Sign in to follow this  
Followers 0
lokizom

Braun - proces i całokształt

4 posts in this topic

Oglądał ktoś aktualne rozprawy G.Brauna?

Coś pięknego, świetne wykłady dla całego społeczeństwa. Ten proces powinien być transmitowany w TV aby Polacy mogli zaczerpnąć wiedzy, kultury, polszczyzny od tego niesamowitego rodaka patrioty.

Mimo tylu przeciwności wierzę jednak w sprawiedliwy wyrok. A taki moglby być tylko jeden. Niewinny wszystkich przestepstw.

Zachęcam do obejrzenia od pierwszych rozpraw aby nie uciekł wątek. Wiem że czasowo to bardzo dlugo trwa ale nie jest nudno

 

Edited by lokizom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urywki tylko te z niektórych TV ale i tak robi wrażenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ikcomas Tak oglądałem ale tylko raz. jak tłumaczył, co oznaczają ,te świece

 

Posłowie chyba nawt nie mają pojęcia co oznaczają te świece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ma proces...y?

No cóż-po niemal stu latach się historia powtarza...Adolf też startował od 3% poparcia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0