Ksieciuniu72

Szkody łowieckie

605 postów w tym temacie

@arszczecin co tam zdziałaliście co za nowości będą  , ja bym zrobił mała poprawkę niech państwo płaci za szkody wyrządzone w obrębie zabudowań  ,niech poszerzy odpowiedzialność tzn niech wypłaca za szkody wyrządzone przez łabędzie żurawie  itp. ptactwo .

Edytowano przez ikcomas

M@ciej, ciebie nie można zaznaczyć małpa ;) 

Masa zmian. Ale będą jeszcze poprawki . Nie wiem jakie. Jestem odcięty od info. 

Szacowanie to napewno. Nie będzie koło szacowac a gmina, w sensie prowadzenie protokołu. Wiele mykow kół zostanie wycietych. Odwolawcze nadlesnik. Mam do tego uwagi na ale co z tego że mam. Terminy, szacowania, odwołań. 

Z ostatecznym podsumowaniem się wstrzymam. Ponoć w przyszłym tyg będzie się działo w sejmie. Ale to ponoć. Jak chcesz do dam ci wideo do obejrzenia. Jakieś 12 godzin ;) 

@m@ciej http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/00A00DA147B3D9A9C125822C0062759E/%24File/2234.pdf

tzw urobek , do tego coś jeszcze urwo/dodajo
Do poprzedniego posta muszę zrobić ręczne edytuj :P
-Zmiany dotyczą jeszcze terminów szacowań odwoławczych, zmienili terminy odwołań do sądów na 3 miechy, w mojej ocenie za krótko, 
-izba będzie mogła wnioskować o rozwiązanie koła ( tu zmiany w kolejnym czytaniu, szmulo dostał promesę wprowadzenia zmiany )
-zakaz polowania 150 m od zabudowań - poseł Niedziela zapowiedziała że będzie wnioskowała o 200-300-400 m :P 
-możliwość wyłączenia gruntu ( dla gruntów własnych lub pod użytkowaniem wieczystym  z obwodu na oświadczenie notarialne )
- zakaz utrudniania polowania nie dotyczy działań związanych z prowadzeniem działalności rybackiej, rolniczej, lesnej 
- pierwszeństwo do przyjmowania do koła mają lokalni pezetełowcy, chyba że w kole jest ich już 50 % - na podkomisji za prof. Szyszko nie chcieli słyszeć o tym , potem że max 20 %

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się