mmaattii

ZETOR

9 postów w tym temacie

Kupiłem zetorka 7745 i aby włączyć wałek wom muszę włączyć kompresatorek i nabić ok 6 atmosfer żeby włączyc wałek, i tu moje pierwsze pytanie czy można by to jakoś przerobić by włączać wałek tylko mechanicznie? a drugie pytanie odnosi sie do samej pneumatyki, co może być nie tak, jadę z przyczepą i jak pierwszy raz zahamuję to powietrze schodzi i hamulce działają ale potem pomimo że kompresator jest nadał włączony już nie bije ciśnienia. co jest nie tak? proszę was o jakieś porady bo czas goni i ciągnik musi byc sprawny przed sianokosami. Z góry dzięki za pomoc.

wiekszosc ma wlaczanie tylko mechaniczne bo pneumatyczne juz nie dziala i to od wielu lat -jak u mnie , od tego jest reczna wajcha, bo na nozne moze by sie dalo przerobic tylko trzeba by bylo na to dobry pomysl i duzo roboty. na hamulcach pneumatycznych sie nie znam..

Moim zdaniem za duży trzeba sporo więcej wydawać na sprzęt do niego 

Kup jakąś czwórkę 

@ansu

Ojciec też przełamał Zetora Forterre z 3 m agregatem, jak zaczynał przygode z poważnym rolnictwem. Dzisiaj ta Forterra służy do opryskow i nie zamienilbym jej nawet na żadnego JD

Miłośników Zetora Majora CS 80 nie ma tutaj?

Przydał by się jakiś bojkot czeskich firm w zamian za to co oni nam robią 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się