forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

Szczerze polityka mało mnie interesuje, ale  PJJ pierwsze słyszę o takim ugrupowaniu

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że mnie interesuje? Tylko może kiedyś czas to zmienić, bo w piórka obrośli wszyscy, tylko zamieniają się miejscami.

Nie słyszałeś bo nie dopuszczają ich do mediów, bo by zaorali towarzystwo w 5 sekund.

Rafał Piech ich lider to prezydent Siemianowic Śląskich zdobył najlepszy wynik w Polsce w wyborach na prezydenta miasta.

https://siemianowice.net.pl/i,rafal-piech-zostaje-prezydentem-z-rekordowym-poparciem,200274,811649.html

Samo miasto rozwija się bardzo dynamicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, miwigos napisał:

PJJ pierwsze słyszę o takim ugrupowaniu

No właśnie wynik może być zbliżony do promila 

Ten promil może przeważyć że lewactwo zamknie rolnictwo 

Czyli jest misja trzeba Ikcomasa przekonać :D :D 

 

Żartowałem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy, do czego to doszło żeby zachód głosował na PiS, zawsze to głosowaliście na PO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób miało głosować na AgroUnię, będą jajca jak PiS wejdzie w koalicję z PO. Wtedy będzie zonk i zaorzą wszystkich. Po akcji Kołodziejczaka nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO/PiS już się nie zdarzy za życia tych dwóch

 

Nie nie to nie tak zachód ale miastowy głosował i głosuje no PO 

Wieś głosowała na PSL ale oni wyczyniają takie akrobacje że to koniec

Tu wieś głosowała też na lewicę ale ta się zrobiła tęczową lewacką też koniec 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z kim PiS utworzy koalicję jak ewentualnie wygrają tak żeby się nie pozabijali? PO i PiS to to samo dawniej AWS. To co my widzimy w TV to tylko gierki na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad-Dr.inż. obstawia przedterminowe wybory.PIS wygra,bo obsadzone stanowiska+matki,żony i kochanki zagłosują w podziękowaniu.To potężny elektorat?Ale do stworzenia jest koalicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo KO jest koalicją sprzeczności jedynym warunkiem uczestnictwa jest bycie za aborcją na życzenie do 3 miesiąca  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jarki napisał:

Kołodziejczak na ministra !!!

I tutaj juz będzie pierwszy problem, bo PSL też będzie chciał mieć ten resort.

Ale pewnie jednak PiS będzie sam rządził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przestań przecież to prawdziwy WIZJONER polskiego rolnictwa  PO da radę 

PSL odpuści tam też nie ma ludzi do rolnictwa no chyba że Marek od frajerów 

 

PiS stworzy rząd mniejszościowy ale polegnie na uchwaleniu budżetu

Tu nawet prezydent im nie pomoże i będzie koniec 

 

3 godziny temu, Pałuczanin1981 napisał:

@jarki :( 

Żeby to tylko był mój problem.

Sam go wykrakałeś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PiS przegrał przez zbyt propagandową telewizję, zrobienie z wyborców durniów układając takie pytania na referendum, paliwo w ostatnim czasie. Może i dobrze ze będzie rządził kto inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na KO.Jak to @jarki pisałeś nie ZA, tylko PRZECIWKO.Zaważyło to,że oddali mi moje pieniądze za nawozy..zabrali socjal dali 800+. Normalnie poczułem się, jak w piaskownicy w +/-1985.

Do tego "szopka" na miesięcznicy...no żeby do pracy pod eskortą policji.

Dla mnie lepiej by było żeby moje dzieci były pełnoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lokizom mojego?To głosowałem na Tuska.Ponoć nawet nie mieli porządnego programu?Głosowałem przeciwko PISowi.Nie znam się na polityce.Mimo,że żyjemy z socjalu uważam,że już czas ten "burdel" posprzątać.Nie ukrywam iż dodatkowo zaważyła relacja z miesięcznicy smoleńskiej.

Czuję się, jak dureń:płacąc 3700 za saletrę,żeby mi potem moje ARiMR wypłaciła.Przegłosowali 800+,a następnie dochód rolników z 3200 na 5500.Wliczają w to dopłaty i wszelakie hojności PISu?Straciłem "rodzinne",pomoc żywnością i obiady szkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze zagłosowałeś bo władza zaczęła Nas obywateli mieć za durniow (wrzuciłem pusta kartkę z pytaniami referendalnymi)

Saletra i tak byłaby po 3700 gdyby rządził kto inny ale czy dostałbyś wtedy doplate do tego nawozu?

Dochód rolnika jak dobrze pamiętam jest wyliczany z danych GUS-owskich uwzględniających m.in. ceny pszenicy a te byly rekordowe to i rekordowy dochód. Żadne dotacje nie wchodzą tutaj do wyliczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem 4x TAK!Tylko na stodole,jak Kargul z Pawlakiem nie trza było pisać.

Podobno na nasze emerytury muszą Hindusi zarobić-to uchodźców nam potrzeba.Parę nęcących Ukrainek też w parafii rolnicy dostali-to uchodźców nam potrzeba!

Na razie chrzestny się na mnie obraził,że "Wiadomości" nie oglądam i głosuję nie tak,jak mi kazał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie do rozumu?Wg Ciebie kto na PIS głosował to ma rozum? Przecież nie ma nic do stracenia... zmiany teraz albo nigdy.Kaczor też wiekowy i się wszystko od wewnątrz sypać im zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości że był to najlepszy rząd na te czasy które byly. Dzięki Nim jesteśmy moze jeszcze ,,wolni". 

Zgubiło ich myślenie że za pieniądze można kupić wszystko, nawet sterować narodem ale Polacy zdali egzamin i okazali się mądrzejsi niż myślałem.

To że dobrze się stało dotarło do mnie dopiero wczoraj.

@Pałuczanin1981 Tuskowi nie ufam wogole, jak juz chciales zaglosowac przeciw PiS to miales lepszy wybor niz Tusk ale i tak brawo!

Jakby wybory odbyły się jeszcze raz za tydzień to mam wrażenie że Trzecia Droga przebilaby Tuska z wynikiem. Za duzo ludzi pomyślało jak Ty właśnie że chce skończyć już rzady PiSu i nie widziało innego wyboru niz Tusk, a dzisiaj już widzą że byl

 

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się