witch5

Użytkownicy
 • Zawartość

  512
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

witch5 wygrał w ostatnim dniu 4 Październik

witch5 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Good

O witch5

 • Ranga
  Boss
 • Urodziny 01.01.1970

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Inowrocław .

Ostatnio na profilu byli

4437 wyświetleń profilu
 1. Następny etap -destylacja . To dopiero jest hipnoza .
 2. Wszyscy o chwastach a czy ktoś dodaje insektycyd na mszyce albo jedzie extra jakimś śmierdzielem + mikro na wcześniej siane pszeniczki ?
 3. Opcja z 17 procentową wypłatą była ok przy wykupie rezygnacji z 10% udziału własnego . Jest to wariant na pewno tańszy i dość korzystny .
 4. Teraz saletra ? Nawet jak ciepło to zadziała gdzieś za tydzień . Chyba że jakieś lato w listopadzie jeszcze inaczej lipa .
 5. No właśnie . Niby coca-cola poszła i pyrynex a tu wchodzę na pole łapię wyciągam ... a tu dwa cm korzenia i larwy jak kluski . Te dwa cm już puściły boczne co prawda ale mnie zmroziło . Szukam , latam , wyrywam i drugiego takiego nie znalazłem . Przypadek ... ???
 6. Fioletowa blaszka to fosfor jak nerwy to bor . Tak mnie uczyli . Chyba ?
 7. No i gitara . Właśnie szukam maski i pochłaniaczy . Intrasuje mnie np. taka Półmaska 3M 7502 i pochłaniacze ABEK1 P3 lub lepsze z wkładem przeciw pyłowym .
 8. Po pszenicy ozimej . Jeden taki kwiatek masz na 10 arów to nie wiem czy warto .
 9. Na moją łąkę zastosowałem już w fazie pierwszych listków rzepaku perenal 0,4 i jakieś 7 dni potem 0,4 agil . Po miesiącu siano ale np. w pasie za wytrząsaczami kombajnu taki gąszcz ze nie wszystko wzięło i błędem było tak szybkie podanie drugiej dawki bo wzeszły nowe . Pierwszy raz taki system . Na przyszłość wyciągniemy wnioski .
 10. Nawet w pełnej dawce bez dodatku wiosną pięknie rzepak wystartuje .
 11. @miwigos toś mnie pocieszył . A gdyby tak pierwszy zabieg zrobić glifosatem przed siewem lub przed wschodami a drugi połączyć z navigatorem ? Wiosną może by się obyło . @ikcomas na perenalu stoi że wystarczy godzina przed deszczem . W tym roku tak się złożyło że jeden kawałek kończyłem już w czasie rzęsistej mżawki i też wciągło . Tylko że wyszły następne .
 12. Tyle że ja mam po strip-tilu miejscami było tak gęsto że porostu nie wszystko pokryło i doszło trochę nowych . Tydzień przerwy w sekwencji zabiegów to najwyraźniej za krótko .
 13. Ty i te Twoje zapisy - super . Dzięki za konkrety .
 14. Regulator to był 10 dni temu - skutek- no cóż nie powala . Niestety powrócił problem niedobitych czy może nowo wschodzących samosiewów . Jak się zapatrujecie na mieszanie graminicydu z borem ?
 15. słabsze kawałki też oczywiście się zdarzają ale to się nie ma czym chwalić