mieto35

Użytkownicy
 • Zawartość

  413
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

mieto35 wygrał w ostatnim dniu 7 Sierpień

mieto35 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Neutral

O mieto35

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opolskie

Ostatnio na profilu byli

4267 wyświetleń profilu
 1. Jak przygotowujecie opryskiwacz do zimy ? zalewacie czymś typu płyn chłodniczy , czy tylko spuszczacie wodę .
 2. Naloty były naprawdę duże , wystawienie dział było w dużej mierze uwarunkowane pogodą, i według mnie amunicja nie zadziałała tak jak bym chciał . Ale jak przetrwa zimę to nie powinno być źle .
 3. Hondia siana 30,09 w ilości 250 sz/m2 , a wyszło od 230 - 300 sz/m2, Tak samo w fazie trzech pełnych liści ,
 4. Tak wygląda mój liści ma od 8 do 13 , szyjka od 8 mm do 15 mm zazwyczaj, praktycznie każdy ma ślady żerowania śmietki i jeszcze można ją spotkać na korzeniu .
 5. U mnie sucha zgnilizna i śmietka , do tego jeszcze ślimaki i myszy , aż się odechciewa wszystkiego . Suchą zgniliznę to dopiero trzecia grzybówka zahamowała i zaczął się poprawiać aż dziwne że caryx i tebukonazol nie dały rady, ale jako skracanie zadziałało .
 6. Też miałem w planach jeszcze opryskać odżywkami , ale chyba już odpuszczę bo pogoda niezbyt sprzyjająca na przyszły tydzień .
 7. Jak pisałem wcześniej sam zastanawiam się dlaczego się tak dzieje, na początku fajnie zaczyna się krzewić , potem jak zaczyna strzelać w pęd zostaje jeden do dwóch pędów, czyli dawało to średnio 600 kłosów na metrze . Plon w tym roku z tego jęczmienia to 6 ton z hektara więc nie było źle.
 8. To widać że wszystkie do mnie przyleciały :)
 9. Zauważyłem że u nas w okolicy co roku jęczmienie zimowe żółkną , ale zazwyczaj wiosną ruszały , zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje.
 10. A sam tiofant metalowy wystarczy bo tebukonazol już był.
 11. Co to za choroba ? To pasuje do suchej zgnilizny kapustnych jak i również do mączniaka rzekomego , było pryskane caryxem i tebukonazolem czyżby nie zadziałało ? jakim środkiem by to można poprawić
 12. I tu masz rację walka jest strasznie nie równa, ociepliło się i w pojemnikach dalej śmietka .
 13. A ja muszę , bo larwy śmietki w korzeniach tylko pytanie czym chloropiryfos czy dimetoat
 14. @jarki do zajebistego to mu daleko , jeśli chodzi o odżywkę dla robaków to u mnie dzisiaj też poszła bo mszyca się pojawiła .
 15. @jarki według ciebie jak pojadę na czwarty dzień z tebukonazolem po caryxie, to starczy ? czy jednak za mało , planowałem bardziej na poniedziałek , ale znowu deszcze zapowiadają , i jaką dawkę byś polecił myślałem tak 0,6 l dać. Pytam bo masz praktykę w takim dzielonym skracaniu .