709 postów w tym temacie

Wielkopolska to ma fantazję!Jadą "S5" nielegalnie.Zrzutka na kancelarię prawną...i heja!

Żeby tylko nikt im w dupę nie wiechał,bo o tragedię nie trudno.

Gnój, gnojowica,opony i kostka brukowa.Oj będzie gorąco,tylko w TVN znów nie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mapie widziałem punkt postawiony centralnie w Poznaniu. Bardzo grubo u Was. Wjazd na eskę a my się zastanawiamy jak zrobić bezpieczne wahadło na krajówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pozazdrościć takich sponsorów. U nas na razie tylko banery się drukują. Szukam innych, lokalne Koło Gospodyń Wiejskich podobno się zaoferowało. Planujemy też ulotki roznosić ale jeszcze nikt ich nie opracował a dobre by to było. Może ma ktoś jakiś pomysł na krótką treść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

"Dźiki też człowiek",ale ja z dzikusami nie chcę mieć nic wspólnego.Wymiękam!Jedziemy z kolegą do Gniewkówca(do mojego byłego szwagra.)Tam bardziej cywilizowane formy protestu-kulturalna blokada DK25 i mniej ludzi.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piatek atokarem jedziemy do Poznania, pod Urząd Wojewódzki, będzie też przejazd traktorów przez Poznań , ustalają trase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Więc tylko NASI "dymu narobią" w Bydgoszczy,jeśli w ogóle dojadą?

Podziękowałem za współpracę naszym koordynatorom strajku.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Po kiego grzyba robić protest za który zapłaci się karę? Tak dobrze jest że pieniędzmi palić trzeba?

Nie rozumiem tego

 

Edytowano przez ikcomas
usunąłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Mają dobrych sponsorów. U nas firmy same się zgłaszają i popierają protest.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arszczecin napisał:

Po kiego grzyba robić protest za który zapłaci się karę? Tak dobrze jest że pieniędzmi palić trzeba?

Nie rozumiem tego

 

To tylko Żnin i okolice tak...reszta Wielkopolski kultura,jak na rolników przystało.

W szoku jestem, że 30-letnie(!)"szczeniaki" tak do tego podchodzą.Opuściłem grupę na FB i tego nie poprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gówno mnie to obchodzi czy ktoś ma pretensje do związków i przez to nie chce uczestniczyć w protestach. Teraz jest ważniejsza sprawa niż jakieś animozje. U nas powstaje z popiołów stara gwardia z 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że chaotycznie? Ktoś rzucił pomysł, poszło to przez media społecznościowe i tak się zorganizowaliśmy. Nie widzę tu chaosu a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas powyższe to do mnie?

Bo jeśli tak:to ja nie mam pretensji do NSZZ tylko do innych, młodych rolników.Po co zadymy i narażanie życia na S5?

Współtworzyłem grupę na fb i do czasu było OK.

Dziś była nasza sołtys z info,że wśród uczestników zdrowy rozsądek bierze górę nad emocjami.Przejazd "techniczną" około 100 ciągników ze Żnina,bez gnojar i beczkowozów.

Reszta samochodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Taką spokojną jazdę robiliśmy 24  01,i co to dało ?

W piątek Opolszczyzna wjeżdża na A4 , Na dwóch węzłach i mamy się połączyć.

A co z tego wyjdzie przekonamy się w piątek.

 

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie blokować na spokojnie , nie wyrządzać strat, nie narażać się na sankcje, mamy coś ugrać , a nie stracić

@Pałuczanin1981 Ci młozi gniewni to chyba mieli zapał po imprezie , rodzice im sporstowali umysły,

Do Bydgoszczy będą wjeżdżali pod eskortą policji raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

18 godzin temu, arszczecin napisał:

Po kiego grzyba robić protest za który zapłaci się karę? Tak dobrze jest że pieniędzmi palić trzeba?

Nie rozumiem tego

 

Nie jestem przekonany czy macie rację z tym żeby bez kar, na spokojnie, itd. 

Jakoś Francuzi już sporo ugrali a czy tam było na spokojnie? No właśnie było na ostro i to bardzo. 

Był zrobiony na spokojnie ostatnio i nawet w żadnej tv nie było ani wzmianki

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest czterdziesta rocznica zabójstwa Piotra Bartoszcze 

To tak ku pamięci tym którzy ginęli za Polską wieś 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, suzin napisał:

Taką spokojną jazdę robiliśmy 24  01,i co to dało ?

W piątek Opolszczyzna wjeżdża na A4 , Na dwóch węzłach i mamy się połączyć.

A co z tego wyjdzie przekonamy się w piątek.

 

Świetny pomysł. Jak traktory zjadą na lawecie, pojadą na miesiąc na parking policyjny etc. 
Dajcie znać o efektach. A sprawy się skończą za kilka lat , emocje opadną. Powstaną prace doktorskie: jak za pomocą filmiku z tiktoka zniszczyłem gospodarstwo ojca.


Dla pamięci, z historii: polskie powstania zakończyły się tylko jednym zwycięstwem...

 

10 godzin temu, lokizom napisał:

Nie jestem przekonany czy macie rację z tym żeby bez kar, na spokojnie, itd. 

Jakoś Francuzi już sporo ugrali a czy tam było na spokojnie? No właśnie było na ostro i to bardzo. 

Nikt nie pokazuje na tiktoku faktur otrzymanych przez francuskie związki i organizujących protesty rolników?  No niemożliwe. Okazuje się że oranie dróg jednak kosztuje.
A w Holandii policja wywlekła organizatorów protestów rolniczych z domów  i siedzą w  # ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chociaż Polacy zauważyli tych Francuzów w mediach a Naszych nikt nie zauważył

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te nasze emocjonalne dyskusje
https://www.facebook.com/protestrolnikow/posts/pfbid02UgoKKJS5Wtzw77YYKtZdetQfon3bHxqoHCYLxxcY9aHu63YNCjYY92Yq9bYyMBi7l

Gdzieś po tiktoku śmigał koreański materiał kilkuminutowy z ichnieszym komentarzem o protescie w polsce

 

20 godzin temu, jarki napisał:

Dziś jest czterdziesta rocznica zabójstwa Piotra Bartoszcze 

To tak ku pamięci tym którzy ginęli za Polską wieś 

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

3 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

50 minut temu, lokizom napisał:

Ale chociaż Polacy zauważyli tych Francuzów w mediach a Naszych nikt nie zauważył

 

Zróbmy show,jak posłowie dziś pod sejmem.

Sporo ludzi się wycofuje na wieść o zadymie,choć i tak w BydgoszczY spodziewają się 1000 traktorów.

Kiedy to wiedzie..., gdzie zaparkuje...i ile czasu zajmie wyjazd z miasta?Toć krowy zapalenie wymienia dostaną.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Agrolok jako spolka dzialajaca w branzy rolniczej popiera wiekszosc postulatow protestujacych rolnikow. Szczegoly na stronie internetowej: https://bit.ly/3HY9Ai9 "- takiego smsa dostałem. Co za hipokryzja, byli dość wysoko na tej liście ciągnącej płody z UA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się