witch5

Użytkownicy
 • Content count

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

witch5 last won the day on October 17 2018

witch5 had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

1 Follower

About witch5

 • Rank
  Boss
 • Birthday 01/01/1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Inowrocław .

Recent Profile Visitors

6,853 profile views
 1. No Pałuczanin Ty to wiesz jak się ustawić - same przyjemności. Ja niestety oddałem coś na salceson tak że nieprędko wystartuje . Ci co sieją to rozumie że na mroziku bo normalnie to tylko amfibia .
 2. Witam po dłuższej nieobecności . To już luty się zrobił . Czółna , łodzie i inny sprzęt pływający przygotowane do wysiewu nawozów czy na razie luzik ?
 3. To że żona z miasta to nie musi znaczyć że ma dwie lewe ... U mnie dzieci "już" w mieście i tyle . Tak że powodzenia . Mnie też wytną co nieco .
 4. Wszystkim nam się wydaje że jesteśmy niezniszczalni i niezastąpieni a tu zoonk . Chyba byłem niegrzeczny bo Mikołaj przyniósł mi nieciekawy prezent na święta , życzenia zdrowia też się nie sprawdziły i szykuje się pobyt na białej sali . Robi się problem choćby tak prozaiczny jak obsługa sterownika w piecu . Tak że warto emerytowi lub żonie przeprowadzić szkolenie z obsługi .
 5. Pada deszczyk pada równo i na kamień i na ....
 6. Dla Wszystkich Wesołych Świąt . Zdrowia przede wszystkim bo jak już koledzy pisali z resztą damy sobie jakoś radę Dziękuje za pamięć .
 7. Słyszałem już o księgowości kreatywnej ale 500+ za OC na jedno to nawet w tym sajens fiction nie przejdzie .
 8. No kolego -to kto tą radę wybrał ? Żart - nie odpowiadaj . Przed wyborami nie ma problemu którego nie mogli by rozwiązać i wleźli by każdemu w dupe a po dokładnie tam wszystkich mają .
 9. Właściwie po co chcesz walczyć z wójtem czytaj z "wiatrakami" . Popleczników do rozwiązania problemu powinieneś szukać wśród członków rady gminy . Jeśli znajdziesz tam większość i klepną to na posiedzeniu rady to wójt też zmięknie .
 10. Konkludując - jesteś w dupie .
 11. @Pałuczanin81 Czy ja piszę że głupia ? Lubię porozmawiać , dopytać i po jednej takiej pogawędce na miedzy świadkowie mi ją pół roku przynosili i nie szło się kulturalnie od nich od kolegować . Rozwiązania problemów bym tam jednak nie szukał bo tam wszystko zmierza do jednego .
 12. Raczej "Strażnica" (liczę na Twoje poczucie humoru @Marecki)
 13. Zanim cokolwiek ugrasz przyjdą wybory , pewnie nawet zmieni się wójt a rzesz gminnych prawników i radców prawnych będzie przeciągać sprawę w nieskończoność . Ekspertyzy , biegli itd... Tak że prędzej tam doczekasz powstania rafy koralowej niż interwencji na koszt gminy . Czasem skutkuje tak zwany współudział w kosztach inwestycji . Kwestia podejścia i woli wójta .
 14. jTo zawsze niestety działa tylko w jedną stronę. Kiedy na zebraniu poruszyłem temat zarośniętego i zawalonego śmieciami rowu przy drodze gminy przez co zbierająca woda wchodzi mi na posesję to gość odpowiedział że odprowadzenie wody z mojej posesji to moja sprawa.tęsknię za czasami kiedy takie buce z zebrania wracali z broną w plecach.
 15. @Marecki Przyglądam się temu zdjęciu i patrząc na ukształtowanie terenu i różnice poziomu gruntu to zaniżenie jest po prostu naturalnym punktem gdzie zbiera się nadmiar wody szczególnie przy roztopach co nie zmienia faktu że to dla Ciebie problem .Nie było tam kiedyś przypadkiem jakiegoś dołka z kaczuszkami ? Powiedz mi jednak jak by musiała być głębokość tego rowu przy drodze żeby jego spad mógł odprowadzić wodę przy tej wysokości górki ? Chyba kilkanaście metrów chyba że w drugą stronę jest niżej . Może drenarka by pomogła chociaż tu tu też mamy takie zaniżenia gdzie idzie główny zbieracz , jest studzienka a wokół niej jezioro .