Pałuczanin81

Farmer-chat

2,007 posts in this topic

może on nie w Holandii tylko w Korei Północnej? Tam internetu nie mają... przynajmniej takiego jaki my znamy

@Pałuczanin, pytanie mam za 0,02PLN.

Od powrotu już któryś raz czepiasz się naszego Kolegi i zadań do niego należących. O co Ci chłopie chodzi? Bo siejesz ferment i nie podoba mi się to!

Ode mnie banan-pogo.gif

Jak Jego imiennik nadużywa władzy...nic Jemu nie zrobiłem,a mi nawpisywał

Więc skoro mogliśmy SZEFOWEJ składać postulaty-jak ma NOWE wyglądać to może modery powinni się konsultować...

Jarkiego znasz mnie nie niekoniecznie a mimo to jako zwykli użytkownicy się UPOMINAMY???

A ja to inaczej rozumuję. "Upominam" użytkowników w reklamach. Ciebie "upominam" jako kolegę z forum. Bo nie podoba mi się Twój stosunek do naszego innego kolegi. Nie patrz na niego jak na kogoś wyższego, z władzą. To nasz kolega.

Też nie lubię władzy. Zresztą kto ją lubi? Ale jak na władzę spojrzysz przez koleżeństwo, to może będzie inaczej. Damian to dla Ciebie kolega, czy władca? A ikcomas? A gdyby oni dali Ci też bana, to przestaliby być kolegami?

I wcale Ci nie nawpisywał. Mówię Ci. Gdybyś wiedział, za co ja kiedyś dostałem bana, to byś się obraził i nigdy więcej tu nie wrócił. A Tobie się wtedy należało. I tym ciągłym wracaniem do tego to pokazujesz. Bo ktoś inny dostanie bana, przyjmie go i albo zrozumie jego powód i żyje dalej, albo się obraża. Nie wiem czemu, ale wybrałeś drugą opcję. Ciągle wracasz do tego, wspominasz, a jarkiego najchętniej byś zwolnił. Zrobił słusznie, za co go teraz ciągle obrażasz, a on woli to przemilczeć. Nie piszę tego z jego polecenia. Nieważne, czy go znam, czy nie. Wkurza mnie, że rzucasz jadem. Jesteśmy tu wszyscy kolegami, a nie wrogami. A czytając Twoje posty czuję się jak na łowieckim, bo tam tylko się wyzywają i pokazują jedynie swoją rację. Nie lubię używać tych słów, ar już wie o tym, ale kurwa się ogarnij. To było 10 grudnia. Długo jeszcze będziesz do tego wracać???

Dziś moje POŻEGNANIE Z FORUM-życzę Wam owocnych konwersacji ,przytłaczających plonów(po wzajemnych poradach),każdych Wesołych ŚWIĄT i Szczęśliwych Nowych Roków-POZDRAWIAM I BĘDĘ ZA WAMI TĘSKNIÅ!!!

:(

Są dwa wyjścia

Ogarniesz się i kończymy temat

Żegnamy się i KROPKA

Nic tu więcej wyjaśniał NIE będę

@Jarki-chcę usunąć konto-REGULAMIN traktuje,że to możliwe..i NIC POZA TYM JAK TO UCZYNIĆ...więc jako WÅADZA napisz jak to wykonać...ALBO ZRÓB TO ZA MNIE

i KROPKA

po pierwsze nikt Ci tu bana nie dał tylko ostrzeżenie, bana dawałem wielokrotnie i uwierz mi nie napisałbyś ani słowa po mojej interwencji

po drugie zdjąłem Ci jedno ostrzeżenie na zachętę (właściwie za pozytywną zmianę opisu Twojego konta) - pewnie nawet nie zauważyłeś

po trzecie nie zachowuj się jak małe zbite dziecko bo w Twoim wieku to już nie wypada

reasumując forum jest do przekazywania wiedzy, dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniem itp do czego zachęcam

P.S.

@z.. Ty wiesz - zapraszam rejestracja wcale nie jest taka trudna

Dokładnie na TYM forum od początku naszego pisania (6 lat) ;)

Cel był i jest ten sam merytoryczna rozmowa na temat rolnictwa

Tego się trzymajmy jak kogoś interesuje dziecinada-pyskówki to odpowiednim miejscem jest agro fotka :P

Dokładnie na TYM forum od początku naszego pisania (6 lat) ;)

Cel był i jest ten sam merytoryczna rozmowa na temat rolnictwa

Tego się trzymajmy jak kogoś interesuje dziecinada-pyskówki to odpowiednim miejscem jest agro fotka :P

W dziedzinie rolnictwa nie mam nic do dodania

Może by tak co nieco z 2 lutego usunąć Panie Moderatorze?

Ja tu NIC nie usuwałem to robota admina chyba 

Myślę że wszystko jest już OK i nie wracajmy do tego  :) :)

CO "technicznie"zmieniło się na forum?już wiem-awatar można dodać!

Fotki bez garnka będzie można dodać?

Edited by Pałuczanin81

Ach przyzwyczaił się człowiek do starego,1 plus- przynajmniej z fotkami będzie spokój.

1 person likes this

24 minuty temu, Daymon napisał:

Ach przyzwyczaił się człowiek do starego,1 plus- przynajmniej z fotkami będzie spokój.

znaczy że ?

"Znaczy że"-nie lubię jeśli ktoś uszczęśliwia mnie na siłę. Czemu mam postów-0 reputacja-1 i napisane że dołączyłem dziś do forum???Nie wiem jak Ty ale ja nie lubie zaczynać wszystkiego od nowa,a przy Tobie czuję się troch z dyskryminowany.A tak ogólnie na smarku strona działa trochę słabo i jest ciężko się połapać co i jak.

@Daymon, bo ar ich ten tego, wiesz, kopertę podsunął, znajomymi z Sejmu postraszył... 

Chciał kurtkę, ale powiedział, że z niej rezygnuje z zamian za awans na forum. No i dostał. 0pleasantry.gif