709 postów w tym temacie

Komunikat będzie dziś na profilu protest rolników.

Ogólnie, szeroko patrząc:

Ograniczanie i generowanie kosztów związanych z zielonym ładem vs wpływ tanszej żywności spoza eu bez obciążeń niszczącej rynku wspólnotowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo kurde

https://www.farmer.pl/fakty/ogolnopolski-protest-rolnikow-ponad-150-punktow-strajkowych-w-calym-kraju-znamy-postulaty,140731.html

To jest dopiero lista postulatów a nie jakieś tam dopłaty do paliwa czy zwolnienia rolników od podatków.

Jak ktoś mnie się pytał wcześniej przeciw czemu protestujecie to nie byłem w stanie jednym słowem powiedzieć i mówiłem: chyba przeciw wszystkiemu i całej Unii Europejskiej i ich durnotom.

Ja od siebie nie dodałbym już nic. Pięknie!

Tak się zastanawiam czy @arszczecin faktycznie istnieje czy to jakiś bot bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 To do zobaczenia na protestach , na  10 rolników mojej wsi 3 pojedzie napewno , 4 zastanawia się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak piękna średnia bo u mnie na ponad 100 domów a powiedzmy, że jakieś 90 procent posiada pole to pojadę tylko ja z kolegą. Z drugiej strony na mojej kolonii jest 6 domów i tylko ja jestem rolnikiem. To wychodzi w sumie 100 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ikcomas napisał:

Tak się zastanawiam czy @arszczecin faktycznie istnieje czy to jakiś bot bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć

Niedawno rozmawiałem osobiści z TYM botem ;) 

Dziś problemem młodych rolników jest wirtualność 

Oni nadają się do tiktoków tam najchętniej by się udzielali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz z kim rozmawiasz? Sztuczna inteligencja już dawno z nami rozmawia. Też z nim rozmawiałem niedawno ale dodzwonić się teraz to graniczy z cudem i nawet nie próbuję. Wiecznie zajęte. SMS-y dochodzą a odpowiedź wraca po paru godzinach. Tak trochę pół żartem pół serio pisałem przecież bo to niemożliwe żeby na takich obrotach normalny człowiek funkcjonował. Kto z tego forum nie wybiera się na protesty i dlaczego? Mapa jest, można jechać samochodem do najbliższego. Nikt daleko nie ma. Flaga to koszt 20 zł plus paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadę autem.Ursusowi puściły hamulce...a tam górki i dołki...po co mam dowód stracić i mandat zaliczyć?

@miwigos dryndnę w środę przed wyjazdem.Czym jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc całkiem poważnie to powinienem Kolegę przeprosić !! 

Tyle co @arszczecin przez te lata się nasłuchał z mojej strony ;) 

SZACUN 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się rozmach z trzech powiatów,a organizator niewiele miejsca przewidział na tej drodze technicznej.Jakiś baner-prześcieradło na wiadukcie powinni wywiesić żeby ktokolwiek z "S5" nas zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ikcomas napisał:

No i gitara, ruszyć tyłki kto jeszcze się nie zdecydował. Mapa cały czas się powiększa.

https://www.google.de/maps/d/viewer?mid=1AHxdquBlWsAtRDT4WVqBQCzRUyMsqYU&ll=52.014438952571716%2C19.145136500000028&z=5

Mam dość już tej mapy. 
Pojawiła się mapa,  na fb na grupach: to kpina nie mapa, mojego protestu nie ma. Nasi pytają a wysłałeś wiadomość o proteście na FB; @protestrolnikow ? Nic nie będę wysyłał zamieściłem na swoim fb. Jak chcą to znajdą :P

16 godzin temu, jarki napisał:

Mówiąc całkiem poważnie to powinienem Kolegę przeprosić !! 

Tyle co @arszczecin przez te lata się nasłuchał z mojej strony ;) 

SZACUN 

 

26 II 2013 robiłem swój pierwszy protest. Było 5 traktorów i 10 ludzi. @jarki się śmiał. Dziś  się nie śmieje. A my ciągle robimy to samo. 

19 godzin temu, ikcomas napisał:

A skąd wiesz z kim rozmawiasz? Sztuczna inteligencja już dawno z nami rozmawia. Też z nim rozmawiałem niedawno ale dodzwonić się teraz to graniczy z cudem i nawet nie próbuję. Wiecznie zajęte. SMS-y dochodzą a odpowiedź wraca po paru godzinach. Tak trochę pół żartem pół serio pisałem przecież bo to niemożliwe żeby na takich obrotach normalny człowiek funkcjonował. Kto z tego forum nie wybiera się na protesty i dlaczego? Mapa jest, można jechać samochodem do najbliższego. Nikt daleko nie ma. Flaga to koszt 20 zł plus paliwo.

Spokojnie. W przeciągu tygodnia pojawi się hejt. Czemu? Bo tak to już jest.
Były dni że tylko kontakty wpisywałem jakieś 2 godziny dziennie. Były dni że rozmowa 3 minutowa generowała 3 kolejne nieodebrane połączenia. Dobrze że nas jest kilku w zachpom. Wiemy co robimy i po co. I chcemy POLITYKI ROLNEJ a nie rolnictwa w polityce. 

20 godzin temu, jarki napisał:

Niedawno rozmawiałem osobiści z TYM botem ;) 

Dziś problemem młodych rolników jest wirtualność 

Oni nadają się do tiktoków tam najchętniej by się udzielali 

Dobrze że kiedyś kawę u Ciebie piliśmy :P 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz kiedy zmieniłem zdanie i Cię pochwaliłem ? 

Wtedy kiedy Ty się uparłeś i postawiłeś na swoim 

Kiedy zorganizowaliście protest rolników nie polityków

A już ta słynna AKCJA z handlarzem była perfect 

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arszczecin nie przejmuj się jednostkami. Zawsze ktoś głupi się znajdzie. Robotę którą zrobiłeś nie zapomnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wróciliśmy z pokojowego protestu, nie myślałem że nas tylu będzie

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było żle jedna szruga przeleciała z 15 minut , chwilami słońce świeciło, gdyby nie wiatr było by ciepło

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się