702 postów w tym temacie

Jak ASF wchodził to nikogo to nie interesowało. Protesty były, nawet sam wicepremier przyjechał. Wszystkie telewizje były, radia ogólnopolskie. Naopowiadał bajek, zajeżdżam do domu a tam transmisja na żywo w TVP Info. Myślę sobie, zawrócił czy ki czort. Przecieram oczy a ja już to widziałem godzinę wcześniej ale coś inaczej. Materiał pocięty, sens treści zmieniony drastycznie. Ktoś nagrał oryginał i puścił na youtube. Niedługo potem został usunięty z serwisu a wszystkie media klepały ten pocięty materiał.

Dzisiaj u nas nie ma już hodowli trzody chlewnej i jest problem ze zbożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, przem napisał:

Wielu rolników strajkowało na wiosnę przez ukraińskie zboże tylko po prostu CENZURA zrobiła swoja. Na przykładzie mojego regionu dolnego śląska strajków było około 10. Ostatni zakończył się pod urzędem wojewódzkim we Wrocławiu w połowie czerwca 

Pokaż mi waszą stronę na FB gdzie zamiszkaliscie swój przekaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2023 o 18:03, ansu napisał:

Niewykonywanie poleceń policji, zakłócanie…… i takie tam 

Najlepsze było zatrzymanie za niewykonywanie poleceń policji. Sąd uzasadnił że było zasadne i niezbędne z powodu uzasadnionego podejrzenia ukrywania się. 

Parę lat się w to bawię. Parę spraw się udało załatwić. Parę protestów zrobić ale powiem ci że NIGDY nie było problemow z policją.

Wy te protesty zglsszalicie? 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ansu napisał:

To nie były protesty ;) 

Więc co to faktycznie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np poprosiliśmy żeby wojewoda lubelski zrobił coś w sprawie zboża technicznego które idzie na chleb i pasze jako polskie. Powiedział, że wie o wszystkim, ale nic nie może. Gdy sprawa zrobiła się medialną zorganizował konferencję prasową, a nas zatrzymała policja bez postawienia jakichkolwiek zarzutów. Sąd uzasadnił zatrzymanie "ponieważ istniała uzasadniona obawa ukrywania się', a zarzut mam "nie wykonywanie poleceń policji" który sam w sobie nie jest wykroczeniem bo musi istnieć w związku z wykroczeniem lub przestępstwem.  Nie wspomnę o bardziej absurdalnych sprawach jak np przechodzenia poza przejściem na drodze wyłączonej z ruchu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Kolego ale jakoś sobie nie wyobrażam Kołodziejczaka i prośbę 

 Kiedy widzę go w TV zawsze "drze ryja" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał bo coś się działo, zrobił sobie fejm. Ale mimo wszystko udało się nagłośnić sprawę sprzedawanego jako Polskie ukraińskiego zboża technicznego .. i nie tylko, bo jeszcze więcej było bez dokumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braknie organizatora, kiedyś kólka organizowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak ?? opowiadaj jak było na granicy. @arszczecin

 

 

 Panowie nie oszukujmy się i bądźmy realistami. Dopóki w Polsce nie zmieni się mentalność dotycząca naszej zawiści nic się nie zmieni. Dopóki będziemy życzyć sąsiadowi gorzej to w dalszym ciągu nic się nie zmieni. Dopóki będziemy życzyć sąsiadowi że posiada więcej od mnie że ma 3 krowy a ja 2 i mówić że będzie lepiej aby jemu zdechła jedna i abyśmy mieli tyle samo to nic się nie zmieni a powinno być odwrotnie. Druga strona powinna dążyć aby mieć 3 krowę. A kiedy to się zmieni ?!?! popatrzcie na swoją okolice i się zastanówcie 10-15 czy 20 lat wystarczy ??? Tylko za 20 lat z realnych 500K gospodarstw które faktycznie uprawiają ziemie W PL jak zostanie 100K to będzie dobrze  (w Polsce jest 43 122 wsi) ale wtedy nikt nie będzie organizował takich protestów bo będzie trzeba ciężko pracować i konkurować ze światem.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@przem wtedy też nie będzie zawiści,bo nie będzie drugiego rolnika we wsi.(albo na parę wsi.)

Zresztą to już się zmienia wśród prawdziwych rolników.W Wielkopolsce kierują swą zawiść w takich pseudo,jak ja.

Tylko osobiście nie słyszałem by ci najwięksi na protesty jeździli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na protesty przy drogach ekspresowych i autostradach w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się