tomtom

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O tomtom

 • Ranga
  Forumowicz

Profile Information

 • Gender
 • Location
  Słupsk

Ostatnio na profilu byli

131 wyświetleń profilu
 1. W tym roku odmiana Opal(mrozoodpornośc 4,5) siana 20 pażdziernika.Przedplon- rzepak i łubin.Ktoś uprawiał już tą odmianę-jakieś wnioski ?
 2. Jeśli mnie wzrok nie myli to raps po rapsie (resztki pożniwne)?
 3. Od czwartku już po żniwach(łubin).Ale jeszcze nie wszyscy w okolicy zdążyli...
 4. Samosiewy -2,8. KWS Sherlock -3,9(siew 3-go września).
 5. Nie jest najgorzej-miejscami przejazd opryskiwaczem 12m zabolał...
 6. W okolicy dopiero ruszyły jęczmienie parę dni temu.Dopiero poszła desykacja na samosiewy rzepaku,desykacja ,,normalnego'' za jakiś tydzień (azoksystrobina na płatek) - czas i pogoda pokaże... .
 7. Mój samosiany po jednym talerzowaniu,więc gęsty jak szczotka.Po zimie startował oczywiście przerzedzony(Generał Mróz zrobił swoje i najsłabsze wypadły).Dzięki za odzew-dam znać jak wyszło po sezonie.
 8. Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia przy pozostawieniu samosiewów na plon główny-to proszę o podzielenie się nimi.Z powodu zbiegu kilku zbiegów okoliczności mam poletko z samosiewami po DK Exquisite(mieszaniec).Od wiosny prowadzone równolegle z poletkami z czystego siewu.Bez herbicydów,jesienią b.póżno ccc+tebu ,brak nawożenia PK .
 9. Oczekiwania na deszcz dzień kolejny-wczorajsza mżawka nie dotarła do gruntu(wyparowała).Optymista powie,że chociaż się nie błota nie nanosi.A są pomysły opodatkowania deszczówki w miastach...
 10. Ostatni opad był (lok. Słupsk) 9-go maja i nie był to deszcz,lecz śnieżyca...