forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

Dla mnie TEN krzykacz to taka Marta L 

Kompletny brak kultury a okazało się że i kręgosłupa 

Gryzłem się w języku bo niby w jedności siła, niestety miałem rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna mi się nie podobał, ale ślubu z nim nie biorę. Robił robotę nie oszukujmy się, ale wybrał elektorat miejski bo wsioków jego zdaniem jest za mało by mógł wejść do sejmu. A tu jeszcze Tusk mu naobiecywał. 
Znam różne fakty bezpośrednio i teraz jak słucham go  to widzę jego ewidentne kłamstwa jak został pieskiem Tuska na PiS. 
Co PO-PiS potrafi zrobić z człowieka 

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie potrafi zrobić jeśli my zwyczajnie pozostaniemy LUDŹMI 

Wystarczy tylko trochę kultury osobistej i uszanowanie wyboru innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki.

Macierewicz. Skąd się bierze opinia o tym, że to ruski agent? Zdarzy mi się czasem usłyszeć jakiś jego felieton i wydaje mi się, że jest wprost przeciwnie. Nie, nie jestem jego fanatykiem tylko tak się zastanawiam. Tyle memów o nim jest, wszystkie negatywne i wprost sugerujące, że jest agentem ale z gadki wynika coś innego. No chyba, że to aż taka przykrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak PiS jest przeciwko UE, a najbardziej niekorzystne sprawy dla polaków w UE głosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta i ciągnie się od 4 czerwca 1992 roku 

Od tego czasu pluto też na jego szefa premiera Jana Olszewskiego 

Macierewicza dość łatwo jest oskarżać bo jako polityk szybciej gada niż myśli 

@ansu czyżby bardziej od reszty rządzących PO SLD PSL ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2023 o 18:26, ansu napisał:

To tak jak PiS jest przeciwko UE, a najbardziej niekorzystne sprawy dla polaków w UE głosował

PiS jest za walka o swoje prawa czy to z Unią czy z państwami zachodu jak Niemcy o reparacje, tylko że jako jeden kraj jesteśmy za słabi, w dodatku jeszcze podzieleni wewnętrznie na pół.  

Zeby zdyskredytowac taka władze walczaca o swoje prawa to trzeba zacząć powtarzać kłamstwa, z którymi nie zgadza się większość obywateli. A kłamstwo powtórzone sto razy staje się prawda.

Dnia 6.09.2023 o 17:28, ikcomas napisał:

A tak z innej beczki.

Macierewicz. Skąd się bierze opinia o tym, że to ruski agent? Zdarzy mi się czasem usłyszeć jakiś jego felieton i wydaje mi się, że jest wprost przeciwnie. Nie, nie jestem jego fanatykiem tylko tak się zastanawiam. Tyle memów o nim jest, wszystkie negatywne i wprost sugerujące, że jest agentem ale z gadki wynika coś innego. No chyba, że to aż taka przykrywka.

Przecież według jednej z wielu narracji Tuska to Kaczynski jest prorosyjski. Tu dopiero można parsknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć że nie jesteś za tym aby Niemcy nam zapłacili ?, wedlug mnie z odsetkami powini zapłacić, mój ojciec jako małe dziecko stracił matke na wygnaniu przez wojne 500 km od domu rodzinnego

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrecz przeciwnie, jestem za reparacjami. To oczywiste że należą się Nam jak psu buda.

Dzisiaj mamy za wiele osób w Polsce anty-PiS i choćby nie wiadomo jakby dobrze rządzili (nie twierdzę wcale że tak jest) to i tak wszystko co PiS to źle. Sam znam duzo takich osób i jeszcze śmieją się z tego że Kaczka chce reparacje. ,,Niezalezne" media kreują Nam taki obraz że Nam się nie należy. To jest właśnie tego kłamstwa powtarzanego sto razy, które staje się prawda.

Przecież od ,,przewrotu" w Polsce mamy cały czas walkę dwóch obozów, tego który był bardziej za rewolucyjnym odzyskaniem przez Nas niepodległości a tym, który ludziom wmawia że tak się stało a w rzeczywistości tylko zamienił się z komunistami stołkami

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek został wywieziony do niemieckiej rzeszy gdzie pracował niewolniczo. Nie wspomnę o mieniu skradzionym i wywiezionym przez  Niemców z polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie Ukrainie pomagamy!

a wszyscy wiedzą co było na Wołyniu w 1943!?

(Pół rodziny życie straciło 14-17lat.)

Choć jestem już drugim pokoleniem rdzennych pałuczan :) to np.kuzynka przyjeła uchodźców z Odessy,nie banderowców.Mocno to jest zakorzenione w naszej rodzinie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w Polsce rodziny która nie ucierpiała w drugiej wojnie światowej

Ukraina jakoś stowarzyszona z zachodem ma być buforem przed Rosją

Już Józef Piłsudski miał taki plan bo doskonale znał ruskich

Ukraińcy są bardzo zróżnicowani są też banderowcy 

Przyjmijmy hipotetycznie wyboru były wiosną i rządzi PO

Dziś jesteśmy zasypani zbożem i ciągle jedzie prosto z kombajnu 

Pójdźmy dalej wygrali poprzednie wybory tworzą stany zjednoczone Europy 

Granice otwarte szlaki kolorowych wędrują mamy wielki bałagan

Ruskie napadają na Ukrainę my oczywiście nic nie robimy 

W jakiej sytuacji jesteśmy dziś gdzie są mordercy putina ????!!!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukrainie pomagamy bo Ukraina ma 4tysi nagrań z burdeli z najważniejszymi pedofilami w Polsce od hierarchów kościoła po marszałka sejmu  

Mieszkam blisko granicy wschodniej i pamięć o bestialstwie Ukraińców jest nadal żywa. A sami Ukraińcy nawet teraz o tym przypominają swoim zachowaniem. 

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że 15 października mamy wybory. Zachęcam ponownie do zapoznania się z programem partii Polska Jest Jedna

https://pjj.org.pl/program/

Powiecie, że to partia niszowa i nie ma szans. Wielu moich znajomych będzie na nich głosować bo nie widzi alternatywy. Jakieś 50% społeczeństwa nie głosuje, zastanówcie się co by było gdyby wszyscy dotychczas niegłosujący zagłosowali na taką jedną partię.

PJJ nie zaprosili do debaty w TVP oficjalnie przez to, że nie udało się zarejestrować list w dwóch okręgach jednak Rafał Piech uważa, że w traktowaniu jego komitetu jest „przepaść” chociażby w stosunku do innego małego komitetu ogólnopolskiego: Bezpartyjnych Samorządowców. – "Nie jesteśmy zapraszani do telewizji ogólnopolskich, a jedynie regionalnych. Niemal całkowicie się nas pomija. Powodem jest strach przed prawdą. Jesteśmy dziś jedyną organizacją, która mówi prawdę na temat energetyki, rolnictwa i obronności" – mówi.

Program Partii - Polska Jest Jedna
Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak wiem. Takie wartości jak Bóg Honor Ojczyzna są już passe, niemodne. Teraz to Wolność Równość Tolerancja, LGBT, tysiąc płci a dziecko w chwili narodzenia nie jest mężczyzną ani kobietą tylko posiada rodzaj nijaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie rządził i tak większość będzie niezadowolona , chyba lepszy Pis z Konfederacją w koalicji , niż cała reszta , która będzie się kłóciła o stołki, całe 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież o tym piszę właśnie żeby nie marnować głosów i iść na wybory głosować za kimś a nie przeciw komuś. Może być lekkie zdziwienie jak nie zafałszują głosowania. Ściana wschodnia jest bardzo niezadowolona z obecnych rządów a na PO to plują wręcz. Na pewno znajdą się głosy na tych i na tych ale to właśnie są te zmarnowane głosy.

Przestańmy głosować na mniejsze zło.

@miwigos myślisz, że Konfederacja wejdzie w koalicję z PiS? Oj byłoby ciekawie. Będą siekierami rzucać w Sejmie.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na kogo będzie głosować ściana wschodnia ? , dobrego rozwiązania nie widzę, jest tylko mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nadal na PiS bo głosują przeciw. Młodzi raczej na Konfederację ale bardzo dużo głosów jest właśnie na Polska Jest Jedna.

Może to czas żeby coś zmienić a nie ciągle to samo i to samo?

Te same zakazane gęby przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na partię która nie wejdzie do parlamentu to głos zmarnowany

Nie mówię tu o głosie na trzecią drogę bo tym oszustom życzę żeby NIE weszli 

Rząd koalicji trzeciej drogi, lewicy i tuskowatych będzie wielką tragedią dla Polski

Powód jest bardzo prosty zrobią wszystko żeby się utrzymać czyli to co im każe domek 

Ten z kolei zrobi wszystko co nakaże Bruksela czyli faktycznie Berlin 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego z góry zakładacie, że jakaś partia nie wejdzie do Sejmu? Każda partia, każde ugrupowanie startujące do wyborów ma identyczne szanse.

Powiedzcie mi dlaczego? Dlatego, że pokazują Wam te słupki w TV? Ja też mogę taki narysować.

Zajęło mi to 30 sekund.

6528f3ef0bf1d_Beztytuu.png

Tak się steruje społeczeństwem.

A może inny wykres?

Bez tytułu2.png

modyfikacja zajęła mi 3 sekundy

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się