witch5

Użytkownicy
 • Zawartość

  464
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

witch5 wygrał w ostatnim dniu 6 Kwiecień

witch5 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

12 Good

O witch5

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 01.01.1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Inowrocław .

Ostatnio na profilu byli

4144 wyświetleń profilu
 1. Nauczony że pod rzepak "na bogato" czyli trzysta lekko a gość mówi że 200 max a większość jak piszesz + - 150 .
 2. Kto ma doświadczenie w siewie bez orkowym ? Do jakiej dawki NPK pod korzeń można zejść przy siewie pasowym ? Zawartość w próbach gruntowych wysoka .
 3. Dzisiaj planuje zacząć siew a z pogodą już tak jest jednemu daje aż nadto drugiemu żałuje paru kropli .
 4. Nie wiem jak się ich pozbyć za to powiem Ci że chętnie je widzę u siebie w obejściu bo szkód (narazie) żadnych nie robią a za to skutecznie przepędziły szczury które były utrapieniem z powodu okolicznych ferm szynszyli . Ściółka i resztki to dla nich pięciogwiazdkowy hotel był . Podobno są jakieś elektroniczne gadżety . Na ultra dzięki czy coś .
 5. Przecież mówię że w celach kolekcjonerskich . To nie zabronione .
 6. Się pochwale bo udało mi się zdobyć Cruiser-a do rzepaku . Oczywiście tylko w celach kolekcjonerskich ...
 7. Drogo jak sqrwesyn . Jednak wyłamie się z rapoola i zainwestuje w architekta od LG .
 8. Właśnie przez brak rozsiewacza i wysoki koszt usługi stosuje granule . W ubiegłym roku grade IV cztery stówki z hakiem teraz atrigran 350 brutto . Grade jakoś lepiej granulowane nie rozpylało się tak jak atri .
 9. Żnin i okolice znowu nieźle oberwały @jarki się nie odzywa nie wiadomo czy prąd już mają .
 10. Kto nie zdążył ze żniwami to tylko współczuć . To nie był deszczyk który przerywa robotę na dzień lub dwa . Nawałnica , ściana wody i grad . Rzepaki jare wytrzepało w ch j a zboża po kotłowane leżą w wodzie . @Pałuczanin81 Trochę szkoda tej krainy jezior bo zamiast przejmować się plonami i pogodą ośrodek wczasowy byś otworzył , mała gastronomia , wypożyczalnia sprzętu , parking płatny i zamiast karmić blondyny ogarniał byś takie w bikini .
 11. Pałuczak nie znam twoich warunków ale i tu na Kujawach znajdziesz takie działki gdzie 6 ton to dobry wynik . Tego nie da się przełożyć 1 do 1 no może gdybyśmy porównywali ha przeliczeniowe ...
 12. @Jarki nie wierz w takie rzeczy że ceny ustalają w oparciu o gawędy z forum . Kto inny tym steruje . Cena za pszenice z parametrami szału nie robi tym bardziej że 14,5 białka to w tym roku chyba jara tylko i to ta z przed opadów . @barts Nie wiem jak tam łaskawie cię potraktował deszczyk wiosenny bo w naszym regionie wynik dwucyfrowy to już kilka lat było marzenie właśnie dlatego że cały potencjał szedł w pizdoo z powodu braków opadów (oprócz tych co w żniwa się przyplątały ) Fakt że działki po cebuli i kapuście to druga cyfra wcale nie zero ale to już inna bajka .
 13. Zdążyliście przed burzowymi atrakcjami ? Nie pamiętam już który to mądrala pisał mi pod zdjęciem łanu że "prowadzony na słomę ' . Owszem słomy ful ale i ziarno z wynikiem dwucyfrowym -tak że morda się śmieje . Hondia delikatnie słabiej . Pewnie dlatego że późna po qq . Szkoda że ani jedna ani druga nie przekraczały 12.7 białka . Może przy takim plonie brakło w pewnym momencie N ? Z tego co czytam to nie żałuje że nie zdecydowałem się na kilimanjaro .
 14. Słoma zielona głównie na hondii bo ta z Ragt-u już gotowa tylko wilgotność 18 % . Niestety wygląda na to że lipcowe deszcze zrobiły robotę bo ci co już pszenice zaczęli narzekają że choć sypie to parametry poszły a właściwie popłynęły .
 15. No i po rwaniu zęba . Rzepak bez sklejania i desykacji wilgotność 6 zanieczyszczenia 0,3 . Plon .... Porażka wyglądał na pięć w ciemno a było na 3a -3400 a na dwójce 4100 . Pctor zawiódł moje oczekiwania patrząc na sciernie .