gom

Pogoda

6109 postów w tym temacie

@ansu faktycznie masz tu ciepło :p U mnie jest całe 10 stopni mniej. Tu jeszcze lato w pełni :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z terenu. Miało tak padać, obawiałem się że zaklepie. Te prognozy to se mogą wsadzić, alerty też. Jak była burza to mnie obudziła o 3:40 w nocy, spałem przy otwartych oknach i musiałem się zrywać zamykać; a jak alert przyszedł to tylko lekko popadało i to nie w nocy jak miało być a rano.

Na prośbę @Pałuczanin1981 kalendarz na wrzesień

Wrzesień 2023

myślałem, że nikt z tego już nie korzysta.

@Marecki dzisiaj już chłodniej ale jeszcze wczoraj 30 było, a w sobotę 31 i to jeszcze parno do tego.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy burze chodziły i też było gorąco, dziś 27, jutro ma być 32 i potem ochłodzenie. W końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas śliczne dzięki!

Pani wydawca na sierpnia udostępniła na FB.Z siewem rzepaku załapałem się na ostatnią "łapkę" 23.08.2023.

Korzystam,choć w tym roku kupiłem "Kalendarz Rolników" z duszpasterstwa rolników. Ogólnie to mi nie odpowiada i CENA też.Nie tego się spodziewałem.

Teraz czekam na wydanie Ekoporadnika na 2024,aż będzie w Poczta Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie bo jeszcze nie cały rzepak na wierzchu. Na razie to tylko tak smyra po parę litrów. Dla mnie dobrze ale tym, którzy mieli poorane wcześniej i czekają teraz na deszcz po tym upale to chyba mało jeszcze. Jutro ma padać, ale ma być też zimno, początek jesieni - bociany wyczuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 18 ostatniego widziałem, w nocy 13 spadło, pochmurno może reszta rzepaku jakoś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 20 metrów to jescze widze dobrze ...................................................................................................................... dalej też

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie widzę.W 2021 pomyliłem czaplę białą z bocianem, dokładnie 24 sierpnia.Stąd moja sugestia.

Piękny powrót lata nas czeka.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mieście była ponoć w niedzielę taka ulewa jakby wiadrem lał, tuż za miastem nic. Chociaż jakby miało ostro wlać to nie wiem czy nie lepiej jak jest teraz. Teraz antycyklon będzie smażył przez wiele dni. Jakby tylko zwilżyło tą wierzchnią warstwę rzepak na momencie byłby na wierzchu. Miało być załamanie pogody, zimno i mokro. Może lepiej niech nie prognozują bo to bez sensu. Jedynie na ładne pogodynki można popatrzeć wciskając na pilocie przycisk "mute".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomału się wycofują z opadów na czwartek. Zresztą jak sobie teraz już chce. Mi tam może nie padać. Tylko siew zbóż się przesunie na październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dawałeś wykłady jak siać aby wschody były bez deszczu

twierdziłeś że padało to Ci wody starczy

3 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym zaorał to by wzeszło, ale ma być bezorkowo, może w ciagu 10 dni popada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie masz siewnika z kółkiem dogniatajacym ? aby wschody były potężne niczym w Parczewskim kombinacie rolnym

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest sucha ziemia to kólko nic nie daje , jak mokro to na glinie oblepia się , a co to jest Parczewski kombinat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się