ansu

Użytkownicy
 • Content count

  1,956
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  128

ansu last won the day on August 11

ansu had the most liked content!

Community Reputation

49 Excellent

About ansu

 • Rank
  Boss
 • Birthday December 13

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
   LSW

Recent Profile Visitors

10,903 profile views
 1. Na środku mam monitor do kamery, a jak by był tablet to do navi to daleko sięgać by coś kliknąć. A na prawym słupku słupku to tak z boku mam różne wajchy blisko. Tutaj niby nie przeszkadza nie zasłania tylko prawe drzwi blokuje i w słupku mam przewody do klimy i nie bardzo jest jak przykręcić. Oj tam, oj tam …&;$¥%^~
 2. Rzepak powschodzi
 3. Do dużych brył z gliny spoko się nadaje na zmiennościach nie rozpyla, na kamieniach tylko dzwoni. Najlepiej prosto po orce przed uprawą. Na przedni TUZ wał, a z tylu agregat uprawowo siewny.
 4. From the album Graty

 5. U mnie regulacja chyba w kwietniu jak będzie co. Teraz chyba jeszcze za mały.
 6. W traktorze tablet Dell Venue 11 Pro 7140 w kieszeni telefon iPhone 6S
 7. Worek 1.6 miliona na 4 ha
 8. Oczywiście termin optymalny rzepaku jak u mnie populacja przed 20 sierpnia, mieszaniec po 20 sierpnia. Czasem siła wyższa jak w tym roku. A w ubiegłym jakoś się udało, że późne też plonowały. Pszenica koniec września. Chociaż jara też dobrze plonowały 1x na 10 lat. Gdybym wiedział wcześnie co będzie to nie było by zabawy.
 9. Od reguły są wyjątki. Siane na początku września w ubiegłym sezonie były nie gorsze od tych w połowie sierpnia, a na pewno stwarzały mniej problemów. W tym roku nieskoszone zboże nie pozwalało na terminowy siew, a na wysiane rzepaki około 20 sierpnia spadło miejscami 200l wody. Czy lepsze będą te zalane sierpniowe, czy te siane i przesiewane teraz???
 10. To efekt „covit” barak kontaktów międzyludzkich izolacji społecznej i manipulacji mediów. Byłem na https://www.iung.pl/2021/07/26/kukurydza-soja-2021/ Pomimo zapewnienia transportu i grilla z dwóch gmin z mojej okolicy byłem tylko ja.
 11. Umiesz liczyć licz na siebie. Jak dają to bierz, jak biją to uciekaj, nie wyklucza to walki o swoje.
 12. Jaką macie realnie obsadę, nie na oko. Może warto zainwestować w ramkę i szpadel, albo chociaż w miarę zwijaną lub metrówkę?
 13. To nie zaszczepić się i mieć dzieci to coś złego? A jeszcze być białym, rolnikiem, katolikiem to już ….. a mieć więcej jak 16 lat to już próchno!