forumowicz

Politycy

856 postów w tym temacie

@miwigosczytam książki...i Farmera jak mi go poczta przyśle łaskawie bo grudniowego do tej pory nie dostałem. Chyba zaginął. A z braku Netfliksa ostatnio ubolewałem bo ten serial "1670" wygląda ciekawie. Poza tym cały czas coś jest a to przy kurach, a to przy cięciu drewna...

Edytowano przez sapek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy problem ,,nowej telewizji" będzie nie forma przekazu bo nie będzie takiego szczucia rzeczywiście jak miało to miejsce ale brak wszystkich informacji. Niestety widzowie nie dowiedzą się wszystkiego, np. dzisiaj zabrakło przymusowej relokacji imigrantow i spojrzenia od drugiej strony ,,pisowskiej" na zmiane w mediach. Czyli dalej bedzie tak jak się spodziewałem czyli media nie będą publiczne. Szkoda tylko że część obywateli już uwierzyla w bezstronniczosc mediow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi gdzieś świta ale nie wiem w którym lesie. Możesz krótko opisać, czy krótko to się nie da?

@Pałuczanin1981 jaka wojna domowa? Od kiedy pamiętam to tak było jest i będzie jeśli chodzi o tzw. media publiczne. Zawsze w nich będą podawane wiadomości wygodne dla władzy i zmienia się cała machina żeby gawiedź się przyporządkowała. Tak jak przykład wyżej z '82. Najgorsze jest to, że ludzie autentycznie w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różne narzędzia klucze, wiertarki, spawarki, lutownice, mierniki i takie tam różne inne zabawki, to się bawię. Gdybym miał telewizor to nie miał bym czasu na zabawę.

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W książce Pierwsze życie Angeli M przedstawiają zupełnie inną przeszłość Merkel 

Była kanclerz miała współpracować z Stasi, czy tak dostała się do rządu Kohla ? 

Wiemy jak działały służby w NRD  wiemy również że Putin też tam był 

Zagadka kto w Polsce był agentem STASI ps. "Oscar" ??!! 

Na ile to wszystko może być prawdą ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie od dziś wiadomo, że Niemiec z Rosjaninem by sobie chętnie podali dłonie gdzieś na linii Wisły. Polska jest zbyt słaba by zainteresować sobą którąkolwiek ze stron i być dla niej równorzędnym partnerem. A dlaczego jest słaba? To już temat rzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki Dzięki, o to to to. Gdzieś w odmętach Internetu się pewnie na to natknąłem.

Agenci Stasi w Polsce? Toż to proste - Oscar to Tusk a Student lub Jakob to Morawiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań jakim agentem może być dzieciak w wieku dwudziestu lat !! 

To że mogli się koło dzieciaka kręcić to inna sprawa przecież to syn Kornela

 

Zastanawia ile jest w tym wszystkim prawdy a ile odwrócenia uwagi

Z drugiej strony patrząc na te sprawy z przed wojny na Ukrainie

Co trzeba mieć za uszami lub ile trzeba wziąć żeby takie kontrakty podpisywać 

Edytowano przez ikcomas
autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki jak obejrzysz sobie rozmowe Brauna u Jaruzelskiej to jednak nasuwa się to pytanie o tego Jakoba/Studenta. Tylko kilka zdań o tym tam Braun mówi niestety. Bardzo podoba mi się to jak zwraca się Braun zawsze do Morawieckiego na mównicy sejmowej ,,Mateusz Jakub Morawiecki".

Sam wiesz pod kogo skrzydłami był Morawiecki przez pewien czas. 

Nie rozumiem tylko dlaczego tak mocno jesteś przekonany o Tusku Oskarze a nie możesz zaakceptować Morawieckiego jako Jakoba/Studenta. Wszystko co podpisał Mateusz w Unii to było na niekorzysc Polski. Duzo było szumu ze się nie zgadzają, itd. a wszystko jednak zawsze podpisywal. Daje to do myślenia. 

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to wrzuć sobie ten wywiad z Braunem, nawet nie musisz patrzeć w telefon. Niech se tam leci w tle.

 

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum się robi bardziej polityczne niż rolnicze. Nie było u was przy świątecznym stole kłótni czy już nie daj Boże rękoczynów na tym tle? Bo ja to już coraz bardziej obojętny na to jestem. Lepiej się czuję jak się nie denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchać można wszystkich, nie są do tego potrzebne kłótnie. Politykierom chodzi tylko o to abyśmy byli skloceni.

Jestem tolerancyjny na inne poglady i rozumiem np. dziadka ze zagłosował za PiSem, na jego miejscu też bym tak zagłosował.

Powoli towarzystwo się przekonuje ze źle zrobiło głosując na Holownie czy Tuska, najwięcej chyba od czasu po wyborach to zyskała Konfederacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ile jest w tym wszystkim prawdy a ile odwrócenia uwagi ile ruskiej roboty 

Tu zwłaszcza Braun się kłania jego kontakty, wypowiedzi również przeciw NATO 

Edytowano przez ikcomas
autokorekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już na najbliższą wiosnę będzie się można wykazać...w przedterminowych WYBORACH!?

Mnie (bez zgłębiania)nie podoba się sposób rządów Tuska..o wszystkich 100 obietnicach wyborcy mu przypominają? Najpierw daje na TVP,po czym przesuwa na onkologię...powiela kwotę na kościół,by (po upomnieniu) przystąpić do likwidacji funduszu kościelnego...etc,etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." 

Adam Jerzy Czartoryski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem jeszcze ludzi udających patriotów, wycierających sobie gęby bogiem, honorem i ojczyznom

Np taki pisowski funkcjonariusz propagandowy w tvp zarabiał 200tys miesięcznie i tłumaczył emerytom co nie mają na chleb że niemce zazdroszczą im dobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jarki napisał:

"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." 

Adam Jerzy Czartoryski 

Tak było kiedyś. Teraz znaczących ludzi w polityce mamy wyłącznie antypolskich i bez sumienia, którzy wolą upadlające obce panowanie.

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się