west

Ceny zbóż i rzepaku

2131 postów w tym temacie

W życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. Myślisz, że na analityków zatrudniają debili? Rzepaki rokują na 2 - 2,5 tony, w nielicznych przypadkach na 3+, @lokizom-a nie bierzemy pod uwagę, u niego to stan umysłu i jest zdyskwalifikowany z rywalizacji. Chcą się zabezpieczyć w towar i cenę. Myslisz, że proponując cenę tak chętnie zechcą przepłacać? Wiedzą, że będzie problem i z doświadczenia wiem,  że jak na przednówku jest dobra cena to gorzej nie będzie, może być tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz dobra cena jest, powinien kosztować 3 tysie przy takich plonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wydawać się zachęcająca, nieraz było 1700. Kto wie, może koło 3000 się zakręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas w punkt!

Do tego jeszcze u mnie nie ma rzepaku :)

-to zarobicie krocie(albo rekompensatę za faktycznie 2T).

Na przyszły rok 40% powierzchni gospodarki to będzie lipa w cenach na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się