jarki

komornik windykator

22 postów w tym temacie

aż dziw że niema tu takiego tematu

 

dziś w dobie funduszy unijnych bez kredytu nic nie kupimy

nadchodzi spłata a produkty rolne potaniały i.......... >:(

 

komornicy zrobili się bezczelni często zaniżają wartość naszych maszyn dlaczego???

prawdopodobnie już czeka na nie klient tylko trzeba to jakoś uwiarygodnić

 

pociągnięcie komornika do odpowiedzialności to rzadkość dlaczego?

 

ostatnio w mediach głośno o rolniku któremu komornik zabrał i zaraz sprzedał traktor

a dług miał jego sąsiad, pomyłka czy może znajomkowi komornika traktor się spodobał :o ???

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/skandaliczne-zachowanie-komornika,154533.html

 

 

@jarki, uczestniczyłem w licytacji obciągnika który poszedł za 15500zł, wierzyciel dostał 1150 zł.

Pomińcie dlaczego i po co tam byłem , bo i tak nie powiem, ale złym nie byłem.

Resztę kasy wziął komornik, brat komonika za parking- ponad 2 lata i kawałek za lawetę. Pytanie komu ta licytacja się oplacała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś się obudził... Takie prawo i taką sprawiedliwość mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sąsiad miał masarnie i zatrudniał rzeźnika, ale zamknął ją 8 lat temu już. I ten rzeźnik nie placił alimentów, kobieta jego zeznała, że pracował w masarni i nie dostawał wynagrodzenia. Sąsiadowi teraz siedzi na koncie i ma dużo problem, musi pójść do sądu i przed sądem udowadniać, bo machina komornika ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokizom, co tu nie teges,

Komornik nie moze zajac innego konta niz dłużnika, moze zając auto niedluznika jesli dojdzie do info ze wlada nim dłużnik.

Aby kom zajął konto sąsiada musi miec na niego wyrok/nakaz płatniczy.

Byc moze komornik poinformował sasiada aby płacił za dluznika/alimenciaza z tytulu pracy. Wtedy sasiad pisze do koma: od 8 lat gosc nie pracuje. Cześć. I sprawy nie ma. Ale na pewno nie zajął mu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arszczecin

Gdyby wszystko było takie proste to by nie było tylu problemów z komornikami ani takiej złej opinii o nich. Komornik zajął konto nielegalnie ale zajął i to sąsiad musi udowadniać że zrobił to nielegalnie a nie komornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak działają. Jak coś pójdzie nie tak, to potem załatwiania jest dużo, żeby udowodnić, że nie jest winnym. Pytanie, jak zeznaje dłużnik. Może mówić, że nie dostawał pieniędzy, bo miały być przekazane komornikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, przechodząc od razu do rzeczy - porządnie się zadłużyłem. W zeszłym roku brałem pożyczkę na zakup nawozów i przez różne problemy rodzinne do tej pory nie udało mi się jej spłacić. Jakiś czas temu dostałem wiadomość od windykacji. Będą próbowali ściągać ze mnie dług. Czy wiecie co można zrobić w tej sytuacji, kiedy na ten moment naprawdę nie mam z czego oddać tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak nie czekać do samego końca, jeśli wiedziałeś, że nie dasz rady spłacić i zawczasu iść gadać z bankiem...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nasmork napisał:

Witajcie, przechodząc od razu do rzeczy - porządnie się zadłużyłem. W zeszłym roku brałem pożyczkę na zakup nawozów i przez różne problemy rodzinne do tej pory nie udało mi się jej spłacić. Jakiś czas temu dostałem wiadomość od windykacji. Będą próbowali ściągać ze mnie dług. Czy wiecie co można zrobić w tej sytuacji, kiedy na ten moment naprawdę nie mam z czego oddać tych pieniędzy.

Coś mi się wydaje że przyjacielu wkręcasz nas :/

Rolnicy raczej tak się nie zachowują 

Edytowano przez jarki
Wkręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepisz majątek na 80-letnią babcię i wiej do Anglii!

Edytowano przez Pałuczanin81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli mieszkasz w wielkopolsce lub kujawsko-pomorskim to sprzedaj jeden hektar i wystarczy na spłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja-zapomniałem,że mieszkam w kujawsko-pomorskiem..1ha za nawozy?

to jeszcze na wyjazd/zwiedzanie Anglii wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta sytuacja miała być realna, to nasz bohater wiosną sieje, potem o tym zapomina i w sierpniu się dziwi, czemu nic nie urosło... Bo biorąc kredyt nie zapomina się o nim, tylko cały czas pilnuje, żeby mieć z czego go spłacić. A tutaj to faktycznie (mówiąc jarkiego słowami "jak to mówi młodzież") wygląda na fake. 

W dodatku mnie by ciekawiło, czy ktoś coś odpowiedział, a ten tu przez resztę dnia nawet na moment nie zajrzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to "czas przyszły"-ma zamiar nabrać cashu...

i "chodu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się