forumowicz

Politycy

892 postów w tym temacie

W Sejmie trwa debata nt. legalizacji aborcji. Jestem przerażony ile kobiet forsuje ten temat. Na kogo my głosujemy? Do czego ta nasza Polska zmierza? Posłanki mówią, że kobiety mają prawo decydować o swoim życiu ale już nie wspominają o tym z kim i kiedy decydują się pójść do łóżka. Przecież nikt nie zmusza a jeśli tak to prawo do aborcji jest legalne bo zaistniało w wyniku przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tutaj akurat Holownia ma rację - referendum i temat zamknięty a tak ciągle wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zwolennicy aborcji nie chcą bo przecież wiadomy wynik będzie ale czy to teraz aż takie ważne i niezbędne dla Polski żeby takie koszty ponosić? Gdyby zrobili referendum w sprawie Zielonego Ładu to byłoby coś ale też tego nie zrobią bo przecież ruchanie małolat po krzakach ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To referendum mogło być zrobione razem z eurowyborami ale wtedy prawica dostałaby pewnie zbyt duzo glosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSL po połączeniu z 2050 powinien na wsi zaginąć a jest odwrotnie 

Kłótnia o dupie maryni zawsze była i jest tematem zastępczym 

Do europarlamentu też uważam że konfederacja to dobry wybór 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do powiatu Trzecia Droga u mnie mizernie chociaż bazowała na ludziach z PSL więc może zanikają na wsi.

Natomiast do sejmiku to już im sie udalo bo dochodzą większe miasta, m.in. trojmiasto

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie już za niecały miesiąc a nigdzie nie ma banerów. Komitety pewnie wypstrykały się z kasy a społeczeństwo nawet nie wie, że są wybory a jak już wiedzą to dzięki fałszywej narracji będą głosować przeciw PiS czyli na PO. Tego się obawiam i dlatego sam prowadzę kampanię wyborczą, rozmawiam, spotykam się ze znajomymi i informuję, że 9 czerwca są wybory i musimy głosować na Konfederację. Z mojego okręgu z list lewicy staruje Żukowska, będzie ładnie widać ile lewactwa jest w gminie, powiecie... a może raczej braku informacji bo nazwisko bez twarzy nic nie mówi więc ludzie będą bezmyślnie głosować na jedynkę.

W tych wyborach ważna jest frekwencja i na pewno będą stosowane praktyki turystyki wyborczej bardziej niż na innych wyborach. Gorąco zachęcam do tej formy głosowania i zmieniania okręgu. Przykładowo jeśli w okręgu zamieszkania nie pasuje żaden kandydat i nie głosujemy to zmniejszamy frekwencję a jeśli wypiszemy się i głosujemy w innym to podnosimy frekwencję w obu okręgach. Jak? Liczby:

okręg liczy 1000 uprawnionych do głosowania, głosuje 400 a 100 głosowałoby ale na kogoś innego w innym okręgu. Frekwencja wynosi 40%. 100 osób wypisuje się i tym samym jest skreślona z listy wyborców więc uprawnionych jest 900, głosuje nadal 400 więc frekwencja wynosi 44%. W innym okręgu też jest 1000 osób i głosuje 400 osób - frekwencja 40%. Dochodzi 100 osób z innego okręgu a więc uprawnionych 1100 i głosuje 500 frekwencja 45%. Wypisaniem się z własnego okręgu głosowaniem w innym podnosimy sztucznie frekwencję w dwóch okręgach. Oczywiście nie da się przebić 100% ale jak nie chcemy brać udziału w wyborach to lepiej jest wypisać się z listy uprawnionych do głosowania. Wtedy będzie więcej pożytku niż z braku udziału. Wypisując się z listy wyborców mamy bonusową korzyść w postaci braku kolejki do komisji bo idziemy do kogokolwiek tam gdzie jest najmniej ludzi akurat. Nie szukamy swojej listy uprawnionych do głosowania tylko dopisują nas do dowolnej listy.

Jeśli w kuj.-pom. nie pasuje powiedzmy Mentzen a głosowalibyście na Bryłkę w woj. wielkopolskim to nie ma problemu przecież. I do czego zmierzam? bo według tych skomplikowanych algorytmów właśnie Bryłka może być zagrożona. @miwigos masz najbliżej do wielkopolskiego, wypisz się, weź rodzinę na wycieczkę do najbliższego okręgu w woj. wielkopolskim i zagłosuj na Bryłkę. Wczoraj dostałem takie info, że może jej zabraknąć ok. 1500 głosów. Skontaktuj się z @Pałuczanin1981 bo już nie mógł tu wytrzymać i odszedł, może też by zagłosował dobrze tym razem. @jarki i @men2face też zachęcam to wycieczki. Wielu z nas przejechało setki, tysiące kilometrów, niezliczone nieprzespane noce, zszargane nerwy, szkoda to zmarnować. Ja kurde mam trochę daleko (jakieś 400 km) a z drugiej strony w okręgu lubelskim startuje z jedynką listy Konfederacji dr. Mirosław Piotrowski. Już kiedyś o nim wspominałem tutaj, bardzo chciałbym żeby wszedł, od zawsze związany z europarlamentem człowiek na tyle niebezpieczny dla lewaków, że pozbawili go możliwości startu w wyborach w poprzedniej kadencji. @sapek2, @ansu, @Jacus09352 macie łatwe głosowanie, jedynka z listy Konfederacji - Mirosław Piotrowski. Ja mam dylemat bo mogę wybrać sobie aż 3 okręgi, w moim jest lider lokalnych protestów ale szans nie ma moim zdaniem, w innym też jest polecany rolnik i też bez szans. Dlatego wybiorę tego pewniaka ale żeby jeszcze wszedł to musimy zagłosować.

Pamiętajcie lista nr 2 - Konfederacja. Dobry numer wylosowali, pierwsza na liście jest ta skorumpowana kobieta lekkich obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukam jakiegoś pisiora i zwyczajnie na niego oddam głos 

Uważam że byle nie na obecny lewacki układ w Brukseli 

Miejmy nadzieję że konserwatywna prawica wygra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz na PiS to zagłosuj na Złotowskiego, pozycja numer 1. On jest obecnie w europarlamencie i głosował przeciw zielonemu ładowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko konfederacja , niech troche tam zamieszają w tym unijnym kotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proszę zagłosujcie z rodziną w woj. wielkopolskim na Bryłkę. Tylko w gminie musicie się wykreślić z listy wyborców i z tym zaświadczeniem do najbliższego lokalu w wielkopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Nie ma problemu, a w  kuj -pom nie ma nikogo z konfederacji

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Oczywiście, że są. Nawet sam Mentzen z dwójki startuje u Was ale tak jak opisałem w poście powyżej nas reprezentuje Bryłka i jej wybór jest zagrożony. Blisko masz, wydaje mi się, że wysiłek żaden a te parę głosów może mieć znaczenie. Ważne aby uzyskała jak najwięcej głosów. Ja też zmieniam okręg. Tylko na wypisanie się jest określony czas, zazwyczaj na kilka dni przed wyborami więc aby nie zapomnieć to trzeba zrobić to przy najbliższej okazji i pilnować tych papierów bo bez tego nigdzie nie zagłosujecie.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u mojego kolegi Burmistrza miasta zanieść ulotkę Łukasza Komorowskiego a od niego wychodzi... Żukowska! Zamurowało mnie, na szczęście mózgu mi nie wypaliła. Dzień targowy to i przyjechało się dziwadło promować. Zobaczymy ile lewaków ma powiat. Nawet kulturalna jest bo "dzień dobry" powiedziała ale ja jej nic nie odpowiedziałem bo to nie mój poziom. Nie wdawałem się w jakiekolwiek konwersacje bo sprowadzi mnie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Na żywo fajna dupa, tylko woda zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namawiała go zmiany płci 

Oby potrafił się bronić jak Mazurek :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem do niego zadzwonić i zapytać ale teraz to się już boję czy nie jest kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barkas idziesz na wybory? Mamy rolnika na listach Konfederacji w naszym okręgu. Łukasz Komorowski lista numer 2 pozycja 10 - bezpartyjny. Prowadzę jego kampanię wyborczą w moim powiecie. Jest z powiatu węgrowskiego, organizator protestów na Węgrowie, w Siedlcach i pod Warszawą. Nasz człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas ide, tylko ja zawsze bylem za partia chlopska, ale ona coraz mniej chlopska sie robi i nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Partia o której myślisz to dawno przestała nas wspierać. To taka kobieta lekkich obyczajów i w tej chwili to tak w stronę lewaków idzie. Nie idź tą drogą. No jak można wieszać plakaty z zielonym logo a głosy zbierać dla innej partii? To jest oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to zbierac dla innej partii?, zbieraja dla swojej koalicji:), tak samo jak zjednoczona prawica

i raczej w strone lewicy nie pojdzie, ale mniej sie teraz orientuje w polityce niz kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś mocno niedoinformowany bo koniczyna w europarlamencie jest od dawna razem w jednej partii z platfusami i glosowali za zielonym ładem oraz innymi lewackimi programami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mowilem o naszym grajdolku, tam to nie wiem co sie dzieje

a kto z polski glosowal za zielonym ladem? chodzi mi o wszystkie osoby z Polski i jak glosowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy wszyscy głosować na konserwatywną prawicę 

Kłótnie w tym gronie doprowadzają do zwycięstw lewactwa 

W eurokołchozie Chrześcijańscy Demokraci to LGBTowcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie @barkas przygotowałem listy. Miało to iść na baner ale zmieniłem zdanie. Będą inne po wyborach.

Głosowali za zielonym ładem:

za.jpg

A to lista przeciw, już nie pisałem z jakiej partii bo wszyscy z PiS i pochodnych:

przeciw.jpg

Tak więc 23 głosy za zielonym ładem do 25 przeciw z Polski. Konfederacji tu nie ma bo nie zdobyli wymaganego progu. Brakuje mi 4 głosów ale pewnie nie uczestniczyli w obradach.

Pisałem już o tym http://forum.farmer.pl/topic/1936-protesty/?page=28#comment-81886

 

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma przynależność partyjnej pod zdjęciami głosujących przeciw 

Ale chyba wszyscy z listy pisu czyli od Ziobry i Kaczyńskiego 

 

Nadal martwią mnie zaczepki Konfederacji względem PiSu 

W ten sposób wyborów nie wygramy tamci (lewactwo) to zrozumieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się