gom

pogoda

3,782 posts in this topic

Dziś była słaba rosa a to już coś, za dnia wilgotność powietrza spada już poniżej 40%, 

Już nie wiem co o tym myśleć dziś ostatni dzień na zabiegi

Zboża to fakt padają rzepak się trzyma 

U mnie narazie wszystko OK ,trzeba pryskać ,ala przyszłość nie ciekawa się zapowiada,może coś po 16 pokropi

Pokropilo. Saletra stoi, by sie tylko rozpuscila ale nie przemiescila. Moze mogłem dac, ach te dylematy 

Już widziałem deszcz. Dwa razy tak ciemno się zrobiło, no było chyba 10 km ode mnie, a teraz słońce swieci

To qźwa niech śnieg wali byle co mamy początek kwietnia i susza 

Do świąt chyba nie będzie deszczu a po pogoda ma się poprawić i być cieplej 

Czyj ?

Jak bym nie dokumentował stanu plantacji od kilku lat w odstępach jedno dwutygodniowych to też bym się martwił, ale na przestrzeni ostatnich lat nie jest źle o tej porze oczywiście zawsze może być gorzej ale na razie spokojnie

Edited by jarki
Połączenie

Dziś -5 jutro poprawka,a nawet prawdopodobnie do wtorku,

LOKIZOM nie mów że raps już kapituluje on wtyrzymie jeszcze długo wcześniej pszenica padnie

Do świąt to będzie 6 tygodni bez deszczu,  tego jeszcze nie było. Raps może pociągnie ale będzie mial przesrane

Dziś to jedynie ciemne chmury idą, a z nich ledwo trochę śnieżnej kaszy leci, która wilgoci nie da żadnej. Ledwo to spadnie i zaraz wyparuje. Moim zdaniem jakiegoś deszczu można się spodziewać dopiero po pełni, czyli po 20. 

Wielki Piątek mój Ojciec tym już dwa tygodnie mnie denerwuje, pewnie znów ma racje

11 godzin temu, lokizom napisał:

Wielki Piątek mój Ojciec tym już dwa tygodnie mnie denerwuje, pewnie znów ma racje

Jakby tak było to luksus by był ,ja nie widze deszczu do maja,albo i pózniej

Oni ten księżyc obserwują na nowych miesiącach, teraz taki znajomy co zawsze na to patrzy mówił że był bardzo suchy. Jakoś to się zawsze sprawdza, a ja jestem słaby w te klocki

Kiedyś może się sprawdzało, teraz co się dzieje każdy widzi jak pogoda się zmienia, jak wahadło raz w jedną raz w drugą stronę

U mnie ojciec tez patrzy na księżyc.jak nowy sie2 pokazuje i tak cały czas że sucho

... no a propos księżyca był taki film "O dwóch takich co ukradli...." a teraz pogoda razem z partią chcą wykończyć polskiego rolnika... przypadek? nie sądzę... u mnie trochę pada coś jakby deszcz ze śnieżną kaszą jak u Mareckiego...