709 postów w tym temacie

Chore drzewo zdrowych nasion nie wyda

wmawiajcie sobie że było dobrze i się popsuło a prawda ze cały czas toczyło kraj

wszelka pomoc to tylko problemy w przyszłości, nie bez powodu jest przypowieść o wędce

najlepszym przykładem jest rynek mieszkaniowy w Polsce, było źle

a dzięki pomysłom jak wakacje kredytowe i bezpieczne kredyty + inflacja i naganianie deweloperki 

młodych dziś po prostu nie stać na mieszkania a mają wynajmować po chorych cenach i spłacać kredyty obcym

jak ktoś wchodzi obecnie na rynek pracy i sam zaczyna się utrzymywać  to brutalnie zderza się z rzeczywistością 

 

jesteście obrońcami socjalu i pisowskiego dobrobytu

odpowiedzcie mi czy dzisiaj  jak by zabrać 800+ i nastki emerytom czy by przetrwali? przypomnę że bez jakoś przeżyli, czy jak kto woli przed wspaniałym socjalizmem

ewidentnie coś poszło nie tak 

rolnicy tez stali się biorcami i płacz że przestają mieć co do gadania na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten rząd który jest obecnie wpadłby w ogóle na pomysł że może być coś takiego jak 13 emerytura?

Vel Belka i Rostowski wiesz co robili. Po dziś dzień płacisz podatek Belki chociaż miał być tymczasowy 

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Was!Wreszcie chce się forum czytać.

"Jeśli jakiś rolnik podniesie rękę na władzę tuskową,niech wie,że władza mu tę rękę odrąbie w interesie UE". Parafrazując slogan z 1956.

Teraz na 20 marca zadyma m.in.w Bydgoszczy!(Jakiś punkt sprzedaży firmy brukarskiej trza otworzyć?)

Biegu historii nie zmienimy.Niech się dzieje co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjeżdżałem z Dorohuska to mówili, że przedłużyli do 6 czerwca ale nikt nie wspomniał, że tory chcą blokować.

https://ugdorohusk.e-bip.eu/index.php?id=10000006&p1=szczegoly&p2=10035269

Początkowo miało to być na drodze wojewódzkiej 816 w Dorohusku centralnie przed terminalem ale finalnie skończyło się na drodze gminnej 104939L. To jest ta droga, co prowadzi na te ukryte w lesie wagony. Na ostro już idą, wychodzi na to, że ruch kołowy zostanie puszczony i skupią się na wagonach.

Jedziemy na noc z 11 na 12 marca. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komisja Handlu Międzynarodowego Parlamentu Europejskiego przegłosowała zgodę na zawieszenie na kolejny rok ceł i kontyngentów importowych na eksport towarów z Ukrainy i Mołdawii. Odrzucone zostały poprawki Komisji Europejskiej wprowadzone w związku z protestami polskich rolników — informuje RMF FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak premier nic nie może jego pracownicy są nie kompetentni 

I takie pierdolenie wyczekujące na nasze zmęczenie, pojadą w pole 

A przecież mówił przed wyborami że ma takie chody w unii europejskiej

Moim zdaniem ministrowie nic nie zrobią bez zgody premiera 

Premier nic nie zrobi bez zgody wodza 

A fuhler siedzi w Berlinie 

AMEN 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w Magdalence spełzło na niczym?

 

@arszczecin teraz wszyscy się obudzili,że w Polsce nie ma świń.Nie ma co że zbożem robić.

@jarki twój ukochany PIS dojebał ceny po 3 zł przez dwa lata.Nawet u mnie została wtedy JEDNA maciora."Bekliśmy"za to obecnie wszyscy.

Teraz Ukraina tworzy fermy kontraktowe żeby zalać miésem Europę.Z Pałuk krowiarzom parobki pouciekali na wschód-tworzą własne świńskie biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arszczecin rób swoje dopóki Ci sił wystarczy Wy to zaczęliście

Można mieć różne zdania odnoście formy protestu ale cel jest wspólny

Mam nadzieję że nie zwracacie uwagi na takich łamistrajków jak wyżej

Jeszcze miesiąc temu kreował się na przywódcę protestów w regionie

Dziś chwali ZOMwców za gazowanie i pałowanie rolników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleś mnie dowartościował powyżej!

Chwalę?Jestem wstrząśnięty,jak filmiki oglądam.

OK,że Tusk nie robi nic ukradkiem.

Nie trza być "łamistrajkiem" żeby idea upadła.

Do Warszawy pojechało ICH TROJE z naszej wioski.Skakali przez płoty,jak Wałęsa.Do Bydgoszczy (jeśli będzie) chce jechać tylko Pani Sołtys...Wiosna ach to ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan Stanisław z poczuciem humoru prezentuje trzeźwe spojrzenie na aktualne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jedzie dzisiaj do Dorohuska? Ja na chwilę obecną mam komplet w samochodzie. Mimo nieznacznej zmiany miejsca zgromadzenia na natężeniu ruchu google maps widzę, że nic się nie zmieniło. Nadal na DK12 na skrzyżowaniu w miejscowości Okopy ruch jest zatrzymany. Tymczasem od 13 marca do końca miesiąca na granicy ze Słowacją w miejscowości Barwinek na DK 19 zgłosili zgromadzenie. Pomału kończą się możliwości wjazdu do Polski bo pamiętajcie, że od południa trzeba przedzierać się przez Karpaty i nie każdą drogą ciężarówki pojadą. Następne dostępne przejście dla pojazdów ciężarowych aż za Zakopanem w miejscowości Chyżne DK7 ale droga wymagająca. Te niesprawne ugandyjskie ciężarówki bez dobrych hamulców mogą sobie nie poradzić. Bardziej dostępne miejsce to Zwadroń na S1 ale to już prawie Czechy. Granica staje się coraz bardziej szczelna. Banda kretynów na stołkach nie umie tego zrobić, zrobimy to my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak rolnicy pilnują granic bo nie ma kto jakoś straż upilnowała białoruskiej

Rolnicy piszą ustawy bo MINIster wykazuje się jaki z niego znawca historii :D 

Sejm z rotacyjnym marszałkiem zakłada rotacyjne barierki 

Premier jedzie na szczyt szefów eurokołchozu

A Urszula Wodeleje !!! 

 

@arszczecin napisz proszę jakąś humoreskę dla poprawy nastroju 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj co znaczy "lepiej"?? Jest takie powiedzenie "lepiej to już było"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ansu też chciałbym wiedzieć? Rządy Tuska wg mnie to swoista kontynuacja tego co było...ani wyższej kwoty wolnej od podatku,ani likwidacji funduszu kościelnego,lekcji religii i zadań domowych.W rolnictwie to taka zmiana,że OTWARCIE przyznaje się iż "dwójkę" dla nas może zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ansu no niestety ale mamy takich co uważają że nic się nie da zrobić

Że władza wie lepiej i słusznie Cię leje po łbie bo trza było siedzieć w domu

MINIster kazał bojkotować to rozkaz trzeba pobłażliwie wykonać 

Jeszcze rozprzestrzeniać wiadomości że większość rezygnuje 

Jest takie powiedzenie "jaki rząd taki ja" i płyniemy z prądem

Lecz z prądem zwykle płynie i tu postawię ..... !!!  

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki Osobiście cieszy mnie,że będziesz miał te GÓWNO i to dzięki Tuskowi.I łaskawie odpierdol się ode mnie...pojął,czy nie???

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócić się tylko ruszać 20 marca na protesty! U mnie w powiecie będzie pewnie 2 zarejestrowane. Jeden już zaklepany w mieście powiatowym zgodnie z celem ogólnopolskiego tj. blokada wszystkich miast wojewódzkich i powiatowych. Drugi na moście ale nie ma jeszcze decyzji wójta na stronie. Może to się wiązać z tym, że od 6 marca do dzisiaj tam ten protest w imię chorych ambicji nie miał żadnego celu tylko przyniósł efekt odwrotny od zamierzonego czyli spadło poparcie lokalsów a więc tym samym wyborców wójta. No i po co to było? A mówiliśmy, radziliśmy, namawialiśmy do złagodzenia formy ale nie, sztywno do końca stali. Ale my się nie kłócimy tylko co najwyżej nie popieramy oraz nie wchodzimy sobie nawzajem w drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas przecież o tym piszę od samego początku protestów 

Jesteście młodzi życie przed Wami kto qrwa mać ma za Was walczyć 

@jac proszę kolejny raz mniej linków ja tego NIE zniosę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We wtorek, 12 marca p.o. Komendanta Głównego Policji insp. Marek Boroń odwołał kom. Judytę Prokopowicz ze stanowiska zastępcy Komendanta Stołecznego Policji. „Funkcje kierownicze w polskiej policji mogą pełnić wyłącznie osoby, które cieszą się zaufaniem społecznym i dają gwarancję równego traktowania wszystkich obywateli” – uzasadniono."

Źródło wprost.pl 

Ocieplanie wizerunku funkcjonariuszy ZOMO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się