Sign in to follow this  
Followers 0
ikcomas

Pomidory

32 posts in this topic

Nie wiem, czy jak masz zimny tunel, to czy nie za wsześnie wszystko trochę wysiałeś? Szczególnie papryka i pomidor?

Ile będzie trzeba, to będę trzymać w domu, doniczek pełno wszędzie jest. A jak się faktycznie nie uda, to pójdzie na straty, bo za niecały miesiąc pójdzie główna partia. Szkoda mi nie będzie, a nie będę żałować "mogłem wsiać wcześniej".

Wczoraj wieczorem przesadziłem warzywa do wielodoniczki z większymi otworami. Dużo ich nie przeżyło. Ale to moje błędy w doświetlaniu, zanim dobrze dobrałem rodzaj i ilość światła.

Na pierwszy rzut będzie. I wsiałem w małe wielodoniczki właściwą partię pomidorów, ogórka i sałatę lodową na pierwszy zbiór. A papryki wsieję jutro, bo czasu mi zabrakło.

Ja hoduje bydło, ale mam sporo ziemi uprawnej i chce w tym roku zasadzić pomidory, dlatego pytam czy warto czy się opłaca?? czy są z tego zyski? i jakie są koszty wybudowania szklarni??

Pomidory to sadzą cwaniaki i biorą dopłate ,a potem zaorają cąła plantacje ,tak to się robi

Witam...CCC w stężeniu 0.05 do 0.1 czyli pół  ml do 1 ml na litr wody. Opryskać suche rośliny pod wieczór ale mają być podlane.

Dopiszę...pół centymetra sześciennego do 1. Najlepiej odmierzyć strzykawką :)

Edited by gosogr