gom

Pogoda

6079 postów w tym temacie

Nie, skończyła się już nade mną. Tylko szczątki z tego doszły bez opadu i szkód. Teraz znowu duża mija mnie o parę kilometrów. Zaczęło wiać ale jakoś mnie ominie. Deszcz potrzebny ale nie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też nic. Trochę zapasu wody jeszcze jest na jare ale na ile to starczy na te temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila wiatru że aż strach i wody tyle co proboszcz kilka godzin wcześniej kropidłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednio udało się, na horyzoncie było kiepsko ale straciła impet. Lekki deszczyk tylko. Wcześniej nad ranem padało oraz rano od 8:00 do 10:00 i nazbierało się 5 mm ale pszenica już spalona

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie dzisiaj ulewa...zrobiło się jak w maju, co gorsza zboża miejscami już leżą, nawet te mocno skracane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 15 minut 25 mm,z wichurą ,u mnie z hektar leży czyli Ok,u sąsiadów nawet do 80 % pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj burza się kotłowała ze 3 godziny ale było spokojnie i 40 mm oddała i dzisiaj jeszcze 3 mm poprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie lało, ja 30km dalej załapałem się na mżawkę. W deszczomierzu sucho, może i lepsze to jak grad czy powódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kilka kilkanaście kilometrów ode mnie zboża pokotłowane strasznie 

W czwartek były ulewy które przewróciły większość zbóż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz termometru w specjalnej klatce, wynik niemiarodajny. Jak na razie to 38,2 w Radzyniu w województwie lubuskim w gminie Sława o godzinie 15:20. Będzie trzeba edytować wikipedię ale to i tak dopiero 23 pozycja i to ex aequo z 4 aktualnymi więc szału nie robi. Niby to rekord temperatury czerwca bo tego z 1833 roku w Krakowie nie uznają ponieważ inaczej pomiar był robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mam klatkę jeszcze jest 26 a wokół w promieniu 25-30 km burze 

Jak mówisz to jest czerwiec co przed nami?!?

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się