mieto35

Użytkownicy
 • Content count

  580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

mieto35 last won the day on May 25

mieto35 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About mieto35

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opolskie

Recent Profile Visitors

5,579 profile views
 1. U mnie w nocy 4.5
 2. Pszenica już ledwo ciągnie
 3. Mój też jeszcze daje radę , powiem wam że zadziwia mnie , że przy takiej pogodzie jeszcze ciągnie , jestem ciekaw ile jeszcze da radę Ale już pomału kapituluje , ale i tak nie jest tego tak dużo
 4. Od 28 maja ani kropli nie spadło .
 5. U mnie dzisiaj T3 poszło.
 6. Na T2 w jęczmieniu jarym jaką mieszaninę byście polecili z tych substancji , azoksystrobina , tebukonazol , propikonazol , i tiofant , to mi akurat zostało . W tamtym roku zastosowałem soligor i nie do końca sobie poradził, kłosy miałem trochę porażone .
 7. U mnie zaczął kwitnąć około 26 kwietnia , to 4 tygodnie minęły . Jak dostał wody to mu tak odbiło , to co niby odrzucał ruszyło , a czy to dobrze że tak długo kwitnie ? to nie wiem.
 8. Mnie coś jednak podkusiło i opryskałem, ale przejazd bolał , zdecydowałem się między innymi że jeszcze kwitnie, a w okolicy rzepaki już praktycznie przekwitły, czy dobrze zrobiłem czas pokaże rzepak podniósł się na 80-100 cm .
 9. Tyle udało mi się zgarnąć robactwa , bardzo dużo u nas chowacza i pryszczarka , aż się wszystko ruszało :) , wybaczcie za jakość zdjęcia
 10. W hondii jednego roku miałem 12 - 13
 11. U mnie w hondii 9 - 10 pięterek.
 12. Ja dawałem pod koniec krzewienia II dawkę , ja myślałem żeby jeszcze raz opryskać medaxem pierwszym razem 0.5 kg medaxu teraz myślałem o 0.3 kg tylko czy to coś da ? czy lepszy etafon ?
 13. Jęczmień fajnie narazie wygląda te opady w maju mu pomogły, ale w pszenicy i rzepaku to rekordów nie będzie, przynajmniej u mnie , jak będzie to co w tamtym roku to będzie fajnie .
 14. @jarki też nie bardzo jestem za tym żeby teraz wykonywać zabieg fungicydowy , bo i tak już dostał mocną ochronę , najpierw toprex po trzech tygodniach parę dni przed kwitnieniem azoksystrobine 0.5 i po następnych trzech tygodniach czyli 8 maja propulse jak myślicie da radę taka ochrona ? z drugiej strony już prawie miesiąc kwitnie , i jeszcze mu parę dni zejdzie tak jak na zdjęciach widać. Wjechać to i tak będę musiał bo u nas jest duży problem z pryszczarkiem.
 15. Pszenica po tych deszczach się poprawiła , ale w porównaniu do choćby tamtego roku to ma mniej pięterek , obecnie pomału będzie się zaczynała kłosić , ma 80 cm wysokości , trochę wysoka , ale była skracana samym medaxem nie dodawałem ccc.