709 postów w tym temacie

Dziś(za free)ze "ZPBC" szukali chętnych na Warszawę,ale chętnych brak.Pełne rozczarowanie najwytrwalszych+każdy widzi,że to nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas podobnie ale to też dlatego, że bez sensu zarejestrowali na 6.03 zgromadzenie w okolicy i część ludzi zostaje na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ikcomas napisał:

Ja tradycyjnie do Dorohuska mimo zgłoszonego zgromadzenia u mnie. Ktoś musi na granicę, zresztą Warszawa za głośna dla mnie.

@miwigos będzie Twój potomek znowu na granicy?

Obaj na Warszawę, ale od nas , pod koniec tyg, szykują się do was , ugościliście ich , to jadą

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy, nie wiem ile jeszcze ta blokada granicy potrwa bo zgłoszone jest do 9.03.2024 godz. 23:00 i ciężko powiedzieć czy przedłużą ale zanim się ukry zorientują to też potrwa.

Medyka przedłużyła do 5 czerwca.

Hrebenne do 30 kwietnia.

Hrubieszów ma odmowę bo chcieli tory zablokować.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MINIster wzywa do bojkotu protestu w Warszawie 

To jest dopiero PRZEDSTAWICIEL rolników w rządzie rudego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin1981, Ci co nie chcą za darmo jechać do stolicy i dostaną w drodze powrotnej obiad , to maja hodowle i są sami , że brak chętnych, poprzedni wyjazd tylko mogli jechać Ci co sieją buraki, autobus pełen był

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizuje się akcja buczenie na cwaniaków podczas przemówień 

Jest ich minimum dwóch Sławomir i Szczepan 

Młodzi do mikrofonów !!!! 

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Panowie ma ktoś jeszcze wątpliwości ??? 

 

 

@jac wystarczy tych linków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/UE-wytacza-dziala-Nadchodza-karne-cla-na-chinskie-samochody-elektryczne-8706153.html

Proszę bardzo: gdy motoryzacyjne lobby zagrożone to NATYCHMIAST wprowadzą cła i przepisy. Kiedy natomiast Polskę zalewa techniczne zboże spoza UE zagrażając opłacalności rolnictwa to nic nie widzą, nie reagują. Gdy już dochodzi do protestów w całej UE to tylko się ociągają, jakieś rozmowy, puste deklaracje.

Zaprzyjaźnione media przez przypadek oczywiście zaczynają obrzydzać społeczeństwu rolników i lokując artykuły ile to rolnik dostaje dotacji, dopłat itp a mimo to się mu protestów zachciewa . Za wysokie poparcie dla rolników? To ich ubeckimi metodami społeczeństwu obrzydzimy !!!

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tam w tej Brukseli z zielonego NIE ładu się nie wycofają 

Trzeba przewrócić ten stolik wybierając prawicę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te zatrzymania muszą być tak drastyczne ?

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymania standardowe zgodne z rozkazem !!! 

@lokizom teraz zauważyłem co dopieałeś 

Tak masz rację niemcy mają produkować dla zielonego ładu 

Wiatraki samochody wcześniej mieli być dystrybutorem ruskiego gazu 

Tak jak pisałem wcześniej trzeba to roz.ierdolić bo nic się nie zmieni

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syn był naocznym świadkiem tam gdzie gazem i pałowali, to była prowokacja , policja specjalnie zrobiła zadyme , z Gdańska nawet byli , 2 tysie policjantów podobno , mase ciągników na obrzeżach Warszawy , dwóm udało się dojechać pod pałac kultury,po mimo że kolczatki na drogach widzieli jak jechali , a zaczeło sie od tego że , do kancelarii premiera weszła delegacja i nasz wszechmocny ich nie przyjął , wysłał dwie sekretarki po petycje , paranoja dosłownie, , rozumie że nie wyszedł na ulice , ale w swoim urzędzie sie boi

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jarki napisał:

No Panowie ma ktoś jeszcze wątpliwości ??? 

 

Może solą i chlebem mięli ich witać?

Przecież po to jest POLSKA władza żeby się po wyborach rozprawić... zwłaszcza z "wsiowymi".

Kaczyński też podczas miesiączki smoleńskiej używał Policji..ale to na mieszczuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ty nie widzisz różnicy to szkoda gadać

Mnie bardziej chodziło o innych na przykład @barts 

Tych którzy próbowali logicznie tłumaczyć wybór nowej koalicji

Dziś wszystko zostało wyjaśnione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barts dobrze pisał.Mam nadzieję, że się odniesie i teraz.

@jarki na jakiej podstawie twierdzisz, że kolejne rządy PiS byłyby inne? Tylko na własnych wyobrażeniach?

(Będzie kolejny wniosek do ARiMR po łatwe pieniądze:dla zbożowców, dodatek węglowy,800+,itp.,itd.)Rozpaskudziło NAS te 8 lat.

"Czy się stoi,czy się leży

dwa tysiące się należy".

15 października skończył się w Polsce KOMUNIZM.

I piszę to z perspektywy człowieka, który bez socjalu nie potrafi utrzymać własnej rodziny!!!

Ale piszę..i zdania nie zmienię.

I SIĘ NIE CZEPIAM.Daję powód do merytorycznej dyskusji.

Kazał Michał K.się nie pchać do stolicy-trza było posłuchać...iść w pole,albo na spacer.

Przynajmniej wpierdol dostali osobiście od Tuska!

Nie,jak za PiSu,nóż w plecy: sprowadzić zboża,zbić inflację i...to nie my!!!

Żeby tylko na tym "sprzątanie" się skończyło?

 

Edytowano przez Pałuczanin1981
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pieniądze są zabrane słusznej grupie społecznej np. mafiia paliwowym to ciesz się że trafiły do Kowalskiego ale zabieranie zwykłemu Nowakowi aby dać Kowalskiemu nie jest sukcesem.

Jeśli 15 października skończył się komunizm to co sie wtedy zaczęło? Po tym jak idą te zmiany widzę że wpadliśmy z deszczu pod rynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie że pisowskie aparatczyki i pisowskie zbrojne ramie solidarnościuhców próbuje się nieść z słusznym protestem rolników

ludzie  którzy doprowadzili do tego cyrku udają niewiniątka teraz jak by nigdy nie rządzili

dziwie się ludziom że ich nie przegonili a tak mamy na garbie rolnika uprawiana politykę

co do starcia z policja jak na każdym proteście jak się rzuci na bagiety to czego się spodziewaliście?

jedno jest pewne nie było bojówek pisowskich był spokój pojawiali się i od razu gnój

 

jedyna mafia vatowska jaka doczekała się złapania i ujrzała światło dzienne to pracownicy ministerstwa finansów za poprzedniej władzy

pytam się gdzie skazani za te rzekome karuzele vatowe i mafie? za mało 8 lat?

 

chyba ze ja jestem członkiem mafii bo ucierpiałem na wskutek złodziejstwa(podatków i opłat danin) i inflacji zjednoczonej prawicy

o tym jak dzięki nim sto złotych stało się już nic nie znaczącym papierkiem

 

głowny postulat co niektórych nie zostanie spełniony i pis do koryta nie wróci

 

najważniejszą kwestią im większy kwik pisowców i tych którzy rzekomo nie popieraja pisu to znak że coś idzie w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin1981 teraz to mi zaimponowałeś. Ja już dawno mówiłem, że na rozdawnictwie nikt dobrobytu nigdy nie zbudował. Zresztą już nie wracajmy do tego. Ale pozamiatałeś teraz równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barts nie masz calkowitej racji. Nie ma wladzy ktora robi wszystko dobrze albo wszystko zle a mam wrazenie ze za PiSu wg Ciebie bylo wszystko zle.

Wszyscy już zapomnieli jak za Ardanowakiego dalo suszowe. Gdyby wtedy nie dali sami to czy w tym roku by wogole ktoś miał nadzieję na coś?

Może niewiele osób z mafii skazano czy wsadzono ale ukrócenie tego procederu pozwoliło na sfinansowanie 500+. Wtedy nie zabrano żadnej grupie a dano te pieniądze rodzinom.

Kiedy PiSowcy wprowadzali 30 tys kwoty wolnej od podatku to też był sukces. Od czasu wprowadzenia tego to przez sama inflacje już powinno się zrobic pewnie 60 tys a ten rząd ma opory podniesc ta kwotę. Jak podniosą na 60 tys to nie będzie żaden wielki sukces bo jak pisze inflacje już to uczyniła.

Dla jasności nie głosowałem na PiS i dobrze ze teraz nie rządzą ale nie można twierdzić że było wszystko zle bo to był najlepszy rząd w ,,wolnej" Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z opozycji zawsze próbują się nieść na protestach

Wczoraj najbardziej nieśli się niestety członkowie konfederacji

Wszyscy chyba widzieli jak lider robił sobie selfie mnie to już dawno nie dziwi

Wchodzi taki jeden z drugim między kordon a protestujących i udaje że chce załagodzić

W rzeczywistości ma nadzieję dostać gazem żeby za chwilę stać się męczennikiem 

Dlatego pisałem wcześniej żeby gonić polityków i cwaniaków głównych wymieniłem

Ja wiem że wszystko można wytłumaczyć w obie strony wystarczy włączyć tv 

Natomiast zadymy to domena obecnej władzy dowodem niech będzie budka ambasady

Ich elektorat też wiele razy już pokazał nawet baby z piorunami łagodne jak baranki

Wczorajsze zdjęcia jak "bohater" policjant z tylnych szeregów rzuca w rolników 

Oczywiście jałmużny chyba nikt z nas nie chce nawet dopłaty to REKOMPENSATY

Ale tak dzisiejszy cały świat jest ułożony nawet ten z miasta dostaje pośrednio dopłaty

Zakład pracy bierze fundusze unijne tu nawet wyjście z eurokołchozu nie zmieni 

Bo państwo też będzie musiało dotować żywność żeby miastowy miał taniej 

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nastąpiła zmiana władzy to dobrze , ale po pierwszej kadencji PIS było bardzo dobrze na wsi , nawet dla większości covid i wojna, miała dobre strony, poprzedni rok też nie najgorszy dla wielu ,pod warunkiem że już maja płody sprzedane , w obecnym sezonie to chyba wszyscy będą cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się