forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

@barts nie czułeś cynizmu Pałuka a z tego 500+?

@Pałuczanin1981 wreszcie pojawi się ziemia w okolicy do wzięcia. Już teraz zaczynają stękać, trzeba zacząć się rozbudowywać żeby pomieścić te plony od tych upadłych gospodarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas

Sam nie wierzysz w to co mówisz chyba że masz z czego dokładać

Ale żeby dokładać z innej dochodowości trzeba być głupi choć oczywiście można

@Pałuczanin1981 dotacje do rolnictwa niestety są wszędzie nawet w Chinach

@barts Czarzasty to moim zdaniem najgorszy sort i tu pewnie masz rację 

On nie ma kręgosłupa ale lewaczki i biedronka go będą powstrzymywać 

Edytowano przez jarki
Imcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi!ale jesteśmy PO WYBORACH!

PiS to już historia,teraz będzie trzeba się zmierzyć z nową rzeczywistością...nikt nie poniesie konsekwencji tego "sprzątania" tylko my obywatele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wróże tej egzotycznej koalicji długiego życia. Jedynym wspólnym celem było odsunąć PiS od władzy. Teraz gdy to się stanie, to co ich będzie łączyć? Miłość do koryta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin1981 Chodziło mi o to, że że raczej wyśmiewałeś socjal niż go popierałeś.

@jarki jak to dokładać? jeśli trzeba dokładać to po co robić? Rzucić to i oddać komuś kto będzie miał z tego korzyść. Trzymać ziemie tylko dla dopłat? Sam uprawiam część ziemi bez dopłat i jakoś nie muszę dokładać. Od zawsze byłem, jestem i będę przeciwnikiem dopłat do rolnictwa. To rodzi tylko patologie i wywindowało cenę ziemi do absurdalnych cen, już nie wiedzą po ile wołać. O cenach maszyn nie wspomnę żeby za kawałek pogiętej blachy tale siana płacić. Jak dalej będą tak utrudniać i kazać ugorować, wymyślać jakieś głupoty to nie wiem czy nie zrezygnuję z dopłat bo to staje się coraz bardziej uciążliwe. Pilnować wszystkich wymogów, papierów i czekać tylko na nadgorliwego kontrolera, który wyliczy że o 2 gramy dałem za dużo substancji albo nie ma rejestracji, nieważne że ta sama substancja pod inną nazwą handlową już ma.

@ansu tak, przecież tylko o to chodzi. Przykład Kołodziejczaka jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykręconą śrubką to wielu znów pojedzie na szparagi

Przecież tym na zachodzie właśnie o to chodzi  

My pracujemy w przeciwieństwie do opalonych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy z nowo wybranych możemy liczyć na kogoś jako naszego? 

Donald i jego ludzie, 2050, lewactwo? No nie nikt z nich oni wręcz nas dobiją 

Ludzie przecież nikt rozsądny kto myśli jak rolnik nie chce dopłat źle rekompensat 

Pytam kto z nowo wybranych ? 

 

@Pałuczanin1981 dzieci to skarb największych jaki mamy ale trzeba $$$$$ 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań wymyślać. Nikt na razie nie odda stołków. Utworzą rząd mniejszościowy i pociągną tak z rok co najmniej. Będą latać siekiery, trzeba zaopatrzyć się w dużą ilość popcornu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki płacze już za pisem jak ludzie za Gierkiem :D

 

zniszczona trzoda w Polsce

piątka dla zwierząt

bzdurne przepisy

grupa azoty wyru..ła rolników na nawozach odnosząc historyczne zyski, spółka zarządzana przez miernoty z pisu

orlen je...cy ludzi na kasę 

przypominam zę taki cwelus miał podać listę firm co sprawozdały śmieci ze wschodu, gdzie jest lista? nie wiem chodź się domysłam kto był na niej

mamy ceny sprzed 10 lat za płody a koszty kosmiczne dzięki inflacji

no i największe zło które wyrządzono to wypaczenie i zdeprawowanie  ludzi dopłatami i +, już jest kwik że bez socjalu się gospodarzyć nie da

dokąd doszliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barts u niektórych pewnie się nie da gospodarzyć bez socjalu.To już nie te czasy, gdzie ojcowskie 8 ha,morga pyrów i krowa- wyżywiły mnie i piątkę dzieci leniwego sąsiada.

Jutro jadę do Rywałdu,rzuć adres na priv to Cię odwiedzę,bo MĄDRZE PRAWISZ!Dawno temu pisałeś,że to twoje strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt już nikomu nie uwierzy! Żadna nowa siła nie zostanie dopuszczona, a mogła to być Agrounia i Polska Liberalna. Będziemy mogli wybierać tylko PO lub PiS i ich przydupasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin1981 Kiedyś pamiętam, że te uprawy to zadbane były. Każdy się starał żeby mieć jak najładniejsze jeden przez drugiego a teraz to takie kalectwo i uprawa dla dopłat. Nie mogę patrzeć na te zaniedbane zapuszczone pola z pszenżytem w monokulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Co za głupoty przecież wszyscy jesteśmy za uczciwymi cenami bez dopłat

A tak z czystej ciekawości zapytam czym jest PROW i te wszystkie zabawki 

 

Całe życie jak większość wybierałem i wybieram mniejsze zło (PSL, PiS)

Słyszałem o Polsce "zielonej wyspie" później że piniendy nima i nie będzie

Nie było dla zwykłych obywateli były dla złodziei i oszustów 

Po wyborach w 2015 zmieniłem zdanie, tyle

 

Przecież idąc ideologią zielonego nieładu (PO, SLD)będzie jeszcze gorzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto wprowadził? Dlaczego nie został zablokowany? Co robił komisarz UE ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żukowska powinna zostać ministrem rolnictwa! Jest biseksualna to każdemu dogodzi! No i działaczka Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej to może coś załatwi z właścicielami Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem wygooglować ale jak gębę zobaczyłem to też jestem na tak. Idealna osoba na ministra rolnictwa. Ciekawostka z 38k głosów prawie 14 k zdobyła na całym świecie i 6 na statkach zobaczcie

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl/sejm/kandydat/29617/19/2742309?scrollSave&scroll=results>.kw&obszar=149900

Na wiceministra proponuję Biedronia, a nieee on nie startował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barts napisał:

@jarki płacze już za pisem jak ludzie za Gierkiem :D

 

zniszczona trzoda w Polsce

piątka dla zwierząt

bzdurne przepisy

grupa azoty wyru..ła rolników na nawozach odnosząc historyczne zyski, spółka zarządzana przez miernoty z pisu

orlen je...cy ludzi na kasę 

przypominam zę taki cwelus miał podać listę firm co sprawozdały śmieci ze wschodu, gdzie jest lista? nie wiem chodź się domysłam kto był na niej

mamy ceny sprzed 10 lat za płody a koszty kosmiczne dzięki inflacji

no i największe zło które wyrządzono to wypaczenie i zdeprawowanie  ludzi dopłatami i +, już jest kwik że bez socjalu się gospodarzyć nie da

dokąd doszliśmy?

A jakby rządził kto inny , było by lepiej ? , według Ciebie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie miał mały rolnik , to ten większy też odczuje , nie działa to jednostronnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się