dius

ubezpieczenie upraw

589 postów w tym temacie

W sumie tak. Zauważyłem uszkodzenia - zgłaszam. Tak żeby już przy pierwszym szacowaniu było widać.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać to będzie za jakiś czas, więc po co juz zgłaszać, zapamiętać tyko date przymrozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zrobi kierowniku, wedle wszelkich danych na niebie i ziemi przymrozek będzie jutro nad ranem czyli 23.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ubezpieczam bo nie będę się składał na wyłudzicieli 

Do tego ubezpieczalnie co roku podnoszą stawki 

Tu jest potrzebne CBA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie jeden pożałuje że nie ubezpieczył rzepaku, alb że ubezpieczył nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ubezpieczony na 12 tys. - 6 ton po 2000. W tamtym roku na przymrozkach wygrałem w tym zobaczymy czy coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę i od wielu lat widzę korupcję 

@ikcomas  składkę wzięli lecz nie znaczy że jak będzie szkoda to sprawiedliwie wypłacą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypłacą jeśli faktycznie coś będzie, w tamtym roku sprawiedliwie wypłacili i żadnej korupcji tam się nie doszukałem. Ubezpieczone miałem na 8 ton po 1750 czyli 14k. Z PZU też nie miałem nigdy problemów ale dla @lokizom pamiętam, że obcięli BTW - odpuściłeś? Poczta to już całkiem wyklucza korupcję bo to niemożliwe, likwidator na polu a protokół robi ktoś kogo nawet nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo obcięli ostro, zmienili OWU na sezon tylko. Wrócili już do starej wersji ale dostałbym sporo więcej odszkodowania bo przecież ja i Skarb Państwa zapłaciliśmy składkę za wyzsza sume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinni oddać jeszcze za składkę. A co by było w przypadku gdyby cena wzrosła? To wtedy wypłacą więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie też był przymrozek a rzepak rozpoczyna kwitnienie właśnie. Tylko czy dobije do tych 8 procent? W tamtym roku miałem od 4 do 9 ale rzepak był w pełni kwitnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się