rafi

Opryskiwacze

258 postów w tym temacie

Ile kosztuje u was szkolenie chemizacyjne uzupełniające? U mnie na stronie gminy jest że 100 zł, dziś dzwoniłem się zapisać to mi Pani, która będzie to prowadzić powiedziała że 150 zł. Kurde do 23 lutego to się na 200 pewnie podniosą (hmmm może nie ma co żartować bo wykrakam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestaję narzekać w takim razie. Teraz ma być Pani z Końskowoli. 5 lat temu byli ze Szkoltexu, naklejki "środki ochrony roślin" sprzedawali po 20 zł. Ja później w Lublinie w sklepie BHP za 4 zł kupiłem. Wszędzie zdzierstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sapek2 ty się nie masz nauczyć,tylko oni zarobić.Dla przypomnienia moje pierwsze szkolenie z 2005 było krótkie:(tak mniej-więcej wyglądało)

"-Dzień dobry.Umiecie czytać?

Noo...to każda butelka ma etykietę.

A tam siedzi pani,która pozbiera po 60zł i wyda zaświadczenie.

Do widzenia!"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas tak nie jest. Na tym uzupełniającym trochę pogadają zawsze. Nie mówię, bo czegoś zawsze się można dowiedzieć. Ale za 150 zł? Toż to roczna prenumerata Farmera i z niego przez rok się na pewno więcej dowiem niż na 2 godzinach szkolenia. Nie to że jestem jakimś przeciwnikiem spotkań z Panią z WODR, ale współczesne rolnictwo jest zbyt złożonym procesem, żeby swoją wiedzę na szkoleniach tylko opierać. 

Edytowano przez sapek2
Pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te szkolenia to pic na wode , o papier chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz coś tam marudzą z dwie godziny.Potem każą oglądać C4011 z 400 litrowym opryskiwaczem "jar-med".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na tym "szkoleniu" chemizacyjnym. W sumie przez internet by mógł być test i tyle. Wtedy by może większość przynajmniej pytania przeczytała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się