mieto35

Użytkownicy
 • Content count

  601
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

mieto35 last won the day on May 25 2019

mieto35 had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About mieto35

 • Rank
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opolskie

Recent Profile Visitors

6,327 profile views
 1. Co myślicie o preparacie Contans wg przed siewem rzepaku , szkoda kasy ? Czy coś w tym jest ? Tani to on nie jest.
 2. Rzepak wykoszony i sprzedany odmiana Dk Exotter plon 4,16 z ha
 3. Ja też próbowałem, ale mokre 10,5 procent 50 arów skoszone reszta została plon ciężko powiedzieć na przyczepie może z 2 tony jest .
 4. @jarki Też myślałem żeby połączyć , ale jednak nie zaryzykowałem . A dlaczego lepiej odwrotnie ? Pryskałem pierwsze dwuliścienne bo nie które chwasty dosyć wyrośnięte bo czekałem na deszcz żeby więcej powyłaziło . Z rzepakiem też dylemat pryskać czy nie , ale to nie ten temat . Dodał bym zdjęcia, ale coś się mi się popsuła strona garnek i nie umiem dodać zdjęcia.
 5. Bardzo zaszkodzę jęczmieniowi jaremu jak wczoraj pryskałem na chwasty dwuliścienne a dzisiaj opryskam na głuchy owies ?
 6. Ja też się zastanawiam czy nie opryskać po niedzieli , ale się boję, rzepak ma już 15 cm . Ile po oprysku by musiało być bez przymrozku?
 7. Ja się zastanawiam, jak podejść do nawożenia pszenicy . Pszenica na jesień miała obsadę 250- 300 roślin na metrze, teraz ma po 7- 8 rozkrzewień . Zastanawiam się kiedy podać azot , na pewno pójdzie saletrosan 26 , myślałem o 250 kg/ha. Jak myślicie poczekać jeszcze ?, czy sypnąć już koło soboty póki woda jeszcze jest .
 8. U mnie saletrosan 26 -1110
 9. Ja kupowałem , Saleta - 1210 , polifonia 6 - 1690.
 10. To też jest Hondia , mam jeden przejazd głębiej to po prostu jest dłuższa przerwa.
 11. Wiecie czym jest spowodowany taki wygląd tej pszenicy ?, chodzi mi o tą odległość między korzeniem a węzłem krzewienia .
 12. U mnie w okolicy też są czerwone jedne pola tak placami , są też całe pola , masakra .
 13. Jak myślicie Expert Met uszkodził pszenicę, która jeszcze nie powschodziła, chciałem dodać jeszcze legato 500 0,1 -0,15 , ale już sam nie wiem, mam jedno miejsce gdzie jest większa gruda i tam jeszcze nie powschodziła, a na reszcie pola dostaje drugi liść.
 14. @jarki jeśli o mnie chodzi to kupiłem rohana ,ale nie zaśałem zostawiłem na przyszły rok na słabszy kawałek, jak by miało faktycznie już nie być, a w tym roku zaśałem jeszcze inne cudo DK EXOTTER.
 15. U mnie nadal 0 .