ansu

Użytkownicy
 • Content count

  729
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

ansu last won the day on September 7

ansu had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

About ansu

 • Rank
  Boss
 • Birthday December 13

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  LSW
 1. W mojej gminie 72% zdobył PIS. Gdy zapytałem dlaczego wszyscy odpowiadali, że PIS daje pieniądze, a PO tylko zabierała, inne partie nie istnieją szkoda głosu. Ale Konfederacja zdobyła ponad 7% tak jak do EP. Raszta resztę %
 2. Po grochu zasiałem
 3. Burak w nocy wykopany, dzisiaj gruber na 20cm 130KM ponad godzinę hektar miejscami kamieniołom. Jutro brona Amazone KG z siewnikiem talerzowym. Tak się zastanawiam -może trzeba było bez grubera??
 4. Problem jest z plewami i ze słoma w strefie kiełkowania. Potem fuzarioza korzeni. Następnie septorioza liści i inne choroby przenoszące się z resztek. Gdzieś były badania, że lepiej jak słoma na wierzchu niż płytko wymieszana, ale to tylko ..
 5. Ciekawe jak ze skutecznością podczs suszy. Jak pryskałem to tuman kurzu za belką.
 6. @Pałuczanin81 do lw mam mniej jak 50km ale już dwa razy robili mi wiercenia, kabum i ostatnio metodą echo.
 7. Poraz pierwszy od pół wieku od kiedy jest studnia nie ma wody w ogule, sucho całkiem nic.
 8. Uciekły zanim zdjęcie zdążyłem zrobić.
 9. From the album drugi rzepak

 10. From the album drugi rzepak

 11. From the album drugi rzepak

 12. From the album drugi rzepak

 13. @KrzysiekŻ Chyba nie. Ostatnie 2 tygodnie nie rośnie już tyle, położył się i tylko "mężnieje". Zrobił sie ciemnozielony i grubszy. Może kolor to efekt siarczanu miedzi i dużych ilości manganu, boru. W porównaniu do oranego jest miękko po ST bez problemu można wyrwać. W oranym uprawianym urywa się. Jedyny problem to dziki i ostatnio jeleniowate jest tego mnóstwo, stada po kilkanaście sztuk. 11 wyglądał tak W ziemi wyglądało to tak : żadnych dziur, tunel ładnie ziemia osiadła wyraźnie spulchniona za zębem
 14. Cukrem można dokarmiać pszczoły cały rok, kupujesz wtedy przerobiony przez pszczoły cukier, trudno jest konsumentowi to zauważyć. Oszuści dodają miód do cukru z chemią. Jeszcze płynny przegrzany miód, choćby najprawdziwszy staje się bezwartościowym słodzikiem. Miód szybko krystalizuje i w różny sposób w zależności od gatunku, im w chłodniejszych warunkach przechowywany tym szybciej.