Łukasz

Użytkownicy
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Łukasz

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 04/30/1985

Profile Information

 • Gender
 • Location
   Małopolska

Recent Profile Visitors

742 profile views
 1. u mnie jest to samo na jednym polu też tak wygląda a na drugim wszystko ok ta sama odmiana w tym samym dniu siana tak samo uprawiana i nawożona. Może coś w tym jest że rok przestępny.
 2. Czyli lepiej 330? Teraz to i tak muszę poczekać ze 3 dni żeby owiało trochę. A nie ma jakiegoś przepisu że azot można dopiero w marcu zapodawać?
 3. To już czas na N w pszenicy? ja liczyłem, że zima jeszcze wróci żeby chociaż mróz złapał to z rana bym ciapkiem wjechał, teraz to chyba zostaje mi 60 bo mocniejsza i wygrzebie się szybciej.
 4. no właśnie bardzo mokro, więc tylko skoro świt jak jest mróz
 5. no to jutro z rana pojadę po mrozie.
 6. czy Warto już w pszenice i pszenżyto sypnąć saletrzak?
 7. ok. A lepszą metodą jest oprysk na ściernisko i wtedy jaki środek coś podobnego do "ROUNDAP" Ten Atribut stosuje się wczesną wiosną czy można na jesień? mam zakupiony środek Bizon na te kawałki gdzie nie mam problemu z perzem i teraz nie wiem czy dać teraz BIZON a na wiosne dać atribut ?
 8. to jaki polecacie środek na perz?
 9. A co na perz polecacie? Jest jakiś środek do stosowania w zbożu czy najlepiej po żniwach?
 10. A ja mam mało bo około 5 ha do posiania cóż z tego jak na 2 ha nie da rady wjechać bo mokro zaorałem przed deszczami i teraz lipa jak wczoraj byłem to koleiny porobiłem a na dziś deszcz zapowiadają pozostaje chyba już tylko wiosenne a wysiewam 240kg/ha bo i tak nie wiem co wyjdzie na tych mokrych obszarach
 11. a u mnie lej już tydzień, w tamtą sobotę opryskałem połowe i teraz dopiero chyba w listopadzie wjadę moją C330
 12. Wiem, w tamtym roku nie miałem czasu bo byłem w ciągłych delegacjach w pracy i siałem na szybkości a jak wracałem z delegacji to już było późno. W tym roku czekam mam środek już zakupiony tylko nie wszędzie równo wzeszła i nie wiem czy pryskać czy poczekać aż wszystko wzejdzie.
 13. u mnie też w tym roku cienizna, ale ja dałem ciała bo dużo miotły było, bardzo dużo.
 14. przepraszam, już się to nie powtórzy. Ale to było takie przy okazji pytanie.