forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

Najgorsi zawsze są ci co skaczą z partii do partii bo muszą się wykazać

Nowa/chwilowa minister DOBRZE wygląda czy musi się znać widocznie nie

Tej teki już nikt nie chce bo trzeba się kłaniać UE, był tylko jeden co robił swoje

Czy któryś szef tego resortu w eurokołchozie się znał no nie tam są układy 

Obecny komisarz pojęcie ma ale nie o rolnictwie lecz o prawie 

Działalność w ZSL to jego rolnictwo nic więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rząd Morawieckiego były i ten nowy to już nie ma co dyskutować. 
Teraz ciekawe co Platforma odpierdzieli. Protest transportu i rolników jakoś ich nie interesuje, ważniejsze aborcja invitro i prawa LPGT+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre. Pewnie tak dobrze wygląda bo blisko koryta, w photoshopie ją bardzo mocno odchudzili i wyładnili, że laskowo nawet wygląda.

Jak tak ma wyglądać skład rządu to rolnictwo zostanie zaorane i nie tylko rolnictwo. Oni sobie jaja robią po prostu.

Prawnik ministrem rolnictwa, infrastruktury - chemik, kultury - zdzira, środowiska - ekonomistka, technologii - pedagog,

Identycznie jak w filmie "Kariera Nikosia Dyzmy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że mają bardzo małe szanse na przetrwanie

Zanim zobaczymy kto będzie rządził z Tuskiem zapytam o co innego

Czy ten powiedzmy tymczasowy jest za młody czy za bardzo żeński ? 

Bo o kompetencjach to można rozmawiać za minimum rok czasu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kompetencjach świadczy już samo to że są z pisu

pani od kultury byłaby idealną minister od rodziny, nic by tego nie przebiło

niewyobrażalne że tak rozpaczliwie się tego koryta trzymają i do ostatniej chwili chcą nakraść ile się tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polityce nie ma honoru. Nawet tego złodziejstwem nie można nazwać bo odprawy są w pełni legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć nadzieję że jeszcze coś z tego wariactwa w unii zablokują ??? 

 

Ale mówić że kobieta się nie nadaje na ministra rolnictwa bo za dużo waży !!

Ja z nią spał nie będę więc jest to dla mnie bez znaczenia, mam inne upodobania :D 

@barts tym tokiem myślenia możesz również powiedzieć 

Kto głosował na PiS nie potrafi być rolnikiem itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zablokować to zablokują ale kolejne ŚOR ale z tym to sobie poradzę. Przecież powinniśmy się cieszyć, że nie 10% ugorów tylko 4% i nie 100% okrywy zielonej tylko 80%. Przecież Wojciechowski to wywalczył - pełen sukces. Hurrra! Jest fajnie, pięknie, kraina mlekiem i miodem płynąca.

A kto tu twierdził, że masa własna polityka jest wyznacznikiem tego czy się nadaje? Tylko jak na oficjalnej stronie rządowej wstawia się tak przerobione zdjęcie i odchudzenie o +/- 50 kg to chyba to coś świadczy o człowieku. Przede wszystkim nie dowartościowanie siebie, brak dystansu, akceptacji swojej osoby to jak ma decydować o kraju.

Druga sprawa to wiedza, na studiach prawniczych jedyna wiedza o rolnictwie to ustawa o kształtowaniu ustroju rolnego i na tym się kończy pojęcie o rolnictwie. Wątpię, żeby Pani miała jakąkolwiek styczność taką fizyczną z rolnictwem. Do chomąta w sumie by się nadawała idealnie.

P.S. Portal farmer.pl chyba nas czyta bo wstawia już inne zdjęcia Pani Minister. Pozdrawiamy redakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm...ja to bym przy niej oka nie zmrużył. :)

Mogli ją do ministerstwa sportu i rekreacji dać.

Ale na granicy się pojawiła, czyli nas wspiera?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam pojęcie większe ma bo kojarzę ja z twarzy z Ministerstwa chyba. 

@barts @jarki Tutaj raczej nie chodzi o odprawę bo to nie są grube €.

To jest bardziej ukłon w stronę elektoratu kobiet aby pokazać że był to najbardziej ,,kobiecy" rząd i został obalony przez niedawna opozycję. A co Tuski zrobia dla kobiet z aborcja, pewnie powrócą jedynie do kompromisu aborcyjnego bo PSL zablokuje te 12 tyg.

@barts zobacz dzisiaj jak giełda zareagowała, szczególnie Orlen (prawie -8%) na wiesc o tym że Tusk zabierze Orlenowi 15 mld zł. Przejdzie to teraz w tym ferworze tworzenia rządów. 

@ikcomas spojrz na rząd Tuska, przecież tam są ministrowie z afery podsłuchowej, którzy np. twierdzili ze panstwo polskie istnieje tylko teoretycznie. To jak taki człowiek ma zrobić coś dla kraju skoro już dawno skreślił ten kraj. 

Nie jest pewien czy od kultury ma byc ten co w tych nagraniach co drugie slowo ,,kur...". 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lokizom napisał:

Tutaj raczej nie chodzi o odprawę bo to nie są grube €.

Odprawy to pamiętamy doskonale osiem lat temu były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie jeszcze zagrywkę TVP i standard nadawania. Wprowadzili DVBT-2, wycięli wszystko poza TVP a po wyborach dopiero zmieniają swój standard. No jakoś nie przeszkadzało pasmo dla sieci 5G. Czy ktoś się prosił o te nowe standardy? Ja nie widzę żadnej różnicy, nawet jest gorzej z odbiorem sygnału teraz. Stosunkowo nowe telewizory na śmietnik a dekoder wytrzymuje gwarancję i też do kosza. Pierwszego dnia jak wprowadzili nowy standard sam kupiłem 4 dekodery, sklepowa o 9 rano miała tyle sprzedanych dekoderów co w rok. Piękny drenaż kieszeni Polaków w imię własnych interesów. Uwierzcie mi, że są osoby które nie kupowały nowych dekoderów bo TVP im wystarczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ilekroć Niemcy mnie chwalą,

tyle razy zastanawiam się, com złego Ojczyźnie uczynił." 

Józef Piłsudski 

3 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że aktualne?

(Ani w piaskownicy,ani na naszym forum nie ma takich szopek,jak dziś w sejmie.)

Mnie nurtuje jedno: Kaczyński oddał władzę Tuskowi też w 2007(?).Dlaczego nikt nie rozlicza tamtego czasu?

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wierzysz w jakieś rozliczania wogole? Jeszcze nikogo nie rozliczyli przez tyle lat, ani jedni ani drudzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mnie chodziło.

Wszyscy wracają do poprzednich rządów Tuska.Dziwi mnie dlaczego nie do poprzednich rządów Kaczyńskiego?Na jakiej podstawie mamy sądzić, że Tusk teraz będzie rządził podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę tylko w PIS.

Na moje to Tusk będzie się miał na baczności.Chociaż po odejściu Kaczyńskiego nikt mu nie będzie fikał...ZP się rozpierzchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos Niestety jest gorzej ten dług jest w Berlinie

Tak czysto z ciekawości oglądałem dziś fakty o 19 w TVN 

Przedstawiali kolejnych ministrów i... Siekierki był niemal ostatni 

Tak tak to bardzo WAŻNY minister :D :P

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pałuczanin1981 napisał:

Nie o to mnie chodziło.

Wszyscy wracają do poprzednich rządów Tuska.Dziwi mnie dlaczego nie do poprzednich rządów Kaczyńskiego?Na jakiej podstawie mamy sądzić, że Tusk teraz będzie rządził podobnie.

Np dlatego ze ma wielu tych samych ministrów co w tamtym czasie. 

Do tamtejszych rzadow PiSu nikt się nie odwołuje bo to był zbyt krótki okres rządów zakończony przedterminowymi wyborami.

W sumie to pamiętam te wybory po których PiS musiał rządzić z LPR i Samoobrona. Pamiętacie komu Kaczynski najpierw zaproponował koalicję wtedy z taką samą iloscia tek w rzadzie co PiS, mimo że to PiS wygrało? Ciekawe jakby się to wtedy potoczyło

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się