Sign in to follow this  
Followers 0
Werka14

Książka

4 posts in this topic

Ja może nie tak już przyjemnie, ale pożytecznie:-) Chodzi mi o książkę, bardzo praktyczną i przydatną, jeśli chodzi o kwestię rolnictwa, a mianowicie o pozycję Rachunkowość w przedsiębiorstwach rolniczych, Zofii Wyszkowskiej. Książka zawiera podstawowe wiadomości niezbędne dla sprawnego ewidencjonowania operacji gospodarczych i prowadzenia polityki finansowej w przedsiębiorstwach rolnych w warunkach gospodarki rynkowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da się ją jeszcze gdzieś kupić ?

Wydanie 2006 czy aktualne w naszych czasach ???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że pewne rzeczy tam zawarte są jak najbardziej uniwersalne, a niektóre łatwo przełożyć „na nasze czasy†:-) Co do dostępności, to można poszperać w necie, może się trafi jakiś zapomniany egzemplarz, a jak nie, to od czego są biblioteki – tam aż się roi od „nie-aktualnościâ€, czyli pozycji sprzed paru lat... można też poszperać w antykwariatach, są chyba nawet teraz i internetowe i może tam znajdzie się jakiś zagubiony egzemplarz... Uważam, że warto, może nie za wszelką cenę, ale warto mieć tą książkę na swojej półce:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś polecić inne pozycje o podobnej tematyce? Nie tylko kwestie księgowe ,ale typowo praktyczne zagadnienia dotyczące upraw, płodozmianu, ogólnie agrotechniki. Jeśli ktoś zna ciekawe pozycje proszę o przedstawienie. ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0