mieto35

Użytkownicy
 • Zawartość

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

mieto35 wygrał w ostatnim dniu 7 Sierpień

mieto35 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Neutral

O mieto35

 • Ranga
  Boss

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Opolskie

Ostatnio na profilu byli

4166 wyświetleń profilu
 1. Zauważyłem że u nas w okolicy co roku jęczmienie zimowe żółkną , ale zazwyczaj wiosną ruszały , zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje.
 2. A sam tiofant metalowy wystarczy bo tebukonazol już był.
 3. Co to za choroba ? To pasuje do suchej zgnilizny kapustnych jak i również do mączniaka rzekomego , było pryskane caryxem i tebukonazolem czyżby nie zadziałało ? jakim środkiem by to można poprawić
 4. I tu masz rację walka jest strasznie nie równa, ociepliło się i w pojemnikach dalej śmietka .
 5. A ja muszę , bo larwy śmietki w korzeniach tylko pytanie czym chloropiryfos czy dimetoat
 6. @jarki do zajebistego to mu daleko , jeśli chodzi o odżywkę dla robaków to u mnie dzisiaj też poszła bo mszyca się pojawiła .
 7. @jarki według ciebie jak pojadę na czwarty dzień z tebukonazolem po caryxie, to starczy ? czy jednak za mało , planowałem bardziej na poniedziałek , ale znowu deszcze zapowiadają , i jaką dawkę byś polecił myślałem tak 0,6 l dać. Pytam bo masz praktykę w takim dzielonym skracaniu .
 8. Stanie się coś jak wczoraj skracałem a dzisiaj bym wjechał z pakietem odżywek siarczan magnezu , mangan , bor, plonvit rzepak , bałem się to wszystko wczoraj mieszać.
 9. @jarki właśnie mam w planach coś koło soboty albo poniedziałek .
 10. Mój po 4 dniach wygląd tak , Dzisiaj dostał 0,8 l caryxu .
 11. @lokizom u mnie też tak szyjka wyciągnięta nad ziemię , to samo w tamtym roku , w tym roku jeszcze nie skracany bo nie było jak , i kiepsko to widzę . Mam do was takie pytanie , dodajecie do caryxu odżywki mianowicie siarczan magnezu, bor, mangan czy jednak lepiej to rozdzielić .
 12. @jarki uwierz mi chciałem szybciej caryxem pojechać , ale się nie dało ciągle pada a rzepak rośnie w oczach , może mogłem zamienić z navigatorem , ale w sumie dobrze że tego nie zrobiłem bo nie całą godzinę po oprysku spadł deszcz i nie wiem czy navigator w pełni zadziała , jakaś masakra z tym deszczem i końca nie widać . @miwigos w co niektórych już idzie 6 liść , a jeszcze do wtorku to może być kiepsko ze skracaniem .
 13. @przem południowe opolskie a dzisiaj nie dało rady opryskać bo do 14 padało .
 14. Obiecane zdjęcia , w końcu na chwilę przestało padać , odmiana Rohan Jak byście teraz taki rzepak skrócili , wszystko się przez ten deszcz przeciąga , coś dopiero na wtorek zapowiadają okienko ,myślałem dać 0.7-0.8 caryxa i 0.7 tebu nie wiem czy to podzielić , czy razem .
 15. Przypomniało mi się że w tamtym roku też miałem takie objawy może trochę mniej , sprwdziłem w notatkach i wychodzi na to że też po navigatorze , ale w tamtym roku był mniejszy jak pryskałem , wtedy sądziłem że to niedobór molibdenu bo było też świeżo wapnowane , ale poszły odżywki potem już to zniknęło .