ikcomas

CETA Mercosur-wolny handel

62 posts in this topic

Jakie dajecie propozycje na jutrzejszy zjazd baranów w sprawie ceta? Liczę na to, że Walonia zostanie przy swoim, a kanadyjski premierek niech spada do swoich gmo.

Może być problem bo to mały region

Gdyby tak powiedzmy Bawaria się zbuntowała

Czy jakiś znaczący region we Francji to byłoby coś

Maluśkich jakoś w kuluarach PRZEKONAJĄ

Jakoś dużo w necie sprzecznych info na ten temat. Niektóre źródła (w tym STRASzydło) podają, że jest porozumienie, a inne, że rozmowy przełożono. O co tu w ogóle chodzi?

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :) Pewnie chcieli coś dla siebie ugrać extra to postroili fochy a finał będzie taki jak miał być .

Dokładnie. piSS i reszta bandytów z ław sejmowych też swoje ugrała, a gorszy sort niech się sam martwi.

Czuję się jak u siebie POD KOŚCIOÅEM-czarnowidztwo- w 2004 tak samo przed UE przestrzegali."Popierajmy Unię czynem-umierajmy przed terminem"-głosił nasz weterynasz

No i tyle ta unia teraz dała. Dopłaty są niczym w stosunku do wszystkich podwyżek od tamtej pory, szczególnie środki produkcji i grunty. A teraz w prezencie dla wytrwałych takie coś. I chore komentarze rządzących, że to dla naszego dobra. Chyba jedynie ich.

Wujek-profesor z UTP-zawsze twierdził,że UE dba o konsumenta-nie o rolnika...

No i tyle ta unia teraz dała. Dopłaty są niczym w stosunku do wszystkich podwyżek od tamtej pory, szczególnie środki produkcji i grunty. A teraz w prezencie dla wytrwałych takie coś. I chore komentarze rządzących, że to dla naszego dobra. Chyba jedynie ich.

Marecki pierdlisz, Unia zabrała nam rynki.

Nie miałem czasu wymieniać wszystkiego, co straciliśmy i wspomniałem tylko trochę o kosztach. Strat przez Unię jest mnóstwo i teraz doszła kolejna.

Zwróćcie też uwagę na hipokryzję premier kanady (celowo z małych liter), przebiera nóżkami żeby jak najszybciej zawrzeć traktat i jaka to szansa dla UE, przecież kanada jest tak wspaniała i daje nam taką cudowną możliwość, zupełnie bezinteresownie tak z dobrego serca po prostu

Znów ukraińcy(kanadyjscy tym razem)dadzą nam popalić wg waszego zdania?

Skoro kanada, to cała ameryka się wepchnie. Szlabany otwarte, europa zaprasza.

W artykule farmera zaciekawił mnie jeden z komentarzy, ten długi. Jestem nawet skłonny w to uwierzyć, że protest Walonii był podpuchą tak samo, jak temat aborcji. Żeby tylko uśpić czujność. Do samego końca Belgia przeciwna, szczyt odwołany i nagle ugoda i mamy sreta.

A rudy pajac zadowolony, bo misję spełnił.

http://www.farmer.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/tusk-w-niedziele-szczyt-ue-kanada-i-podpisanie-umowy-ceta,67758.html

Komentarz 5, niejakiego czujnego.

Czyli - róbta co chCETA - my zrobimy swoje . Tak działało za faraona i za Stalina i tak działa dziś . Naiwnym wydaje się że coś mogą zmienić .

@ikcomas-ar lubi takie rzeczy,podoi to streści

Podoil. Pazdana ogląda. Potem Shamless i lulu.

Wbije się w ekodoplaty i mam gdzieś.

Nie, no bez żartów. zacznę czytać :)

@ar-bo Cię jarki do maruderów zaliczy,za ekodopłaty :)

Te Boss, pogadamy jak pszeniczka będzie po 400. A u mnie hektary pomidorów :)