gom

Pogoda

6079 postów w tym temacie

... to się ciesz z tych 12 bo niektórzy nawet tyle nie mają...sąsiada 160m ode mnie nie było widać ... a maszyny umyte jak po karcherze :P jutro ponoć cały dzień ma padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu 20l/m2 dziś w nocy 30l/m2 i kilka drzew odleciało waliło..... Groszki te na wierzchu już listki mają słonecznika jeszcze nie widać. Gryki nie zdążyłem zasiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj tam gdzie mam siac rzepak (3 km od domu) i w polu sucho. W domu napadało 71mm ostatnio a tam jakby te burze nie trafily i wydaje sie ze moglo napadac np. polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... czy mnie i ansu ta sama burza pewnie zahaczyła... rzodkiew siana w czwartek zaczyna wschodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu taki deszcz, że belowanie szło jak bajka. Słoma fajna krucha, będzie fajnie się ścielić i szybciej przerabiać w oborniku. Sąsiad siał poplon, to go w kurzu nie było widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę popadało, traktor umył się, kałuże na podwórzu powstały. Dzisiaj tylko rosa i wspomnienie deszczu podtrzymywane kałużami na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2mm opadu, to by było na tyle odnośnie siewu  rzepaku w tym roku, teraz ma się wypogodzić i ocieplić

Zanosi się że jednak będzie dramat  w tym roku

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burak leży, samisiewy zbóż i rzepaku więdną. Gorczyca na poplony żółknie, a mój groch ze słonecznikiem siany 5 sierpnia jakoś dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie-23mm do rana."Ryję"na jęczmień (jednak orka),aż na 15 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pociemniało, zagrzmiałob ochłodziło się ledwo 26°C deszczu nadal zero. Nawet poplony zwiędły gdzie samosiewy pszenicy. Największy problem to jednak dziki niszczą cały mój wysiłek i pracę, nawet przydomowy ogródek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się