forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

Wy tu o pierdołach kto co z kim kiedy a Braun zaorał wszystkich jak zgasił żydowskie świece. We wszystkich mediach na świecie aż huczy jak to Polska jest antysemicka. No i gitara, otwieram chipsy. Początek rewolucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Polsce mamy prawie 200 kościołów i związków wyznaniowych 

Chcąc być krajem tolerancyjnym w sejmie powinny być symbole wszystkich? 

Moim zdaniem nie powinno być ich w miejscach publicznych i tyle w temacie

Poseł pomógł sobie natomiast zaszkodzi Polsce a zwłaszcza prawicy 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ikcomas napisał:

No i gitara, otwieram chipsy. Początek rewolucji?

Możesz doprecyzować... początek rewolucji?Ruskim nas oddadzą.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość w Polsce to Chrześcijanie, a nie żydzi czy inni muzułmanie razem wzięci.  Tak samo językiem jest Polski, a nie ukraiński 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam!Trochę głupio:choinka i ta Chanuka.Jakoś wszystkie INNE wyznania toleruję.(W technikum miałem bliską koleżankę ze "Świadków" i do dziś żałuję, że to się skończyło.)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Jagiełło się w grobie przewraca. Jakby ktoś spalił krzyż to by nic nie było. Braun pokazał jak wielkie ma jaja. Wszystkie rewolucje zaczynały się od precedensów. Tutaj mamy tego przykład. Pokazał jak bardzo żydowski jest nasz rząd. Do tego agenci obcych służb. Koniec z tą żydokomuną!

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że polski parlament to nie jest miejsce do obchodzenia Chanuki. Mogą to sobie w np. ambasadzie robić. Tyle, że zachowanie Brauna ma negatywny oddźwięk w świecie i już samej Konfederacji może zaszkodzić. Ta menora już 17 rok jest podobno ustawiana. Przynajmniej teraz każdy w Polsce będzie wiedział co to jest :)

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że jesteś. Tak, menora już 17 lat stawiana jest i wychodzi na to, że za rządów kaczusia. Wiedziałem o tym od dawna i jak popylają w jarmułkach włącznie z prezydentem ale co się dziwić jak żona żydówka. Braun stał się dla mnie idolem, w pełni go popieram i nie uważam, że zaszkodzi swojej partii a wręcz przeciwnie. I tak długo wytrzymał. Sam bym tak zrobił ale dużo wcześniej. Tak trzymać.

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem przecież Wam że to jest najinteligentniejszy poseł w Sejmie i tylko jego wg mnie warto posłuchać. Sachajko też jest ok ale niestety nie umie się wypowiadac z taką gracja i wypieszczonym slownictwem jak Braun. 

Gdyby nie Braun to bym na nich nie głosował. Braun i Korwin to jest dwóch prawdziwych patriotow a Menzen i Bosak to karierowicze. Ale z tej dwójki już wolę Bosaka

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas na arenie polskiej to Konfederacji faktycznie nie powinno zaszkodzić. Ale "Europa" już będzie miała pretekst do przywołania w razie potrzeby, że w Polsce są takie przejawy antysemityzmu. A póki co jeszcze w Uni przewagę mają politycy z lewej strony, którzy nam chcą różne cuda fundować np. legalizację małżeństw homo itd także i to zdarzenie z Braunem wykorzystają byle tylko Polskę oczernić. Niby trend się może odwraca pomału bo chyba w Holandii prawica wygrała ostatnio. Nie śledzę dokładnie tamtej polityki, nie wiem jak poglądy prawicowe tam wyglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Marek Jakubiak. Jego też warto posłuchać. Bardzo inteligentny i wybitnie kulturalny. A Mentzen? Niby ok ale nazwisko mi jakoś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie holokaustu dziś żydzi nie mieliby takich wpływów na świecie 

Doskonale wiemy że prócz finansjery rządzą też w USA Rosji Ukrainie i... 

My jako Polacy wielokrotnie pokazywaliśmy światu że jesteśmy tolerancyjni 

Tak tak wspomniany Jagiełło niech będzie przykładem ale wcześniej i później też

Poseł ma jakiś uraz do innych jest katolikiem a nie uznaje ekumenizmu 

Czy MY Polacy w większości katolicy jesteśmy lepsi może też wybrani ? 

Moim zdaniem ludzie mają prawo wierzyć w SWOJEGO Bloga

Dziś po incydencie w sejmie najgłośniej krzyczy cała lewica 

Kiedy posłanka (dziś od kultury)wtargnęła do kościoła się zachwycali 

Taka to ich "nowoczesna" kultura 

 

Tak tak Jakubiak i Sachajko z Kukiz są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Religie powinny być jak kiedyś w salkach, wszystkim wyszloby to na dobre

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież księża mają płacone.Teraz tak wtrącę: ktoś wie,czy mają podwójne emerytury?Jako kapłani i nauczyciele.Mój proboszcz się wybiera.

Kto by nie rządził nie podniesie na to ręki!Teraz też na moje zbędne konsultacje?

Chociaż osobiście uczęszczałem na lekcje do kościoła...tylko wtedy wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że płacą , jak my chodziliśmy do salki , to nie mieli płacone

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odjechliście od tematu. Ja jestem Chrześcijaninem i wielokrotnie to powtarzałem tutaj ale też jestem zdania żeby oddzielić religię od szkoły. Chodziłem do salki jak inni. Kto chciał to chodził a zajęcia w szkole nie kolidowały. Żadnych ocen tylko nauki. Jak byłem w liceum to mieliśmy takiego księdza jeszcze bez święceń i większość z nas miało zagrożenia z religii. Robił sprawdziany z pacierza a sam w tym czasie odmawiał brewiarz. Niby każdy zna podstawowe modlitwy typu Wierzę w Boga ale spróbujcie napisać to w 15 minut i ze stresem jeszcze. Za coś takiego był jeden punkt bo niby łatwe. Za inne typu 7 grzechów głównych było 7 punktów ale nikt o tym nie wiedział. Nie starczyło już czasu. Wszyscy jedynki dostali. Ten ksiądz na szczęście skończył nauki w szkole zapewne po interwencji rodziców. Dlatego też nie podoba mi się obchodzenie świąt w instytucjach a już w sejmie ta cała chanuka to mnie obraża. Tym bardziej kto to święto obchodzi. Napierdalają Palestynę i jest ok. Prezydentem Ukrainy też jest żyd. Jak Ukraina wygra wojnę w co wątpię to marny jest nasz los. Nie bójcie się Rosji. Gdyby chcieli to w jeden dzień by nas roznieśli w pył ale to nie jest w ich interesie. Graniczymy przecież z nimi a jest jeszcze granica z Białorusią. Dla nas ta wojna powinna trwać jak najdłużej. Wojna zawsze ale to zawsze jest motorem napędowym gospodarki. Wielu z nas przecież nieźle na tym zarobiło kosztem konsumenta zresztą. Ale konsument jest zawsze na końcu tego łańcucha i niestety często traci ale w dłuższej perspektywie zyskuje tylko na to trzeba sporo czasu. Może nawet pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w dziewięciu kilku, ponieważ uważam że Rosja była jest i będzie naszym wrogiem  

Tak jak Niemcy natomiast pozostali sąsiedzi na razie są za słabi

Dlatego też pisałem że ta wojna jest w naszym interesie 

 

O nowym ministrze nic nie powiecie i jedo współpracy z WICEMINISTREM ?

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że jeden czy drugi to przyjaciel? Cytując klasyka: wróg a wróg ale nasz wspólny na własnej krwi wyhodowany. Nie potrzeba nam innych. Odnośnie nowego ministra to jak wspomniałem wcześniej uważam, że jest o niebo lepszy od tej klempy. A wiceminister? Nie wiem kogo masz na myśli bo chyba jeszcze to w planach jest i to kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież o Kołodziejczaka.

@ikcomas z tą religią to byłaby niezła weryfikacja.Zaraz mielibyśmy z 5-10% chrześcijan.Ponoć w BydgoszczY są już pustki w kościele i średnia wieku ministrantów na Szwederowie to 75lat(bo pedofilia)!

Moja rodzina to ateiści i już mi nie zależy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos I jak tak samo ale czy mamy na to jakiś wpływ?

A tam Kołodziejczak srejczak jeszcze nie jest zatwierdzony a jak będzie to co? Jakiś podrzędny pionek aby tylko kasę brać.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się