pomidory

33 postów w tym temacie

Nie wiem, czy jak masz zimny tunel, to czy nie za wsześnie wszystko trochę wysiałeś? Szczególnie papryka i pomidor?

Ile będzie trzeba, to będę trzymać w domu, doniczek pełno wszędzie jest. A jak się faktycznie nie uda, to pójdzie na straty, bo za niecały miesiąc pójdzie główna partia. Szkoda mi nie będzie, a nie będę żałować "mogłem wsiać wcześniej".

Wczoraj wieczorem przesadziłem warzywa do wielodoniczki z większymi otworami. Dużo ich nie przeżyło. Ale to moje błędy w doświetlaniu, zanim dobrze dobrałem rodzaj i ilość światła.

Na pierwszy rzut będzie. I wsiałem w małe wielodoniczki właściwą partię pomidorów, ogórka i sałatę lodową na pierwszy zbiór. A papryki wsieję jutro, bo czasu mi zabrakło.

Ja hoduje bydło, ale mam sporo ziemi uprawnej i chce w tym roku zasadzić pomidory, dlatego pytam czy warto czy się opłaca?? czy są z tego zyski? i jakie są koszty wybudowania szklarni??

Pomidory to sadzą cwaniaki i biorą dopłate ,a potem zaorają cąła plantacje ,tak to się robi

Witam...CCC w stężeniu 0.05 do 0.1 czyli pół  ml do 1 ml na litr wody. Opryskać suche rośliny pod wieczór ale mają być podlane.

Dopiszę...pół centymetra sześciennego do 1. Najlepiej odmierzyć strzykawką :)

Edytowano przez gosogr

Na pomidory chyba najlepiej sprawdza się szklarnia. U nas od lat tak jest i jest ok.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0